http://nowa.labunie.zamojskolubaczowska.pl/wp-content/uploads/2020/07/indeks.jpg

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- ZAKOŃCZENIE MISJI ŚWIĘTYCH

    PROWADZĄCY MISJE: OJCIEC ANTONI PAŹDZIORKO I OJCIEC KAZIMIERZ MIKULSKI,  REDEMPTORYŚCI MISJONARZE.      

1. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE I POSŁUGĘ, OPIEKĘ NAD KWIATAMI I PRACE PRZY PARAFII. ZA TYDZIEŃ TACA REMONTOWA.  DZIŚ BOWIEM NASZA WDZIĘCZNOŚĆ NA KLASZTOR OJCÓW MISJONARZY BÓG ZAPŁAĆ. PUSZKA NA STYPENDIUM PAPIESKIE W NAJBLIŻSZYM CZASIE BĘDZIE OGŁOSZONA.

2. PRÓBA SCHOLI W PIĄTEK PO MSZY ŚWIĘTEJ WIECZORNEJ.

3. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ NA REMONT 100 zł Z ŁABUŃ, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ, W PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA JAKO OWOC MISJI ŚWIĘTYCH BĘDZIE APEL O 21.00.

4. DZIŚ SPOTKANIE FORMACYJNE PO SUMIE DLA DZIECI PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ WRAZ Z RODZICAMI ORAZ POŚWIĘCENIE I WRĘCZENIE RÓŻAŃCÓW.

5. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER „Niedzieli”, NOWY JUŻ MIESIĘCZNIK EGZORCYSTA- CIEKAWE ART, ORAZ DLA DZIECI – PROMYK I NASZĄ GAZETKĘ PARAFIALNĄ, NOWE WYDANIE, ZACHĘCAMY.

ZAPOWIEDZI I:

DARIUSZ DROŹDZIEL KAWALER ZAM. W ŁABUNIACH PAR. TUT. ELIZA RULAK PANNA Z PARAFII NAJ. ZBAWICIELA W RYKACH.

6.  MIESIĄC RÓŻAŃCOWY PEŁEN ŁASK, PAMIĘTAJMY KTO SIĘ MODLI TEN SIĘ ZBAWI. MIEJMY CZAS NA EUCHARYSTIĘ ORAZ RÓŻANIEC.            

7. TRWAJĄ LICZNE PRACE W CELACH SALKACH PRZY KOŚCIELE, ODTWARZANA JEST SZTUKATERIA NA ZEWNĄTRZ CEL, MALOWANA JEST ELEWACJA ZEWNĘTRZNA. JEST TEŻ JUŻ PIĘKNIE ODNOWIONY NASZ BUDYNEK, BOGU DZIĘKI.

8. W ŚRODĘ NA 8.30 ZAPRASZAM PANÓW DO POMOCY NA PRZENOSINY Z KOŚCIOŁA DO CEL A W CZWARTEK DO ZABEZPIECZANIA OŁTARZY FOLIĄ I WNĘTRZA KOŚCIOŁA PRZED REMONTEM, BARDZO PROSZĘ.

9. DZIĘKUJĘ ZA PRACE: PANIOM Z ULICY KOŚCIELNEJ ZA DBANIE O   KWIATY A TAKŻE PANIOM Z GALILEI. DZIĘKUJĘ TAKŻE PANOM ZA PRACE. PRACOWALI: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JAN BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, MAREK MART, LESZEK HELMAN, DARIUSZ HELMAN, ANDRZEJ KARWINA, WIESŁAW GĘBORYS, WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ. DZIĘKUJĘ TAKŻE KSIĘŻOM WIKARIUSZOM ZA PRACE. W ŚRODĘ ZAPRASZAMY Z KARTECZKAMI INTENCJI NA NOWENNIE I MSZE ŚW. ZBIOROWĄ DO NASZEJ MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY, TAK JAK ZAWSZE 15 MINUT PRZED 17-STĄ. W NIEDZIELĘ O GODZ 10 TEJ. MSZE ŚW. ZBIOROWE, MOŻNA DOMÓWIĆ INTENCJE.

10. ŚWIĄTYNIE SPRZĄTALI: MARIA I TOMASZ BOCHYŃSCY, MARTA I JANUSZ ROZKRES, MARIA I JERZY TOMCZAK, HALINA KOWALCZUK, JADWIGA WOLSKA, KATARZYNA I ŁUKASZ BURDZY, OFIARA 120 ZŁ BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA ZA TYDZIEŃ PROSIMY   OSOBY: STANISŁAWĘ PACAJ, JANUSZ  ROZKRES, CELINA I PIOTR  GŁAZOWSCY, ZOFIA I MARIAN POKRYWKA.

 DZIŚ MSZA PO POŁUDNIU W NIEDZIELE WYJĄTKOWO NA ZAKOŃCZENIE MISJI ŚWIĘTYCH W GODZINĘ MIŁOSIERDZIA O GODZ.15.00. PAMIĘTAJMY I PRZYJDŹMY.

11. PO MSZACH ŚWIĘTYCH MOŻEMY ZAMAWIAĆ INTENCJE W ZAKRYSTII.

BOGU W TRÓJCY JEDYNEMU NIECH BĘDĄ DZIĘKI ZA BŁOGOSŁAWIONY CZAS MISJI ŚWIĘTYCH W NASZEJ PARAFII. PODZIĘKOWANIA.

12. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, PARAFII, BOŻE BŁ. DLA NASZYCH PARAFIAN, ZA DZIECI I KOMUNIJNE ORAZ O NAWRÓCENIE GRZESZNIKÓW ZATWARDZIAŁYCH WROGÓW KOŚCIOŁA, ZA OSOBY CHORE I CIERPIĄCE ORAZ ZA DUCHOWE OWOCE NASZYCH MISJI ŚWIĘTYCH WOŁAJMY. POD TWOJĄ….

+KRYSTYNA BRANECKA WIECZNY ODPOCZYWANIE…