http://nowa.labunie.zamojskolubaczowska.pl/wp-content/uploads/2020/07/indeks.jpg

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE-WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH    

1. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE, KANAPKI DLA PRACOWNIKÓW, OPIEKĘ NAD KWIATAMI I PRACE PRZY PARAFII. DZIŚ TACA NA UTRZYMANIE NASZEGO CMENTARZA ZA TYDZIEŃ PUSZKA NA CARITAS.

3. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ NA REMONT KOŚCIOŁA, 50 ZŁ Z PARAFII, 100 ZŁ Z ŁABUŃ Z UL. LIPSKIEJ I TEŻ 100 ZŁ. BEZIMIENNA 100 ZŁ. Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

4. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER „Niedzieli” ART. O MISJACH NASZYCH PARAFIALNYCH, MIESIĘCZNIK EGZORCYSTA ORAZ NASZA GAZETKA PARAFIALNA, NOWE WYDANIE.

5. MIESIĄC LISTOPAD, PEŁEN ŁASK, PAMIĘTAJMY O MODLITWIE ZA NASZYCH ZMARŁYCH ORAZ ZA OJCZYZNĘ. RÓŻANIEC DO GRANIC, KTO SIĘ MODLI TEN SIĘ ZBAWI. MIEJMY CZAS NA EUCHARYSTIĘ ORAZ RÓŻANIEC ŚW.

6. ZA TYDZIEŃ PO SUMIE SPOTKANIE FORMACYJNE DLA RODZICÓW I DZIECI PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

7. TRWAJĄ LICZNE PRACE W KOŚCIELE POD OGRZEWANIE PODŁOGOWE, JEST JUŻ WYLANA NOWA POSADZKA Z FOLIĄ IZOLUJĄCĄ. DZIEJE SIĘ DUŻO DOBREGO, MOŻNA ZERKNĄĆ DO KOŚCIOŁA. DZIĘKUJEMY BOGU OJCU ZA NASZĄ NOWĄ W CAŁOŚCI KAPLICĘ, TU GDZIE SIĘ TERAZ MODLIMY.

8. DZIĘKUJĘ PANIOM Z GALILEI ZA PIĘKNĄ DEKORACJĘ ŚWIĄTECZNĄ.

9. DZIĘKUJĘ ZA PRACE W KOŚCIELE A PRACOWALI W ŚWIĄTYNI: ZASUWA ANNA, KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, BOGUSŁAW SZAST, WAGA PIOTR, ANDRZEJ BONDYRA, BATALIA JAN, BRANECKI STANISŁAW, PŁAZA KRZYSZTOF, KRUPA ROMAN, ANDRZEJ KARWINA. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ, OKLASKI DLA NICH SIĘ NALEŻĄ.

10. PROSZĘ PANÓW DO PRACY WE WTOREK NA GODZ. 9-TĄ. DO USUNIĘCIA POZOSTAŁYCH LAMPERII OLEJNYCH W KOŚCIELE, BARDZO WAŻNE PRACE, JUŻ PONAD POŁOWA JEST USUNIĘTA. I PIĄTEK MIESIĄCA, ODWIEDZINY CHORYCH TYLKO NA SPECJALNE ZGŁOSZENIA. I SOBOTA MSZA ZA RODZINY, INTENCJE ZBIOROWE O GODZ 8.00. MOŻNA DOMÓWIĆ INTENCJE.

KALENDARZE DO NABYCIA W ZAKRYSTII: RADIA ZAMOŚĆ 6 ZŁ, Z WIEŃCAMI 7 ZŁ, A ROLNICZE DUŻE 27 ZŁ. WYPOMINKI Z DATAMI DO 15-STEGO LISTOPADA SĄ ROZŁOŻONE NA PARAPETACH, TAKŻE W NIEDZIELĘ PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚW. BĘDZIEMY SIĘ MODLIĆ ZA DUSZE ZM.

10A. ODWIEDŹMY PROSZĘ NASZYCH ZMARŁYCH PO 2-GIM LISTOPADA NA CMENTARZU PARAFIALNYM. MOŻEMY UZYSKAĆ ZA TO ODPUST ZUPEŁNY. RÓŻANIEC DO GRANIC ZA OJCZYZNĘ W NASZEJ PARAFII OD 1-SZEGO DO 8-SMEGO LISTOPADA. AKCJA OGÓLNOPOLSKA W INTENCJI NASZEJ OJCZYZNY O POKÓJ I POJEDNANIE. RÓŻANIEC W CIĄGU TYGODNIA O 16.25 W NIEDZIELE ZAŚ PO MSZY O 10-TEJ.

11. KAPLICĘ SPRZĄTALI JANUSZ I SZYMON KOŁODZIEJ, DO OFIARY DOŁOŻYŁA SIĘ AGATA KOŁODZIEJ 50 ZŁ. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA ZA TYDZIEŃ PROSIMY RODZINY CHĘTNE Z TEJ MIEJSCOWOŚCI.

12. JUTRO DZIEŃ ZADUSZNY- MSZE ŚW O 8-MEJ, 10-TEJ I 16-STEJ ZACHOWAJMY PROSZĘ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI, NOŚMY MASECZKI, ODKAŻAJMY DŁONIE.

13. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE POKÓJ, O BOŻE BŁ. DLA NASZYCH PARAFIAN ORAZ O NAWRÓCENIE GRZESZNIKÓW ZATWARDZIAŁYCH WROGÓW KOŚCIOŁA, ZA OSOBY CHORE, ZAKAŻONE I CIERPIĄCE ORAZ WDZIĘCZNI ZA NOWĄ NASZĄ KAPLICĘ. WOŁAJMY POD TWOJĄ.

ZA ZMARŁYCH, KTÓRZY ODESZLI W TYM TYGODNIU: +STANISŁAWA BURDZY ,TERESA GÓRSKA ,STANISŁAW SZALA, KRYSTYNA MAJEWSKA, WINCENTY ROZKRES, WIECZNY ODPOCZYWANIE.