OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA.

1. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE, KANAPKI DLA PRACOWNIKÓW. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ ROZPOCZYNA SIĘ JUŻ W KOŚCIELE ADWENT, CZAS KTÓRY MA NAS PRZYGOTOWAĆ NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA.

DZIŚ TACA NA NASZE SEMINARIUM DUCHOWNE W LUBLINIE.     WSPÓLNOCIE GALILEA- DZIĘKUJĘ ZA PRACE.

2. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ NA REMONT KOŚCIOŁA Z PARAFII, BEZIMIENNA  50 ZŁ I 100 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

3. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER „Niedzieli”, MIESIĘCZNIK EGZORCYSTA ORAZ NASZA GAZETKA PARAFIALNA, NOWE WYDANIE A W NIEJ CIEKAWE INFORMACJE. ZA TYDZIEŃ BŁOGOSŁAWIMY OPŁATKI.       

4. TRWAJĄ LICZNE PRACE W KOŚCIELE POD OGRZEWANIE PODŁOGOWE, UKŁADANA JEST IZOLACJA PODŁOGI KOŚCIOŁA.

5. DZIĘKUJĘ ZA PRACE W KOŚCIELE I PRZY PARAFII, PRACOWALI: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ALEKSANDER ZASUWA, ARTUR BRANECKI, PIOTR NOWOSAD, LESZEK HELMAN. NIECH DOBRY BÓG BŁOGOSŁAWI ŁASKĄ ZDROWIA. DZIĘKUJĘ TAKŻE ZA PRACE KSIĘŻOM WIKARIUSZOM. SĄ JUŻ ŚWIĄTECZNE ŚWIECE CARITAS. WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY POTRZEBUJĄCYM CENA 5 ZŁ.

KALENDARZE DO NABYCIA W ZAKRYSTII RADIA ZAMOŚĆ 6 ZŁ, Z WIEŃCAMI 7 ZŁ, A ROLNICZE DUŻE 27ZŁ.

6. KAPLICĘ SPRZĄTALI: ANNA, NATALIA, ZBIGNIEW WIATER, MARIAN LISOWSKI, ELŻBIETA GRĄDZ, DO OFIARY DOŁOŻYŁ SIĘ EDWARD SKIBA W SUMIE 90 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA ZA TYDZIEŃ PROSIMY JAK ZAWSZE NA GODZ.8.30 – BEATĘ KOWALSKĄ, MARZENĘ MADYCZ, TERESĘ WIATER, KRYSTYNĘ POKRYWKĘ.

7. ZACHOWAJMY PROSZĘ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI. NOŚMY MASECZKI, ODKAŻAJMY DŁONIE. ZA PRZYGOTOWANIE POSIŁKU DLA KAPŁANÓW POGRZEBU KSIĘDZA KAZIMIERZA, DZIĘKUJĘ PANIOM: ANNIE, KRYSTYNIE, ELŻBIECIE ORAZ PANU ADAMOWI. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

8. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, POKÓJ O BOŻE BŁ. DLA NASZYCH PARAFIAN ORAZ O NAWRÓCENIE GRZESZNIKÓW ZATWARDZIAŁYCH WROGÓW KOŚCIOŁA, ZA OSOBY CHORE, ZAKAŻONE I CIERPIĄCE. WOŁAJMY POD TWOJĄ.

ZA ZMARŁYCH: ODESZLI  DO WIECZNOŚCI  W TYCH  DNIACH, ŚP. ELŻBIETA PROKOPOWICZ Z ZAMOŚCIA, JERZY  HAIK Z WIERZBIA.