OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, TYDZIEŃ MODLITW O TRZEŹWOŚĆ

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA WSPÓLNĄ MODLITWĘ.DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE. TACA NA REMONT NASZEJ ŚWIĄTYNI WYNIOSŁA 5 TYŚ.30 ZŁ. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

DROGI KRZYŻOWE W PIĄTKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY O 15-STEJ. O 16.30 DLA DOROSŁYCH, ZAPRASZAMY. WARTO PODJĄĆ WYRZECZENIA WIELKOPOSTNE ZACHĘCAMY.

2. ZA TYDZIEŃ W NASZEJ PARAFII SŁOWO WYGŁOSI KS. ZBIGNIEW LENART MISJONARZ PRACUJĄCY NA MISJACH W KAZACHSTANIE. TACA JEST PRZEZNACZONA NA JEGO DZIAŁALNOŚĆ MISYJNĄ. DZIĘKUJEMY DZIŚ SIOSTRZE ALINCE ZA PIĘKNĄ POSŁUGĘ GRY I ŚPIEWU. PAN ORGANISTA JEST NA SZKOLENIU.

3. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI DO NABYCIA EGZORCYSTA    ORAZ NASZA GAZETKA PARAFIALNA, NOWE WYDANIE, CIEKAWE INFORMACJE. DZIĘKUJĘ ZA DEKORACJĘ POD EGIDĄ PANI EWY MULAWY. DZIĘKUJĘ WSPÓLNOCIE GALILEA ZA PRACE.

4. DZIŚ WCHODZIMY DO NASZEGO KOŚCIOŁA. JEST WZRUSZENIE I OGROMNA RADOŚĆ BO ŚWIĄTYNIA JEST PIĘKNA, OGRZEWANA PODŁOGOWO I CZYSTA. PANU BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI I DOBRODZIEJOM OFIARODAWCOM I POMAGAJĄCYM.

5. NA KOŚCIÓŁ 100 ZŁ Z ŁABUŃ, Z ŁABUNIEK PIERWSZYCH 50ZŁ, OD RODZICÓW CHRZESTNYCH  200 ZŁ.  SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ OFIARODAWCOM.

 6. KAPLICĘ SPRZĄTALI: BODYS MAŁGORZATA I WIKTOR, BURDZY WIKTORIA, BOSIAK ANDRZEJ, KACPER SWATOWSKI, RĘBISZ KAROLINA, TOMASZ I WOJTUŚ.  OFIARA 80 PLUS 30 ZŁ DOŁOŻYŁA SIĘ MARIA BOSIAK, BÓG ZAPŁAĆ.  

DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY: PIOTRA CICHOSZA, SŁAWKA JASTRZĘBSKIEGO, MARIĘ MAŁYSKĘ, RYSZARDA BOSIAKA.

7. W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY PARAFII KOŚCIELE PANOWIE: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ANDRZEJ KAPERA, ROMAN KANIA, LESZEK HELMAN , ALEKSANDER  ZASUWA, ADAM ZASUWA, STANISŁAW SEREDA, TADEUSZ BRANECKI, ARTUR BRANECKI, MARIUSZ BRANECKI, ALEKSANDER KUŚMIRZ, ZBIGNIEW KUŚMIERZ, ANDRZEJ  SIEK, PIOTR WAGA, PIOTR GŁAZOWSKI, POLICHA MIROSŁAW , POLICHA KRZYSZTOF, JAN  BATALIA, KAZIMIERA  HUBALA, MICHAŁ HUBALA, MARIUSZ SŁUPSKI, PIOTR DUDA, BOGUSŁAW SZAST, KAROL SZYMEROWSKI, KRZYSZTOF SAWKA, MAREK  SKIBA, NOWOSAD MAREK, NOWOSAD WANDA , NOWOSAD PAWEŁ, NOWOSAD MAŁGORZATA, NOWOSAD PIOTR, ANDRZEJ JACHIMEK MAREK JUSZCZAK, BARBARA SZERAFIN, ANNA SAWKA, EDYTA WICHROWSKA, ANNA KAPERA, KGW BARCHACZÓW ,URSZULA NOWOSAD, WANDA NOWOSAD, ELŻBIETA SITARSKA, ANNA ZASUWA, ANNA OPALIŃSKA, JOANNA MOLAS, ZOFIA KOZŁOWSKA , KUŹMA ELŻBIETA, DOROTA SZCZEPUCH, FIRMA KAPSTEEL Z ZAMOŚCIA ANDRZEJ KAPERA I GRZEGORZ KAPERA, MULAWA EWA I TOMASZ, OPALIŃSKA MARIANNA , CIĘCIERA BARBARA, JUSZCZAK MAREK, ROZKRES JANUSZ, ROBERT TURZYNIECKI, MAREK MART, TOMASZ PITURA, TADEUSZ KOLAJA, PRACOWNICY ROBERT I PIOTR OD PANA KOLAJA, KSIĘŻA WIKARIUSZE. WIELE OSÓB Z TEGO GRONA KILKA DNI PRACOWAŁO   W KOŚCIELE (DOCENIĆ) DOBRY BÓG NIECH WYNAGRADZA ŁASKAMI (BRAWA) ZA DOBRYCH LUDZI I ZA TO WIELKIE BOŻE DZIEŁO.

8. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE I W RODZINACH   ZA OSOBY CHORE, ZAKAŻONE I CIERPIĄCE. ZA DAR ODNOWIONEJ PIĘKNEJ ŚWIĄTYNI. WOŁAJMY. POD  TWOJĄ.

 9. ZA ZMARŁYCH W TYM TYGODNIU, ODESZLI: JAN KOWALCZUK Z ŁABUŃ LAT 78. ALINA LEGIEĆ CYBULA Z MOCÓWKI POCHOWANA W JAROSŁAWCU LAT 86. JERZY NICPOŃ LAT 83 Z ZAMOJSKIEJ, POGRZEB W TRAKCIE USTALANIA. WIECZNY ODPOCZYWANIE