II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER „Niedzieli” EGZORCYSTĘ    ORAZ NASZĄ GAZETKĘ PARAFIALNĄ, NOWE WYDANIE, CIEKAWE INFORMACJE.

 TACA NA REMONT NASZEGO KOŚCIOŁA WYNIOSŁA 4 711 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

3. W KOŚCIELE DZIAŁA OGRZEWANIE PODŁOGOWE, KTÓRE OSUSZA CAŁOŚĆ POSADZKI, JEST MALOWANY KOŚCIÓŁ W PRZYSZŁYM TYGODNIU PRACE MALARSKIE ZOSTANĄ UKOŃCZONE. PO TYCH PRACACH BEZPOŚREDNIO WCHODZĄ PANOWIE OD UKŁADANIA MARMUROWEJ PODŁOGI KOŚCIOŁA, PROSIMY O MODLITWĘ.

4. PRZYPOMINAMY O ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA W KAPLICY I W KOŚCIELE.

5. SPOTKANIE PRZED SAK.BIERZMOWANIA ZA TYDZIEŃ.

6. UWAGA BĘDĄ DODATKOWE MSZE ŚW. O GODZ 13-STEJ. WYJAŚNIĆ. DLA DZIECI I-wszo KOMUNIJNYCH ICH RODZICÓW, MŁODZIEŻY KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA ORAZ ICH RODZICÓW. 2 I 3 NIEDZIELE MIESIĄCA-WYJAŚNIĆ.

7. W CZWARTEK OBCHODZIMY DZIEŃ BABCI A W PIĄTEK DZIEŃ DZIADKA PAMIĘTAJMY W MODLITWACH.

8. NA KOŚCIÓŁ 100 ZŁ Z ŁABUŃ 200 ZŁ Z PARAFII, 5000 TYŚ ZŁ Z ŁABUŃ BEZ. WIELKIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

SPRAWA KOLĘDY PROPOZYCJA NA WYRAŹNE ZAPROSZENIE (OPINIA RADNYCH) WIELE OSÓB PROSI O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RODZIN I MIESZKAŃ-WYJAŚNIĆ.

 9. KAPLICĘ SPRZĄTALI: HELENA I WIESŁAW KULASZA, AGNIESZKA I KLUDIA ZWOLAN, OFIARA 50 ZŁ BÓG ZAPŁAĆ.  

DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY OSOBY URSZULĘ PYSIEWICZ, TERESĘ TOMA, ZOFIĘ ŁOJKO.

10. W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY PARAFII – KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, MARIUSZ SŁUPSKI, STANISŁAW BODYS, SEBASTIAN CHOŁODY, IWONA I ALEKSANDER KUŚMIRZ, KSIĘŻA WIKARIUSZE.

JEŚLI KTOŚ POSIADA JESZCZE GRUZ LUB ŻUŻEL CHĘTNIE PRZYJMIEMY ZA KAPLICĘ NA PARKING-(WYJAŚNIĆ)

11. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE I W RODZINACH   ZA OSOBY CHORE, ZAKAŻONE I CIERPIĄCE. WOŁAJMY.  POD TWOJĄ.   ZA ZMARŁYCH W TYM TYGODNIU ZOFIĘ FIREK Z BRÓDKA, WCZORAJ ZMARŁ STANISŁAW MALINOWSKI Z ŁABUNIEK I. POGRZEB W TRAKCIE USTALANIA. WIECZNY.