OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIĘ.

2. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI– DO NABYCIA EGZORCYSTA, ZA DARMO W PRZEDSIONKU DOBRA NOWINA ORAZ NASZA GAZETKA PARAFIALNA, NOWE WYDANIE, CIEKAWE INFORMACJE.

3. SPOTKANIE DZIŚ NA MSZY   O 12-STEJ Z KANDYDATAMI DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ ORAZ ICH RODZICAMI.

4. DZIŚ TACA REMONTOWA W NASZEJ WSPÓLNOCIE. BÓG ZAPŁAĆ

 NA KOŚCIÓŁ WPŁYNĘŁO  100 ZŁ Z ŁABUŃ, 100ZŁ Z PARAFII, Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ 400ZŁ, Z ULICY ZAMOJSKIEJ 400 ZŁ ORAZ 1500 ZŁ Z LUBLINA  NA REMONT ZABYTKOWYCH ORGANÓW NA CHWAŁĘ BOŻĄ. WIELKIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ OFIARODAWCOM.

 5.  KOŚCIÓŁ SPRZĄTALI: HELENA TADEUSZ SOKOŁOWSCY, ANNA I IGOR MAZUREK, KATARZYNA STADNICKA, KRYSTYNA KYCKO, DOROTA FARON, ROMANA I HIERONIM ZASUWA, DO OFIARY DOŁOŻYŁA SIĘ ALEKSANDRA TARNOWSKA. OFIARA W SUMIE 150 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ.

6. DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY: POKRYWKA WALDEMAR, NIEMCZYCKA BARBARA, JUSZCZAK ANDRZEJ, JUSZCZAK MARIA.

7. W TYM TYGODNIU PRACOWALI: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ROMANA KANIA, TOMASZ MULAWA, WIESŁAW GĘBORYS ORAZ KSIĘŻA WIKARIUSZE, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM PRACUJĄCYM.

8. MAMY PIĘKNE ZABYTKOWE ORGANY, TRWA ICH REMONT.

9. PROSZĘ ZACHOWUJMY ŚRODKI OSTROŻNOŚCI.

10. ZAPOWIEDZI I SEBASTIAN CHARACHAJCZUK KAW. Z TOMASZOWA LUB. NSJ. Z PANNĄ EMILIĄ KUŚMIERZ Z BRÓDKA, MICHAŁ KUŚMIERZ KAW. Z WARSZAWY POCHODZĄCY Z ŁABUŃ Z JOANNĄ OCHNIO PANNĄ Z WARSZAWY. ZAP. II KATARZYNA ŁUCZAK PANNA PAR TUTEJSZEJ Z BARCHACZOWA ORAZ ADAM JĘDRYS KAW. Z DĘBLINA PARAFIA CHRYSTUSA MIŁOSIERNEGO.

PAMIĘTAJMY DZIŚ O KORONCE W GODZINIE MIŁOSIERDZIA OD 15-STEJ DO 16-STEJ. WIELE ŁASK.

ZA TYDZIEŃ ZBIÓRKA DO PUSZEK NA CARITAS.

11. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE I W RODZINACH O ZGODĘ, ZA OSOBY CHORE, ZAKAŻONE, CIERPIĄCE, ZA PRZEŚLADOWCÓW KOŚCIOŁA O MIŁOSIERDZIE BOŻE DLA NICH …POD  TWOJĄ..

12. DO WIECZNOŚCI ODESZLI W TYM TYGODNIU: ŚP. SIOSTRA MISJONARKA MARYI LILIANNA TERESA SEREDYN Z ŁABUŃ LAT 59, ANDRZEJ FEDAK Z ŁABUNIEK I LAT 55, JAN PYŚ Z PNIÓWKA LAT 68, KAZIMIERZ RYSZARD KONOPKA Z RUSZOWA LAT 51.  KTÓREGO POGRZEB JUTRO O GODZ 12 -STEJ, JANINA KULPA L.85 POGRZEB WE WTOREK..WIECZNY ..