OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I NIEDZIELA ADWENTU

1. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIĘ. ZA PRACE PAŃ PRZY KWIATACH. ADWENT CZAS, KTÓRY MA NAS PRZYGOTOWAĆ NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA.   RORATY WE WTORKI I SOBOTY O 17 STEJ. NOWENNA W ŚRODY A DO ŚW. ANTONIEGO WE WTOREK.W TYM TYGODNIU I-SZY CZWARTEK, PIĄTEK, SOBOTA I-SZA NIEDZIELA MIESIĄCA. W PIĄTEK OSOBY CHORE TYLKO NA ZGŁOSZENIE. MSZE O GODZ 15 I 17 STEJ W I-SZY PIĄTEK A W MAJDANIE O 16 STEJ, I-SZA SOBOTA MSZA ZBIOROWA Z RÓŻAŃCEM O GODZ 8 SMEJ. PO WIECZORNEJ NABOŻEŃSTWO WYNAGRADZAJĄCE, NATOMIAST APEL O GODZ 21. ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH PO MSZY W NIEDZIELĘ O GODZ 10 TEJ I ADORACJA DO SUMY.

 DZIĘKUJĘ WSPÓLNOCIE GALILEA ZA DEKORACJE ADWENTOWĄ.

2. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARĘ NA REMONT KOŚCIOŁA Z PARAFII, BEZIMIENNA  50ZŁ.  100ZŁ BEZ. Z ŁABUŃ ORAZ 100 ZŁ BEZ. Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

UWAGA 4 GRUDNIA O GODZ 13-STEJ PRZYJADĄ DO ŁABUŃ POD KOŚCIÓŁ PO ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRONICZNY: RTV I AGD. PRZYWIEŹMY PROSZĘ. DOCHÓD DLA POTRZEBUJĄCYCH MISJONARZY. POTRZEBNE SĄ OSOBY DO KÓŁ RÓŻAŃCOWYCH, WIELE OSÓB BRAKUJE W POSZCZEGÓLNYCH KOŁACH NP W KOLE PANI SOBCZAK, SĄ JUŻ DWIE OSOBY CHĘTNE ALE PROSIMY O JESZCZE.

3. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER „Niedzieli”, MIESIĘCZNIK EGZORCYSTA ORAZ NASZA GAZETKA PARAFIALNA, NOWE WYDANIE A W NIEJ CIEKAWE INFORMACJE. WCZORAJ NASI STARSI MINISTRANCI POD OPIEKĄ KS. KRZYSZTOFA ZAJĘLI II MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ W ZAMOŚCIU, GRATULACJE I BRAWA.

DZIŚ BŁOGOSŁAWIMY OPŁATKI I NASI RADNI PARAFIALNI DOSTARCZĄ JE DO RODZIN W PARAFII, ZA CHWILĘ PODAM SZCZEGÓŁY.   

4. TRWAJĄ LICZNE PRACE W KOŚCIELE POD OGRZEWANIE PODŁOGOWE, UKŁADANA JEST IZOLACJA PODŁOGI KOŚCIOŁA, ZALANO KOLEJNĄ WARSTWĘ POSADZKI.

5. DZIĘKUJĘ ZA PRACE W KOŚCIELE I PRZY PARAFII, PRACOWALI: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, BOGUSŁAW SZAST, ALEKSANDER ZASUWA, MARIUSZ HALEJ, PIOTR RYPINA, PIOTR DUDA MARIUSZ SŁUPSKI, ROMAN KANIA. NIECH DOBRY BÓG BŁOGOSŁAWI ŁASKĄ ZDROWIA. DZIĘKUJĘ TAKŻE ZA PRACE KSIĘŻOM WIKARIUSZOM.

 SĄ JUŻ ŚWIĄTECZNE ŚWIECE CARITAS, WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY POTRZEBUJĄCYM CENA 5 ZŁ WARTO JE MIEĆ NA WIGILIJNYM STOLE.

 KALENDARZE DO NABYCIA W ZAKRYSTII RADIA ZAMOŚĆ 6 ZŁ, Z WIEŃCAMI 7 ZŁ, A ROLNICZE DUŻE 27 ZŁ. W PONIEDZIAŁEK ŚW. APOSTOŁA ANDRZEJA MOJEGO PATRONA BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ZAMÓWIONĄ MSZĘ ŚW. TEGO DNIA O GODZ 17-STEJ W MOJEJ INTENCJI OD RADY PARAFIALNEJ I WSPÓLNOTY GALILEA. NAJBARDZIEJ CENIĘ SOBIE MODLITWĘ DLATEGO WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ DLA WAS.

6. KAPLICĘ SPRZĄTALI: POKRYWKA KRYSTYNA, MADYCZ MARZENA I KRZYSZTOF, WIATER TERESA I BOGUSŁAW ORAZ DO OFIARY DOŁOŻYŁ SIĘ WIATER STEFAN 50 ZŁ A W SUMIE BYŁO 140 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA ZA TYDZIEŃ PROSIMY JUŚ BARBARĘ, KUŚMIERZ ANNĘ, KANIĘ ANNĘ, WRÓBLEWSKĄ KAZIMIERĘ. 

