http://nowa.labunie.zamojskolubaczowska.pl/wp-content/uploads/2020/07/indeks.jpg

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 24 NIEDZIELA ZWYKŁA  

1.DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIĘ, OPIEKĘ NAD KWIATAMI I PRACĘ PRZY PARAFII.  

2. DZIŚ TACA NA REMONT NASZEGO KOŚCIOŁA -BÓG ZAPŁAĆ.

UDAŁO SIĘ OCZYŚCIĆ RYNNY KOŚCIOŁA I DZWONNICY ZA POMOCĄ ZWYŻKI – ZAPŁACILIŚMY 1800 ZŁ. BARDZO DUŻO LIŚCI BYŁO W KOSZACH I RYNNACH DACHOWYCH.

3. PRÓBA SCHOLI W SOBOTĘ PO MSZY ŚWIĘTEJ SERDECZNIE ZAPRASZAM.

4. PODRĘCZNIKI DO RELIGII KUPUJEMY WE WŁASNYM ZAKRESIE.

5. SPRZĄTALI: ANETA I ŁUKASZ MACOLA, ZOFIA PYŻ, ELŻBIETA I KRZYSZTOF KASPROWSCY DO KWIATÓW DOŁOŻYLI SIĘ ANDRZEJ SOKOŁOWSKI 30 ZŁ I BOŻENA SEMCZUK 20 ZŁ. CAŁOŚĆ ZA KWIATY 150 ZŁ.   SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

6. DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY EWELINĘ I MARCINA KOZIOŁ, JÓZEFA I KATARZYNĘ SIEK, LESZKA I HALINĘ ZIELIŃSKICH, JOANNĘ SUCHORĘ, PAŃSTWA SOKOŁOWSKICH.

7. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ NA KOŚCIÓŁ Z UL. ZAMOJSKIEJ 100 ZŁ – BEZIMIENNA, Z ŁABUNIEK 1-SZYCH -70 ZŁ, I Z ŁABUNIEK 1-SZCH 200 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ.

8. DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIĘ:

ZAPOWIEDZI PIERWSZE: MATEUSZ SEMCZUK KAWALER PARAFII TUTEJSZEJ I KAROLINA GROMEK PANNA PARAFII ŚW. MICHAŁA AR. W ZAMOŚCIU.

9. W LITURGII WSPOMINAMY W PONIEDZIAŁEK PODWYŻSZENIE ŚW. KRZYŻA.WE WTOREK NMP BOLESNEJ W PIĄTEK ŚW. STANISŁAWA KOSTKI PATRONA DZIECI I MŁODZIEŻY.

10. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER „Niedzieli” NOWY MIESIĘCZNIK EGZORCYSTA-CIEKAWE ART. ORAZ DLA DZIECI – PROMYK I NASZĄ GAZETKĘ.

11. ZA TYDZIEŃ PO SUMIE SPOTKANIE OBOWIĄZKOWE DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA WRAZ Z RODZICAMI.

12. ZA TYDZIEŃ NA GODZ 12-STĄ ZAPRASZAMY NA MSZĘ Z UDZIAŁEM DZIECI.

13. PRZYPOMINAMY DRUGI TERMIN PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ- CZWARTEGO PAŹDZIERNIKA- DZIŚ NA MSZY O GODZ. 16-STEJ I PO MSZY SPOTKANIE FORMACYJNE DLA KLAS CZWARTYCH, KTÓRE NIE BYŁY JESZCZE U KOMUNII ŚWIĘTEJ A DLA TRZECICH KLAS PO SUMIE.

14. W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ O GODZINIE 10-TEJ ZBIÓRKA MINISTRANTÓW ZAPRASZAMY TAKŻE KANDYDATÓW DO SŁUŻBY PRZY OŁTARZU.                    15. MAMY KOLEJNY NUMER NASZEJ GAZETKI PARAFIALNEJ „NASZ SZKAPLERZ” ZACHĘCAMY DO JEJ NABYCIA CIEKAWEGO WYDANIA POSZERZONEGO – JEST MOŻLIWOŚĆ PRENUMERATY. OFIARA ZA GAZETKĘ DOBROWOLNA. MINISTRANCI PO MSZACH ROZPROWADZĄ GAZETKĘ.

16. ZAPRASZAM W ŚRODĘ   DO PRACY CHĘTNE OSOBY NA GODZINĘ 9 -TĄ.

17. TRWAJĄ LICZNE PRACE W CELACH-TYNKI –UMIESZCZANA JEST TAKŻE SZTUKATERIA. PROSZĘ ZAJRZEĆ PO MSZY ŚW DO CEL-ZA TYDZIEŃ TACA NA NASZE SEMINARIUM I PUSZKA DLA ZIEMI ŚWIĘTEJ, ABY MOGLI TAM PROWADZIĆ SZKOŁY I WSPÓLNOTY PARAFIALNE BO ZAPRZESTAŁ TAM RUCH PIELGRZYMI -COVID. POMÓŻMY. 

W INTENCJI ŚWIĘTOŚCI RODZIN 4-TA NOCNA PIELGRZYMKA RODZIN DO TOMASZOWA LUBELSKIEGO 26 WRZEŚNIA – SZCZEGÓŁY NA STRONIE DIECEZJI ZAMOJSKO-LUBACZOWSKIEJ.

18. DZIĘKUJĘ BARDZO PANIOM Z ŁABUNIEK ZA PRACE – PANIOM Z ULICY KOŚCIELNEJ ZA DBANIE O PIĘKNE KWIATY A TAKŻE PANIOM Z GALILEI.    PANOM DZIĘKUJĘ ZA PRACE – KAZIMIERZOWI BEDNARCZUKOWI, JÓZEFOWI MOZOŁA, PIOTROWI NOWOSAD, MICHAŁOWI HUBALA, MARIUSZOWI SŁUPSKIEMU, SEBASTIANOWI HOŁODY, PAŃSTWU KUŚMIRZ Z ULICY LIPSKIEJ ORAZ ANDRZEJOWI KARWINA ZA PROFESJONALNE PIASKOWANIE, KSIĘDZU KRZYSZTOFOWI ZA PRACE DZIĘKUJE.

19. UWAGA MAMY DUŻY PARKING, PROSZĘ STAWIAJMY AUTA NA PARKINGU NIE PRZY JEZDNI-JEST TO ZAGROŻENIE DLA INNYCH.

20. PO MSZACH ŚWIĘTYCH MOŻEMY ZAMAWIAĆ INTENCJE W ZAKRYSTII.

21. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, PARAFII, BOŻE BŁ. DLA NASZYCH PARAFIAN – ORAZ O NAWRÓCENIE GRZESZNIKÓW ZATWARDZIAŁYCH WROGÓW KOŚCIOŁA. WOŁAJMY …POD TWOJĄ.

DO WIECZNOŚCI ODESZLI: MARIAN SYSKA Z ŁABUŃ I FRANCISZEK ĆWIK Z RUSZOWA, WIECZNY …