http://nowa.labunie.zamojskolubaczowska.pl/wp-content/uploads/2020/07/indeks.jpg

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

16.08.2020

1.DZIĘKUJĘ ZA DARY NA KUCHNIĘ, OPIEKĘ NAD KWIATAMI I PRACĘ PRZY PARAFII.   

2. INTENCJE ZAMIESZCZONE SĄ W GABLOCIE I NA STRONIE PARAFII.

PRZEŻYWAMY XX NIEDZIELĘ ZWYKŁA W CIĄGU ROKU CZAS WAKACYJNEGO ODPOCZYNKU POWOLI DOBIEGA KOŃCA. SKŁANIA DO REFLEKSJI NAD WYKORZYSTANIEM TEGO OKRESU. TRWA MIESIĄC MODLITWY O TRZEŹWOŚĆ NARODU. ZA 2 DWA TYGODNIE ODPUST KU CZCI MB CZĘSTOCHOWSKIEJ W MAJDANIE RUSZOWSKIM. SUMA ODPUSTOWA O GODZ. 12.00. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ DOŻYNKI POWIATOWE, GMINNE I PARAFIALNE NA STADIONIE W ŁABUNIACH. MSZA ŚWIĘTA DOŻYNKOWA OKOŁO GODZ. 11.00. ZAPRASZAMY! / W ZWIĄZKU Z TYM SUMY W KOŚCIELE NIE BĘDZIE ZAPRASZAMY NA STADION. INTENCJE Z SUMY BĘDĄ PRZENIESIONE NA GODZ 10.00. RÓWNIEŻ CHRZEST TEGO DNIA BĘDZIE PRZENIESIONY NA GODZ. 10.00. ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ Z NASZEJ PARAFII DO GÓRECKA KOŚCIELNEGO NA EKSODUS MŁODYCH POD HASŁEM „WTAJEMNICZENI” ROZPOCZĘCIE 18 SIERPNIA ZAKOŃCZENIE 20 SIERPNIA W FORMIE DOJAZDOWEJ. ZAPISY I SZCZEGÓŁY NA STRONIE INTERNETOWEJ.

3. SPRZĄTALI ŚWIĄTYNIĘ: JADWIGA I RADOSŁAW ŚWISTOWSCY, RENATA JASTRZEBSKA I SZYMON, TERESA GÓRSKA, MONIKA KOŁODZIEJCZYK, SZYMON I IRENA, ZBIGNIEW GÓRSKI, BARBARA KOPROWSKA.  DO KWIATÓW DOŁOŻYLI SIĘ ZOFIA URBANIAK, JANUSZ SZKAŁUBA. OFIARA NA KWIATY 250 ZŁ   SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

4. DO SPRZĄTANIA ŚWIĄTYNI ZAPRASZAMY: MARKA SZYKUŁĘ, ZOFIĘ WOLSKĄ, TOMASZA WOLSKIEGO, MAŁGORZATĘ BOREK, KRYSTYNĘ HUBALA

5. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY NA KOŚCIÓŁ: 200ZŁ OD RODZICÓW OCHRZCZONEGO DZIECKA. TACA GOSPODARCZA Z UBIEGŁEJ NIEDZIELI          5 350ZŁ SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

6. DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIĘ: ZAPOWIEDZI DRUGIE: SZYMON DOMINIK SZEWCZUK KAW.  Z ŁABUŃ PAR TUTEJSZEJ

I MONIKA ROSSY   PANNA PARAFII NARODZENIA NMP W PIECZYSKACH,

DAMIAN MAKSYMIEC KAW.  Z ŁABUŃ PAR. TUTEJSZA, PAULINA ZAŁOGA PANNA Z ŁABUŃ PAR. TUTEJSZA

 7.  W PONIEDZIAŁEK  17 SIERPNIA W LITURGII WSPOMINAMY ŚW. JACKA, PREZBITERA W CZWARTEK ŚW. BERNARDA, OPATA I DOKTORA KOŚCIOŁA W PIĄTEK ŚW. PIUSA X, PAPIEŻA W SOBOTĘ NMP KRÓLOWĄ

8. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NR. „NIEDZIELI” I EGZORCYSTY

9. TRWAJĄ LICZNE PRACE W NASZYCH CELACH PRZY KOŚCIELE

10. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY POMAGALI W TYM TYGODNIU.

11. O DOBRĄ POGODĘ NA CZAS ŻNIW BOŻE BŁ. DLA NASZEJ OJCZYZNY JEDNOŚĆ TAKŻE DLA NASZYCH   RODZIN WOŁAJMY POD TWOJĄ.

12. POMÓDLMY SIĘ ZA NASZYCH ZMARŁYCH + SIOSTRA ZOFIA MIEGOŃ JEJ POGRZEB W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 15.00 W KAPLICY SIÓSTR W ŁABUNIACH

          WIECZNY ODPOCZYWANIE RACZ IM DAĆ PANIE.