http://nowa.labunie.zamojskolubaczowska.pl/wp-content/uploads/2020/07/indeks.jpg

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

23.08.2020

1. DZIĘKUJĘ ZA DARY NA KUCHNIĘ, OPIEKĘ NAD KWIATAMI I PRACĘ PRZY PARAFII.   

2. INTENCJE ZAMIESZCZONE SĄ W GABLOCIE I NA STRONIE PARAFII.

DZIŚ PRZYPADA EUROPEJSKI DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR STALINIZMU I NAZIZMU. PROSIMY ZAKŁADAĆ MASECZKI I DEZYNFEKOWAĆ RĘCE. JEST TO ROZPORZĄDZENIE Z 7 SIERPNIA. PRZYPOMINAMY O TYM. KOŚCIÓŁ JEST CZĘSTO WIETRZONY. PROSIMY O PRZESTRZEGANIE ZASAD SANITARNYCH. PRZED NAMI OSTATNIE DNI WAKACJI. MSZA ŚW. NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 1 WRZEŚNIA (WTOREK) O GODZ. 8.00.  ZACHĘCAMY DZIECI, MŁODZIEŻ, RODZICÓW I NAUCZYCIELI DO SPOWIEDZI ŚW. TAK BY NOWY ROK SZKOLNY ROZPOCZĄĆ Z CZYSTYM SERCEM. W TYM ROKU PARAFIA NIE SPRZEDAJE KSIĄŻEK DO RELIGII. KSIĄŻKI DO RELIGII KUPUJEMY WE WŁASNYM ZAKRESIE.  TRWA MIESIĄC MODLITWY O TRZEŹWOŚĆ NARODU. ZA TYDZIEŃ ODPUST KU CZCI NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ W MAJDANIE RUSZOWSKIM. SUMA ODPUSTOWA O GODZ. 12.00. DZIŚ DOŻYNKI POWIATOWE, GMINNE I PARAFIALNE NA STADIONIE W ŁABUNIACH. MSZA ŚWIĘTA DOŻYNKOWA OKOŁO GODZ. 11.00. MSZY ŚWIĘTEJ DOŻYNKOWEJ BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ KS. BP MARIAN ROJEK PASTERZ NASZEJ DIECEZJI. ZAPRASZAMY!  W ZWIĄZKU Z TYM DZISIAJ SUMY O GODZ. 12.00 W KOŚCIELE NIE BĘDZIE. INTENCJE Z SUMY PRZENIESIONE SĄ NA GODZ 10.00. NA ZAKOŃCZENIE LATA W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ (29 SIERPNIA) O GODZ. 10.00 Z PARKINGU PRZY KOŚCIELE WYJAZD MINISTRANTÓW Z NASZEJ PARAFII NA SPŁYW KAJAKOWY DO OBROCZY. ZAPRASZAMY TAKŻE RODZICÓW MINISTRANTÓW. POWRÓT OKOŁO GODZ. 14.30. KOSZT 20 ZŁ OD OSOBY ZAPISY U KS. KRZYSZTOFA

3. SPRZĄTALI ŚWIĄTYNIĘ: BEATA SZYKUŁA, KRYSTYNA HUBALA, MARCELINA, BARTŁOMIEJ, MAŁGORZATA, KRZYSZTOF BOREK DO OFIARY DOŁOŻYLI SIĘ: ZOFIA WOLSKA, JOANNA SZYKUŁA ORAZ NOWOŻEŃCY Z WCZORAJSZEGO ŚLUBU. OFIARA NA KWIATY 110 ZŁ   SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

4. DO SPRZĄTANIA ŚWIĄTYNI ZAPRASZAMY: BEATĘ NICPOŃ, DANUTĘ POKRYWKA, TERESĘ POKRYWKA, JOLANTĘ WOLSKĄ, TERESĘ BATALIĘ, DOROTĘ CHMURA

5. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY NA KOŚCIÓŁ: 100 ZŁ ŁABUNIEK I BEZIMIENNA, 100 ZŁ Z UL. ZAMOJSKIEJ BEZIMIENNA, 100ZŁ OD RODZICÓW DZIECKA OCHRZCZONEGO.  ZA ZŁOM UZYSKALIŚMY 154ZŁ. W KOŚCIELE ZNALEZIONO BIŻUTERIĘ. ZAINTERESOWANE OSOBY ZAPRASZAMY DO ZAKRYSTII.

6.DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIĘ: DAMIAN ZAJĄC KAWALER Z PARAFII NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP W DUBIE I MONIKA ZUZANNA KOSMALA PANNA Z ŁABUŃ PARAFIA TUTEJSZA ZAPOWIEDZ PIERWSZA: 

 7.  W PONIEDZIAŁEK   W LITURGII OBCHODZIMY ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA W ŚRODĘ UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ W CZWARTEK ŚW. MONIKĘ, W PIĄTEK ŚW. AUGUSTYNA BP I DK, W SOBOTĘ MĘCZEŃSTWO JANA CHRZCICIELA.

SIOSTRY Z ŁABUŃ ZAPRASZAJĄ W ŚRODĘ NA ODPUST KU CZCI NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ O GODZ. 11.00.

8. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NR. „Niedzieli” W NAJBLIŻSZYM CZASIE CO TYDZIEŃ BĘDZIEMY WYDAWAĆ GAZETKĘ PARAFIALNĄ. 

9. TRWAJĄ LICZNE PRACE W NASZYCH CELACH PRZY KOŚCIELE

10. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY POMAGALI W TYM TYGODNIU: MARIUSZ SŁUBSKI, JÓZEF MOZOŁA, KAZIMIERZ BEDNARCZUK, ANDRZEJ KAPERA, PIOTR NOWOSAD, KAZIMIERZ HUBALA, CZESŁAWA KAWALEC, ZBIGNIEW KUŚMIERZ, ROMAN KANIA WSPÓLNOTA GALILEA. BÓG ZAPŁAĆ.

11. O BOŻE BŁ. DLA ROLNIKÓW DLA NASZEJ OJCZYZNY JEDNOŚĆ TAKŻE DLA NASZYCH   RODZIN WOŁAJMY POD TWOJĄ…

12. POMÓDLMY SIĘ ZA NASZYCH ZMARŁYCH, + S. ZOFIĘ MIEGOŃ Z ŁABUŃ, KAZIMIERĘ NIEMCZUK Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ, TERESĘ CIURASZKIEWICZ Z ZAMOŚCIA JEJ POGRZEB W PONIEDZIAŁEK W PARAFII ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA W ZAMOŚCIU.

          WIECZNY ODPOCZYWANIE RACZ IM DAĆ PANIE.