http://nowa.labunie.zamojskolubaczowska.pl/wp-content/uploads/2020/07/indeks.jpg

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE-ZAKOŃCZENIE TYGODNIA MISYJNEGO      

1. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE, KANAPKI DLA PRACOWNIKÓW, OPIEKĘ NAD KWIATAMI I PRACE PRZY PARAFII. DZIŚ TACA NA POTRZEBY NASZYCH MISJONARZY I PUSZKA NA STYPENDIUM PAPIESKIE DLA MŁODZIEŻY JPII.

2. PRÓBA SCHOLI W PIĄTEK PO MSZY ŚWIĘTEJ WIECZORNEJ.

3.BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ NA REMONT KOŚCIOŁA, 40 ZŁ Z RZESZOWA, 50 z ŁABUŃ ORAZ  100 zł BEZIMIENNE,100 zł Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ, 200 zł Z WIERZBIA -SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

4. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER „Niedzieli”, MIESIĘCZNIK EGZORCYSTA-CIEKAWE ART, ORAZ NASZĄ GAZETKĘ PARAFIALNĄ -NOWE WYDANIE -ZACHĘCAMY. ZBIÓRKA MINISTRANTÓW W SOBOTĘ O GODZ 10 TEJ. I NIEDZIELA MIESIĄCA –ZMIANA TAJEMNIC RÓŻ PO 10 TEJ.

5.  MIESIĄC RÓŻAŃCOWY PEŁEN ŁASK-PAMIĘTAJMY KTO SIĘ MODLI TEN SIĘ ZBAWI-MIEJMY CZAS NA EUCHARYSTIĘ ORAZ RÓŻANIEC.            

6. TRWAJĄ LICZNE PRACE W KOŚCIELE POD OGRZEWANIE PODŁOGOWE   JEST JUŻ WYLANA NOWA POSADZKA Z FOLIĄ IZOLUJĄCĄ –DZIEJE SIĘ DUŻO DOBREGO MOŻNA ZERKNĄĆ DO KOŚCIOŁA I BOGU OJCU DZIĘKI ZA TĄ NASZĄ PIĘKNĄ NOWĄ W CAŁOŚCI KAPLICĘ. TU GDZIE SIĘ MODLIMY. W TYM KWARTALE WYDALIŚMY 108 TYSIĘCY DODAJĄC DO PROJEKTU TERMO-MODERNIZACJI CEL I KOŚCIOŁA NASZE ŚRODKI –TO WSZYSTKO KOSZTUJE ALE WSPÓLNYMI SIŁAMI I Z BOŻĄ POMOCĄ DAMY RADĘ. TACA Z OSTATNIEJ NIEDZIELI NA REMONT 3 490ZŁ – BÓG ZAPŁAĆ.

7. DZIĘKUJĘ PANIOM Z GALILEI ZA PIĘKNE DEKORACJE KWIATOWE.

8. DZIĘKUJĘ ZA PRACE W KOŚCIELE PANOM – A PRACOWALI W ŚWIĄTYNI: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, BRYK ANTONI, MARIUSZ SŁUPSKI, MICHAŁ HUBALA, BATALIA JAN, SKOTNICKI PIOTR, ANDRZEJ KARWINA, MARIAN FLAK, TOMEK BONDYRA Z CIĄGNIKIEM, PIOTR GŁAZOWSKI Z CIĄGNIKIEM, PIOTR DUDA, ANDRZEJ KAPERA, BOGUSŁAW SZAST, TOMASZ KUŚMIERZ PIOTR NOWOSAD, TOMASZ CHOŁODY Z CIĄGNIKIEM, PIOTR DUDA, ALEKSANDER KUSIMIRZ Z CIĄGNIKIEM. WIELKIE BRAWA DLA NICH.

9. PROSZĘ PANÓW DO PRACY W CZWARTEK- USUNIĘCIA LAMPERII OLEJNYCH W KOŚCIELE – BARDZO WAŻNE PRACE-JUŻ PRAWIE POŁOWA JEST USUNIĘTA.  

W ŚRODĘ ZAPRASZAMY Z KARTECZKAMI-PROŚBAMI NA NOWENNĘ I MSZE ŚW. ZBIOROWĄ DO NASZEJ MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY-TAK JAK ZAWSZE GODZ. 15 MINUT PRZED 17-STĄ.

KALENDARZE DO NABYCIA W ZAKRYSTII RADIA ZAMOŚĆ 6 ZŁ, Z WIEŃCAMI 7 ZŁ, A ROLNICZE DUŻE 27 ZŁ. WYPOMINKI Z DATAMI DO 15-STEGO LISTOPADA SĄ ROZŁOŻONE NA PARAPETACH, TAKŻE W NIEDZIELĘ PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚW. BĘDZIEMY SIĘ MODLIĆ ZA DUSZE ZM.

9A. ŚMIECI Z ŻYWYCH KWIATÓW ORAZ CHWASTY PROSIMY WRZUCAĆ DO ODPOWIEDNIEGO POJEMNIKA NA CMENTARZU-CO PRZYNIEŚLIŚMY NA CMENTARZ PROSZĘ ZABIERZMY –WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

10. KAPLICĘ SPRZĄTALI PAŃSTWO SIEK I WITKOWSCY- OFIARA  60 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA ZA TYDZIEŃ PROSIMY RODZINY PAŃSTWA MARTYNIUKÓW, KOŁODZIEJÓW I ZBIGNIEWA JASTRZĘBSKIEGO.

11. PO MSZACH ŚWIĘTYCH MOŻEMY ZAMAWIAĆ INTENCJE W ZAKRYSTII, KTÓRA JEST NA KOŃCU NASZEJ KAPLICY. W NIEDZIELĘ ZA TYDZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, MSZA NA CMENTARZU O 12-STEJ, BĘDZIEMY TEŻ ZAPISYWAĆ NA MSZE ZBIOROWE NA CMENTARZU ZA ZMARŁYCH ORAZ WYPOMINKI. ZACHOWUJMY PROSZĘ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI, NOŚMY MASECZKI, ODKAŻAJMY DŁONIE.

12. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, PARAFII, BOŻE BŁ. DLA NASZYCH PARAFIAN ORAZ O NAWRÓCENIE GRZESZNIKÓW ZATWARDZIAŁYCH WROGÓW KOŚCIOŁA, ZA OSOBY CHORE, ZAKAŻONE I CIERPIĄCE ORAZ WDZIĘCZNI ZA NOWĄ NASZĄ KAPLICĘ W CELACH, WOŁAJMY …POD TWOJĄ. ZA ZMARŁYCH-ODESZLI W TYM TYGODNIU: ZBIGNIEW BARAN Z RUSZOWA I CZESŁAW PILIPCZUK Z ŁABUŃ, WIECZNY ODPOCZYWANIE…