http://nowa.labunie.zamojskolubaczowska.pl/wp-content/uploads/2020/07/indeks.jpg

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   

ODPUST KU CZCI ŚW. DOMINIKA

1. Dziękuję za dary na kuchnię, opiekę nad kwiatami i pracę przy parafii.  

2. Intencje w gablocie i na stronie parafii

 Dziękuję strażakom, Paniom z kół gospodyń, liturgicznej służbie ołtarza, dzieciom, młodzieży, ludowi wiernemu za udział w dzisiejszym odpuście. Dziękuję za słowo Boże, które wygłosił do nas ks. Grzegorz Szubtarski nasz nowy wikariusz.

3. Sprzątali świątynię; Renata Małys, Mariola Romańczuk, Danuta Pokrywka, Iwona Smalcuga, Krystyna i Agnieszka Ziółkowskie, Alicja Wilczyńska do kwiatów dołożyła się Kazimiera Małys – 240 zł.   Serdeczne Bóg zapłać.

4. Do sprzątania świątyni zapraszamy; Monikę i Teresę Górską, Zofię Urbaniak, Barbarę Koprowską, Helenę Szkałubę, Jadwigę Świstowską.

5. Bóg zapłać za ofiary na kościół z ulicy Lipskiej 100 zł, z Ruszowa 100 zł i drugie 100 zł także z Ruszowa.  Serdeczne Bóg zapłać.

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

 Zapowiedzi pierwsze

Szymon Dominik Szewczuk kaw. z Łabuń par. tutejszej i Monika Rossy panna z par. Narodzenia NMP w Pieczyskach

Zapowiedzi drugie

Tomasz Kuźma kaw. z Barchaczowa par. tutejszej i Diana Konował panna z Zamościa par. Św. Krzyża. 

Tomasz Bondyra kaw.  z Łabuń par. tut. i Edyta Małyszka panna z Zamościa par. MBKP.

7. W piątek 14 sierpnia w liturgii wspominamy św. Maksymiliana Marię Kolbego a w sobotę 15 sierpnia uroczystość wniebowzięcia N. M. Panny zwanej potocznie Matki Bożej zielnej, podczas każdej mszy świętej błogosławimy wieńce z ziół i kwiatów. Porządek świąteczny mszy świętych, serdecznie zapraszamy

 8. W zakrystii można nabyć nowy numer „niedzieli” i egzorcysty

9. Trwają liczne prace w naszych celach przy kościele, obecnie trwa naprawa elewacji zewnętrznych i sztukaterii, także położono nowe tynki wewnętrzne, układany jest styropian na posadzkę oraz instalacji grzewczej, izolacja fundamentów, można zajrzeć po mszy św. do cel. Uwaga wąskie przejście przez mostek

10. Bóg zapłać za ofiary na tacę gospodarczą.

11. Dziękuję bardzo za prace w tym tygodniu, Paniom za prace przy kwiatach: Alicji, Zofii, Marii, Ewie, Annie. Panom za prace przy parkingu oraz inne; pracowali Michał Hubala, Mariusz Bondyra, Józef Mozoła, Piotr Nowosad, Mariusz Słupski, Sebastian Hołody, dziękuje także państwu   Kuśmirz z ulicy Lipskiej.

12. Uwaga mamy duży parking, proszę stawiajmy tam nasze auta a nie tu przy parkanie kościoła na jezdni, trwają żniwa mamy zgłoszenia, że nie mogą przejechać przez ulicę duże ciągniki oraz kombajny ,,pomyślmy także o innych bardzo proszę”.

13. O dobrą pogodę na czas żniw i Boże bł. dla naszej ojczyzny, jedność, także dla naszych  rodzin wołajmy Pod Twoją..

14. Do wieczności odszedł w tym tygodniu śp. Mirosław Dominik Typiak

          Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.