http://nowa.labunie.zamojskolubaczowska.pl/wp-content/uploads/2020/07/indeks.jpg

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- NIEDZIELA MISYJNA 

1. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIĘ, OPIEKĘ NAD KWIATAMI I PRACE PRZY PARAFII.

DZIŚ TACA NA REMONT NASZEJ ŚWIĄTYNI.

ZA TYDZIEŃ TACA NA MISJE I PUSZKA NA STYPENDIUM PAPIESKIE DLA MŁODZIEŻY- TRWA MIESIĄC MISYJNY PAMIĘTAJMY W RÓŻAŃCU ŚW.

2. PRÓBA SCHOLI W PIĄTEK PO MSZY ŚWIĘTEJ WIECZORNEJ.

3. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ NA REMONT KOŚCIOŁA 200ZŁ OD KOŁA RÓŻAŃCOWEGO PANI KANIA Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ -SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

4.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER „Niedzieli”, MIESIĘCZNIK EGZORCYSTA-CIEKAWE ART, ORAZ NASZĄ GAZETKĘ PARAFIALNĄ – NOWE WYDANIE – ZACHĘCAMY. ZBIÓRKA MINISTRANTÓW W SOBOTĘ O GODZ 10-TEJ, PLANOWANY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ ZOSTANIE ROZEGRANY W INNYM TERMINIE.

ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE.

ZAPOWIEDŹ II. DARIUSZ DROŹDZIEL KAWALER ZAM. W ŁABUNIACH PAR. TUT. I ELIZA RULAK PANNA Z PARAFII NAJ. ZBAWICIELA W RYKACH.

5.  MIESIĄC RÓŻAŃCOWY PEŁEN ŁASK, PAMIĘTAJMY KTO SIĘ MODLI TEN SIĘ ZBAWI. MIEJMY CZAS NA EUCHARYSTIĘ ORAZ RÓŻANIEC.            

6. TRWAJĄ LICZNE PRACE W KOŚCIELE POD OGRZEWANIE PODŁOGOWE   BĘDZIE TEŻ NOWA POSADZKA MARMUROWA. DZIEJE SIĘ DUŻO DOBREGO, MOŻNA ZERKNĄĆ JEST JUŻ WYBRANA PRAWIE CAŁA STARA POSADZKA Z PODBUDOWĄ W KOŚCIELE.  I BOGU OJCU DZIĘKI ZA TE NASZE PIĘKNE CELE TU GDZIE SIĘ MODLIMY Z NOWĄ WENTYLACJĄ, OCIEPLENIEM, NOWYM OŚWIETLENIEM I NAGŁOŚNIENIEM ORAZ OGRZEWANIEM PODŁOGOWYM, KTÓRE BĘDZIE WŁĄCZONE GDY NADEJDĄ MROZY.

7. DZIĘKUJĘ PANIOM RADNYM I CHĘTNYM TYM KTÓRE POMAGAŁY, ZA WIELE PRAC W ADAPTACJI CEL. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ

8. DZIĘKUJĘ ZA PRACE W KOŚCIELE, NIESAMOWITEJ DRUŻYNIE NASZEJ PARAFII Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ PANOM. A PRACOWALI W ŚWIĄTYNI: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, ROBERT TURZYNIECKI, JÓZEF MOZOŁA, MARIUSZ SŁUPSKI, MICHAŁ HUBALA, MAREK SKIBA, PIOTR WAGA, ZBIGNIEW KUŚMIERZ, ZBIGNIEW KWIATKOWSKI, ANTONI BRYK, MIROSŁAW POLICHA, KAROL KITKA, ANDRZEJ BRYK, TADEUSZ BRANECKI, MAREK GÓRA, TOMASZ CHOŁODY Z CIĄGNIKIEM, TOMASZ BONDYRA Z CIĄGNIKIEM, PIOTR DUDA, PIOTR GŁAZOWSKI Z CIĄGNIKIEM, STANISŁAW WOJTAS, KAMIL JASTRZĘBSKI, STANISŁAW JASTRZĘBSKI, TOMASZ NICPOŃ Z CIĄGNIKIEM.

9. PROSZĘ PANÓW DO POMOCY W PONIEDZIAŁEK NA GODZ 9 TĄ. ZAKOŃCZENIE USUWANIA POSADZKI Z KOŚCIOŁA I POCZĄTEK USUNIĘCIA LAMPERII OLEJNYCH W KOŚCIELE, BARDZO WAŻNE PRACE. W ŚRODĘ ZAPRASZAMY Z KARTECZKAMI PRÓŚB NA NOWENNĘ I MSZE ŚW. ZBIOROWĄ DO NASZEJ MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY TAK JAK ZAWSZE GODZ. 15 MINUT PRZED 17-STĄ.

W NIEDZIELE O GODZ 10-TEJ MSZE ŚW. ZBIOROWE MOŻNA DOMÓWIĆ INTENCJE.    KALENDARZE DO NABYCIA W ZAKRYSTII RADIA ZAMOŚĆ 6 ZŁ, Z WIEŃCAMI 7 ZŁ, A ROLNICZE DUŻE 27 ZŁ. WYPOMINKI Z DATAMI DO 15-STEGO LISTOPADA SĄ ROZŁOŻONE NA PARAPETACH. TAKŻE W NIEDZIELĘ PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚW. BĘDZIEMY SIĘ MODLIĆ ZA DUSZE ZMARŁE.

9A. ŚMIECI Z ŻYWYCH KWIATÓW ORAZ CHWASTY PROSIMY WRZUCAĆ DO ODPOWIEDNIEGO POJEMNIKA NA CMENTARZU CO PRZYNIEŚLIŚMY NA CMENTARZ PROSZĘ ZABIERZMY, WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

10. KAPLICĘ SPRZĄTALI PAŃSTWO CECYLIA I PIOTR GŁAZOWSCY Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ. OFIARA  50 ZŁ BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA ZA TYDZIEŃ PROSIMY MAŁGORZATĘ I PIOTRA SIEK, ANTONIEGO WITKOWSKIEGO, DANUTĘ I GRZEGORZA NADŁONEK.

11. PO MSZACH ŚWIĘTYCH MOŻEMY ZAMAWIAĆ INTENCJE W ZAKRYSTII, KTÓRA JEST NA KOŃCU NASZEJ KAPLICY.

12. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, PARAFII, BOŻE BŁ. DLA NASZYCH PARAFIAN ORAZ O NAWRÓCENIE GRZESZNIKÓW ZATWARDZIAŁYCH WROGÓW KOŚCIOŁA, ZA OSOBY CHORE, ZAKAŻONE I CIERPIĄCE ORAZ ZA DUCHOWE OWOCE NASZYCH MISJI ŚWIĘTYCH. WDZIĘCZNI TEŻ ZA NOWĄ NASZĄ KAPLICĘ W CELACH, WOŁAJMY …POD TWOJĄ …

ZA ZM. +ADELA PETRYK Z BARCHACZOWA I BOLESŁAWA BARANA Z ZAMOŚCIA NIEGDYŚ Z NASZEJ PARAFII. WIECZNY ODPOCZYWANIE…