http://nowa.labunie.zamojskolubaczowska.pl/wp-content/uploads/2020/07/indeks.jpg

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- I NIEDZIELA MIESIĄCA -MISJE

PROWADZĄCY MISJE -OJCIEC ANTONI I OJCIEC KAZIMIERZ -REDEMPTORYŚCI   

1. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIĘ, OPIEKĘ NAD KWIATAMI.     

2. PRÓBA SCHOLI W PIĄTEK PO MSZY ŚWIĘTEJ WIECZORNEJ.

3. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ NA REMONT 100 zł z BRÓDKA- ORAZ OD PAŃSTWA KĘDRA 100 ZŁ-SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ,

4. ZA TYDZIEŃ SPOTKANIE FORMACYJNE PO SUMIE DLA DZIECI PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ WRAZ Z RODZICAMI ORAZ POŚWIĘCENIE I WRĘCZENIE RÓŻAŃCÓW – W SOBOTĘ O GODZ 8-SMEJ WYJAZD DZIECI 1 KOMUNIJNYCH ORAZ RODZICÓW NA PIELGRZYMKĘ DZIĘKCZYNNĄ DO KRASNOBRODU – ZAPISY DO CZWARTKU KOSZT 50 ZŁ OD OSOBY.

5. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER „Niedzieli” NOWY JUŻ   MIESIĘCZNIK EGZORCYSTA- CIEKAWE ARTYKUŁY ORAZ DLA DZIECI – PROMYK I NASZĄ GAZETKĘ PARAFIALNĄ A W NIEJ PROGRAM MISJI – NOWE WYDANIE – ZACHĘCAMY.

6. MISJE W NASZEJ WSPÓLNOCIE PARAFIALNEJ OD 4 TEGO PAŹDZIERNIKA, CZAS WIELKIEJ ŁASKI OD PANA- SKORZYSTAJMY PROSZĘ MIEJMY CZAS DLA PANA BOGA.   MIESIĄC RÓŻAŃCOWY.            

7. TRWAJĄ LICZNE PRACE W CELACH, SALKACH PRZY KOŚCIELE- –UKŁADANIE PODŁOGI NA UKOŃCZENIU I ODTWARZANA JEST SZTUKATERIA NA ZEWNĄTRZ CEL-TO BĘDZIE PIĘKNY NASZ BUDYNEK –BOGU DZIĘKI ZA TEN WYCZEKIWANY REMONT TEGO BUDYNKU OD LAT.

8.DZIĘKUJĘ ZA PRACE – PANIOM Z ULICY KOŚCIELNEJ ZA DBANIE O   KWIATY A TAKŻE PANIOM Z GALILEI ZA PIĘKNĄ DEKORACJĘ W ŚWIĄTYNI.    PANOM DZIĘKUJĘ ZA PRACE –PRACOWALI- KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, PAŃSTWO KUŚMIRZ Z ULICY LIPSKIEJ, MAREK MART, MIREK POLICHA, LESZEK HELMAN, DARIUSZ HELMAN, WIESŁAW GĘBORYS, ŁUKASZ ROZKRES, BOGUSŁAWA SZAST- WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ. DZIĘKUJĘ TAKŻE KSIĘŻOM WIKARIUSZOM ZA PRACĘ. PANU ELEKTRYKOWI ZA NAPRAWĘ INSTALACJI DZIĘKUJĘ – ZAPŁACILIŚMY 1150ZŁ.

9. ŚWIĄTYNIĘ SPRZĄTALI – RODZICE DZIECI 1 KOMUNIJNYCH SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ, TAKŻE ZA DEKORACJĘ.  DO SPRZĄTANIA ZA TYDZIEŃ PROSIMY   OSOBY- JANUSZ ROZKRES, JERZY TOMCZAK, JADWIGA I MARIANNA WOLSKIE, MARIA BOCHEŃSKA, HALINA KOWALCZUK.  

ZA TYDZIEŃ MSZA PO POŁUDNIU W NIEDZIELE WYJĄTKOWO NA ZAKOŃCZENIE MISJI ŚWIĘTYCH W GODZINĘ MIŁOSIERDZIA O GODZ. 15.00-PAMIĘTAJMY. W MAJDANIE MISJE ŚWIĘTE DO ŚRODY.

10. PO MSZACH ŚWIĘTYCH MOŻEMY ZAMAWIAĆ INTENCJE W ZAKRYSTII.

11. PROGRAM MSZY W MISJE ŚWIĘTE TAK JAK W REKOLEKCJE GODZ. 9-TA, MAJDAN 11-TA. DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 15.30 ORAZ 17-STA ZAPRASZAMY.

12. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, PARAFII, BOŻE BŁ. DLA NASZYCH PARAFIAN, ZA DZIECI 1 KOMUNIJNE –ORAZ O NAWRÓCENIE GRZESZNIKÓW ZATWARDZIAŁYCH WROGÓW KOŚCIOŁA, ZA OSOBY CHORE I CIERPIĄCE ORAZ ZA DUCHOWE OWOCE NASZYCH MISJI ŚWIĘTYCH WOŁAJMY …POD TWOJĄ …….