OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU AD GENTES DZIEŃ MODLITW I WSPARCIA DLA MISJONARZY

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA WSPÓLNĄ MODLITWĘ.DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE, WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

DROGI KRZYŻOWE W PIĄTKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY O 15-STEJ. O 16.30 DLA DOROSŁYCH, ZAPRASZAMY. GORZKIE ŻALE W NIEDZIELE PO 10-TEJ. WARTO PODJĄĆ WYRZECZENIA WIELKOPOSTNE, ZACHĘCAMY.

2. DZIŚ W NASZEJ PARAFII SŁOWO GŁOSI KS. ZBIGNIEW LENART MISJONARZ PRACUJĄCY NA MISJACH NA SYBERII. TACA JEST PRZEZNACZONA NA JEGO DZIAŁALNOŚĆ MISYJNĄ.

W TYM TYGODNIU I CZWARTEK, PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA MIESIĄCA. NABOŻEŃSTWO WYNAGRADZAJĄCE ZA GRZECHY W I SOBOTĘ O 17-STEJ, APEL O 21-SZEJ, ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH W NIEDZIELĘ PO GODZ 10-TEJ.

3. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI DO NABYCIA EGZORCYSTA, ZA DARMO W PRZEDSIONKU DOBRA NOWINA ORAZ NASZA GAZETKA PARAFIALNA. NOWE WYDANIE, CIEKAWE INFORMACJE.

3A. REKOLEKCJE W NASZEJ PARAFII JUŻ ZA TYDZIEŃ TO BARDZO WAŻNY CZAS ĆWICZEŃ DUCHOWYCH, SERDECZNIE ZAPRASZAMY. POPROWADZI JE KS. DOKTOR SYWESTER ZWOLAK.

MSZE ŚWIĘTE O 9-TEJ, 17-TEJ DLA DOROSŁYCH O 15-TEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. W MAJDANIE O 11-TEJ. SPOWIEDŹ W PONIEDZIAŁEK I WTOREK PÓŁ GODZINY PRZED KAŻDĄ MSZĄ.

4. WESZLIŚMY DO NASZEGO KOŚCIOŁA JEST WZRUSZENIE I OGROMNA RADOŚĆ BO ŚWIĄTYNIA JEST PIĘKNA, OGRZEWANA PODŁOGOWO I CZYSTA. PANU BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI ORAZ FUNDATOREM I POMAGAJĄCYM. W ŚRODĘ ZAPRASZAM NA 9-TĄ. SPRÓBUJEMY POMALOWAĆ WYPIASKOWANE DUŻE KONFESJONAŁY.

5. NA KOŚCIÓŁ WPŁYNEŁO 100 ZŁ Z ŁABUŃ, Z WIERZBIA KOŁA RÓŻAŃCOWEGO 200 ZŁ, Z MOCÓWKI  1000 ZŁ.  SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ OFIARODAWCOM.

 6. KAPLICĘ SPRZĄTALI: CICHOSZ PIOTR Z RODZINĄ, BOSIAK MAŁGORZATA, STĘPORA ANDRZEJ, OFIARA ŁĄCZNA 140 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ.  

DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY: MARTĘ SOBCZUK, ZOFIĘ SIELA, ANNĘ BODYS, AGNIESZKĘ SŁUPSKĄ. 

7. WARTO WIEDZIEĆ, BO SĄ PYTANIA CZEMU POSADZKA MA SKAZY I TAK JAKBY RYSY, TO PRAWDZIWY POLSKI MARMUR KTÓRY MA WALORY ŻYWYCH POZOSTAŁOŚCI, SKAMIELIN, ŚLADY PO MUSZLACH, LIŚCIACH, TAKA MA BYĆ WŁAŚNIE POSADZKA W ZABYTKOWEJ ŚWIĄTYNI, OD ZABYTKÓW DOSTALIŚMY NAJWYŻSZĄ NOTĘ ZA PIĘKNO I PRAWDZIWOŚĆ MARMURU.

DBAJMY PROSZĘ O POMALOWANE ŚCIANY ABY ICH NIE WYCIERAĆ ANI BRUDZIĆ W ŚWIĄTYNIE TUDZIEŻ W KAPLICY.

8. W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY PARAFII KOŚCIELE PANOWIE – KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ANDRZEJ KAPERA I GRZEGORZ KAPERA, MARIUSZ SŁUPSKI, ROMAN KANIA, WIESŁAW ZIMERMAN, TADEUSZ KOLAJA, WIESŁAW GĘBORYS, JAN ŁADNIAK, ADAM KNIAŹ, ANDRZEJ KARWINA, PIĘKNIE WYPIASKOWAŁ NASZE KONFESJONAŁY. WIELKIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

ZOSTAŁY ROZEGRANE MISTRZOSTWA TENISA STOŁOWEGO DLA NASZYCH MINISTRANTÓW W DWÓCH KATEGORIACH WIEKOWYCH: OTO WYNIKI W MŁODSZEJ I MIEJSCE SZYMON SAWKA, II MIŁOSZ SŁUPSKI, III MARCEL PIŁAT, IV MIŁOSZ WOLSKI.W STARSZEJ KATEGORII I MIEJSCE KAMIL SALAMON, II MIKOŁAJ NICPOŃ, III IGOR MAZUREK, IV MATEUSZ KARWINA.WIELKIE GRATULACJE. UNIEŚCIE PUCHARY DO GÓRY!!! ZAKUPILIŚMY POTRZEBNĄ WYSOKĄ DRABINĘ Z ATESTEM DO ŚWIĄTYNI 11 METROWĄ ZA 1500 ZŁ.

9. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE I W RODZINACH O ZGODĘ, ZA OSOBY CHORE, ZAKAŻONE I CIERPIĄCE ORAZ ZA DAR NASZEJ PIĘKNIE ODNOWIONEJ ŚWIĄTYNI. POD TWOJĄ.

 10. ZA ZMARŁYCH-W TYM TYGODNIU ODESZLI, JERZY NICPOŃ LAT 83 Z ZAMOJSKIEJ, MARIA CISEK Z ŁABUŃ LAT 85, RYSZARD KUKIEŁKA Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ L.86, ANIELA BYCZEK Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ L.70. WIECZNY ODPOCZYWANIE.