7. MOI DRODZY INFORMUJĘ, ŻE PODCZAS PRAC GENERALNEGO REMONTU W NASZYM KOŚCIELE PRZY USUWANIU FARBY OLEJNEJ Z LAMPERII (KTO ROBIŁ REMONT TEN DOSKONALE WIE, ŻE WYCHODZI SPORO NOWYCH ODKRYTYCH MIEJSC DO NAPRAWY) OKAZAŁO SIĘ, ŻE INSTALACJA ELEKTRYCZNA PODTYNKOWA JEST W OPŁAKANYM STANIE. TRZEBA WSZYSTKO WYMIENIĆ. PODOBNIE WNĘTRZE KOŚCIOŁA JEST BARDZO BRUDNE TO MOCNO WIDAĆ (KOŚCIÓŁ NIE BYŁ MALOWANY OKOŁO 45 LAT). TE PRACE NIE SĄ UJĘTE PROJEKTEM DOTACJI, LECZ NALEŻY JE WYKONAĆ ZE ŚRODKÓW WŁASNYCH. OBECNIE NASZA KAPLICA POZWALA NAM SPOKOJNIE TU SPRAWOWAĆ NABOŻEŃSTWA PRZEZ KILKA MIESIĘCY. W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM BARDZO PROSZĘ ABY W TRAKCIE DOSTARCZANIA OPŁATKÓW PRZEZ RADNYCH NASZEJ PARAFII W MIARĘ MOŻLIWOŚCI WESPRZEĆ NASZE OGROMNE PRACE REMONTOWE KOŚCIOŁA CEGIEŁKĄ. INFORMUJĘ, ŻE DATKI ZA OPŁATKI I CEGIEŁKI W CAŁOŚCI BĘDĄ PRZEZNACZONE NA POKRYCIE KOLEJNEGO KWARTAŁU REMONTU TERMOMODERNIZACJI KOŚCIOŁA ORAZ NA NASZE PRACE NOWYCH TYNKÓW PO LAMPERIACH, NOWEJ INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ ORAZ MALOWANIA WNĘTRZA KOŚCIOŁA. WIEM JEST TO DUŻY REMONT ALE TRZEBA GO WYKONAĆ TAK JAK WYKONALIŚMY TO Z NASZYMI CELAMI KAPLICĄ.

UWAGA. WIĘC PROSZĘ KTO MOŻE PODKREŚLAM KTO MOŻE NIECH PRZYJMIE NASZYCH RADNYCH, KTÓRZY BARDZO CHCĄ POMÓC NASZEMU KOŚCIOŁOWI POPRZEZ TĘ ZBIÓRKĘ, TYM BARDZIEJ ŻE BYĆ MOŻE KOLĘDY NIE BĘDZIE W TYM ROKU JAK SŁYSZYMY. CO DO BEZPIECZEŃSTWA NASI RADNI BĘDĄ W MASKACH I RĘKAWICZKACH I ONI SKŁADAJĄ PODPIS ZA OFIARODAWCĘ, DZWONIĄC DO MIESZKAŃ BĘDĄ OCZEKIWAĆ. KTO ZECHCE TEN OTWORZY. RADNI NIE MUSZĄ WCHODZIĆ DO MIESZKANIA (PODOBNIE NP JAK PAN LISTONOSZ). JEST TO WIELKI DAR SERCA ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA NASZ KOŚCIÓŁ, NIE ZAPOMINAJMY O TYM. KTO SIĘ MOCNO OBAWIA MOŻE OPŁATKI NABYĆ U NAS W KANCELARII. MIAŁEM JEDNAK TELEFONY OD STARSZYCH OSÓB ABY DOSTARCZYĆ IM WŁAŚNIE W TAKI SPOSÓB OPŁATEK BO SAME NIE PRZYJDĄ W ŻADEN SPOSÓB, CZYLI POPRZEZ NASZYCH RADNYCH. PROSZĘ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI ZACHOWAJMY W NAJWYŻSZYM STOPNIU.

 MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, POKÓJ O BOŻE BŁ. DLA NASZYCH PARAFIAN ORAZ O NAWRÓCENIE GRZESZNIKÓW ZATWARDZIAŁYCH WROGÓW KOŚCIOŁA, ZA OSOBY CHORE, ZAKAŻONE I CIERPIĄCE WOŁAJMY …POD TWOJĄ …

ZA ZMARŁYCH. ODESZLI DO WIECZNOŚCI W TYCH DNIACH, MICHAŁ GRESZTA Z ŁABUŃ, STANISŁAW HELMAN Z KOMAROWA OSADY I ZOFIA BONDYRA.