V Niedzieli Wielkiego Postu, 29 marca 2020 r.

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu w szczególnym czasie epidemii. Ostatni czas był dla nas wszystkich niezmiernie trudny. Bądźmy jednością. Z największą powagą, ale też wzajemnym szacunkiem i troską traktujmy obowiązek kwarantanny. Łączmy się w modlitwie, szczególnie w godz. odprawianych Mszy św., które odprawiane są w przyjętych intencjach na plebanii bez udziału wiernych w dni powszednie o godz. 17:00 a w niedzielę o stałych godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 16:00. Korzystajmy z transmisji w środkach masowego przekazu.

2. W pilnych sprawach, tj. ustalenie pogrzebu proszę kontaktować się z ks. Jackiem Rakiem, wicedziekanem Dekanatu Krasnobród.

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek (nie będzie odwiedzin chorych) i Sobota miesiąca.

4. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej, czyli Niedziela Palmowa. Jest to również Światowy Dzień Młodzieży.

5. Z całego serca serdecznie dziękuję za ciepłe posiłki dostarczane codziennie pod plebanię.

6. „Bóg zapłać” za ofiarę 100 zł od Koła Różańcowego z Łabuń Pani Marii Zasuwy na kwiaty do Grobu Bożego.

7. W ostatnim tygodniu do Domu Ojca odeszli śp. Kazimierz Haik z Ruszowa oraz nasz senior ks. kan. Aleksander Sieciechowicz. Dobry Jezu…

8. Dobremu i Miłosiernemu Bogu polecajmy siebie, nasze rodziny, służby medyczne, wszystkich mieszkańców naszej Ojczyzny. Szczególnie prośmy o zdrowie dla ks. Krzysztofa oraz wszystkich zarażonych koronawirusem. Matko Boża Szkaplerzna – Wstawiaj się za nami! Uzdrowienie chorych – Módl się za nami! Św. Dominiku – Módl się za nami! Św. Antoni – Módl się za nami!

Z modlitewną pamięcią

Wasz Proboszcz