http://nowa.labunie.zamojskolubaczowska.pl/wp-content/uploads/2020/07/indeks.jpg

PIERWSZA NIEDZIELA MIESIĄCA

1. DZIĘKUJE SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIĘ, OPIEKĘ NAD KWIATAMI I PRACĘ PRZY PARAFII.  

2. INTENCJE W GABLOCIE ORAZ NA STRONIE PARAFII.

3. ZA TYDZIEŃ TACA NA REMONT NASZEGO KOŚCIOŁA -BÓG ZAPŁAĆ.

4. PRÓBA SCHOLI W SOBOTĘ PO MSZY ŚWIĘTEJ, SERDECZNIE ZAPRASZAM.

5.  PODRĘCZNIKI DO RELIGII KUPUJEMY WE WŁASNYM ZAKRESIE.

6. SPRZĄTALI PAŃSTWO EDYTA I ZBIGNIEW ŻUK DO KWIATÓW DOŁOŻYŁA SIĘ MARIA ŻUK 100 ZŁ   SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

7. DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY KRZYSZTOFA KOPROWSKIEGO, ANDRZEJA PYŻ, ŁUKASZA MARCOLE, ANDRZEJA SOKOŁOWSKIEGO, ANTONIEGO WOLSKIEGO.

8. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ NA KOŚCIÓŁ Z KOLONI RUSZÓW 200 ZŁ –BEZIMIENNA.

9. DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIĘ: ZAPOWIEDZI DRUGIE; ŁUKASZ KOLANO KAW. PAR. ZESŁANIA DUCHA ŚW. W KRASNOBRODZIE   I AGNIESZKA ŻYCZKIEWICZ   PANNA PARF. TUTEJSZEJ.

10. W LITURGII WSPOMINAMY WE WTOREK ŚWIĘTO NARODZENIA NMP MATKI BOŻEJ SIEWNEJ. PO KAŻDEJ MSZY BŁOGOSŁAWIMY ZIARNO NA ZASIEW I NASIONA.

11. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER „Niedzieli” NOWY MIESIĘCZNIK EGZORCYSTA-CIEKAWE ARTYKUŁY, ORAZ DLA DZIECI – PROMYK

12. ZA TYDZIEŃ NA GODZ 12-STĄ ZAPRASZAMY NA MSZĘ Z UDZIAŁEM DZIECI -PO TEJ MSZY OBOWIĄZKOWE SPOTKANIE FORMACYJNE DLA DZIECI KLAS TRZECICH WRAZ Z RODZICAMI.

13. PRZYPOMINAMY DRUGI TERMIN PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ- CZWARTEGO PAŹDZIERNIKA-SPOTKANIE OBOWIĄZKOWE W NIEDZIELE ZA TYDZIEŃ DLA DZIECI KLAS CZWARTYCH KTÓRZY NIE BYLI JESZCZE U PIERWSZEJ KOM.ŚW. NA MSZY O GODZ. 16-STEJ I PO MSZY SPOTKANIE FORMACYJNE.

14. ZA TYDZIEŃ DOŻYNKI DIECEZJALNE W KRASNOBRODZIE.  

15. W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ O GODZINIE 10 TEJ ZBIÓRKA MINISTRANTÓW ZAPRASZAMY TAKŻE KANDYDATÓW DO SŁUŻBY PRZY OŁTARZU.                    16. MAMY NOWY NUMER NASZEJ GAZETKI PARAFIALNEJ „NASZ SZKAPLERZ” ZACHĘCAMY DO JEJ NABYCIA -ZA CHWILĘ KS. KRZYSZTOF KTÓRY JEST ZA NIĄ ODPOWIEDZIALNY PRZEDSTAWI NAM SZCZEGÓŁY –JEST MOŻLIWOŚĆ PRENUMERATY GAZETKI.

17. ZAPRASZAM W PIĄTEK DO PRACY CHĘTNE OSOBY NA GODZINĘ 9 -TĄ.

18. TRWAJĄ LICZNE PRACE W NASZYCH CELACH- OBECNIE NA UKOŃCZENIU JEST JUŻ DOCIERANIE NOWEGO SUFITU, BĘDZIE MALOWANE WNĘTRZE – JAK RÓWNIEŻ OCIEPLENIE WNĘTRZA KOŚCIOŁA NA STRYCHU SPECJALNĄ WEŁNĄ-PROSZĘ ZAJRZEĆ PO MSZY ŚW. DO CEL.

MAM PROŚBĘ MOŻE KTOŚ DYSPONUJE ZWYŻKĄ W NASZEJ PARAFII- ZATKANE SĄ RYNNY NA KOŚCIELE –OD KILKU LAT NIE BYŁY CZYSZCZONE-CHCEMY JE OCZYŚCIĆ TO BARDZO WAŻNE PRACE.

19. DZIĘKUJĘ BARDZO PANIOM Z ŁABUNIEK ZA PRACE W OGRODZIE A PANOM ZA PRACE PRZY NAPRAWIE ODGROMU PRZY NASZYM KOŚCIELE ORAZ ZA INNE PRACE: PANU KAZIMIERZOWI BEDNARCZUKOWI Z ŁABUŃ I JÓZEFOWI MOZOŁA Z WIERZBIA, ADAMOWI CIURASZKIEWICZ Z MOCÓWKI I MACIEJOWI GADECKIEMU Z WIERZBIA I KSIĘŻOM WIKARIUSZOM ZA PRACE DZIĘKUJE.

20. NIEPOKOI NAS MŁODZIEŻ, KTÓRA WIECZORAMI GROMADZI SIĘ PRZY OGRODZENIU KOŚCIOŁA, POZOSTAWIA BUTELKI PO ALKOHOLU, ZANIECZYSZCZA KWIETNIKI I WCHODZI NA TEREN BUDOWY-REMONTU A SĄ WYKOPY I JEST NIEBEZPIECZNIE. TAK NIE PRZYSTOI. BARDZO PROSZĘ RODZICÓW O ZAINTERESOWANIE SIĘ SWOIMI POCIECHAMI.

21. UWAGA MAMY DUŻY PARKING, PROSZĘ STAWIAJMY AUTA NA PARKINGU NIE PRZY JEZDNI BO JEST TO ZAGROŻENIE DLA RUCHU, POMYŚLMY TAKŻE O INNYCH BARDZO PROSZĘ.

22. PO MSZACH ŚWIĘTYCH MOŻEMY ZAMAWIAĆ INTENCJE W ZAKRYSTII.

23. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE   BOŻE BŁ DLA NASZYCH PARAFIAN ORAZ O NAWRÓCENIE GRZESZNIKÓW WROGÓW KOŚCIOŁA.  WOŁAJMY – POD TWOJĄ… DO WIECZNOŚCI ODESZŁA W TYM TYGODNIU Ś.P. TERESA PLIZGA-     WIECZNY ODPOCZYNEK.