OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – DZIŚ   NIEDZIELA BIBLIJNA

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIĘ.

2. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI DO NABYCIA EGZORCYSTA, ZA DARMO W PRZEDSIONKU DOBRA NOWINA ORAZ NASZA GAZETKA PARAFIALNA, NOWE WYDANIE, CIEKAWE INFORMACJE.

W PIĄTEK UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA BISKUPA PATRONA POLSKI.

PROSIMY SUBSKRYBOWAĆ PARAFIĘ NASZĄ NA YOUTUBE, BĘDZIE LEPSZA JAKOŚĆ I MNIEJ ZERWANYCH TRANSMISJI MSZY ŚW.

GOŚCIMY DZIŚ KS. ZBIGNIEWA KULIKA Z POSŁUGĄ SŁOWA Z ARCHIDIECEZJI LUBELSKIEJ, DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ MODLITWĘ

3. KAŻDEGO WTORKU ZAPRASZAMY O GODZ 17.30 NA   NOWĘNNE PRZED ODPUSTEM ŚW. ANTONIEGO, WIELE ŁASKA OD NASZEGO WYJĄTKOWEGO PATRONA MOŻEMY UZYSKAĆ.

4. SPOTKANIE DZIŚ NA MSZY O 12-STEJ Z KANDYDATAMI DO SAK. BIERZMOWANIA ORAZ ICH RODZICAMI. TERMIN BIERZMOWANIA TO 30 MAJA NIEDZIELA, WYJĄTKOWO  GODZ. 17-STA.

5.  TACA REMONTOWA Z OSTATNIEJ NIEDZIELI  5671 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ

 NA KOŚCIÓŁ WPŁYNĘŁO   100 ZŁ Z PARAFII, 100 ZŁ Z ŁABUNIEK  

 PIERWSZYCH, 100 ZŁ Z KRZYWEGOSTOKU  ORAZ Z ŁABUŃ NA REMONT ORGANÓW 200 ZŁ. WIELKIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ OFIARODAWCOM .

 6. KOŚCIÓŁ SPRZĄTALI: BARBARA NIEMCZYCKA, MARIA JUSZCZAK, JOLANTA JUSZCZAK, DOROTA ŻYCZKIEWICZ, DOŁOŻYŁ SIĘ WALDEMAR  POKRYWKA OFIARA W SUMIE 100 ZŁ. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

JEST 9-NOWYCH GROBOWCÓW WYBUDOWANYCH  NA NASZYM CMENTARZU, MOŻNA JE NABYĆ.

7. DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY: JANINĘ FLAK, ANDRZEJA PAKOSA, ZBIGNIEWA KOZIOŁ, PAŃSTWA ŻYCZKIEWICZ, MARIĘ I STANISŁAWA OLSZEWSKICH, MARIĘ KORDAS, GENOWEFĘ SAK.

8. W TYM TYGODNIU PRACOWALI: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, MAREK NOWOSAD, ROMAN KANIA, TRWA  ODNOWIENIE KLATKI SCHODOWEJ  NA CHÓR POD EGIDĄ PANA ATURA BRANECKIEGO, BOGUSŁAWA  SZASTA, POMAGAJĄ ALEKSANDER ZASUWA, ADAM ZASUWA, LESZEK STASIUK, EDWARD BRYK, WIELKIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ .

W SOBOTĘ   ZAPRASZAMY NA 9-TĄ DO OGRÓDKA PRZY PLEBANII CHĘTNE PANIE DO POMOCY PRZY KRZEWACH.

9. MAMY PIĘKNE ZABYTKOWE ORGANY, TRWA ICH REMONT. SĄ JUŻ STARANNIE MALOWANE –ZDJĘCIA.

10. PROSZĘ ZACHOWUJMY ŚRODKI OSTROŻNOŚCI.

11. ZAPOWIEDZI II, SEBASTIAN CHARACHAJCZUK KAW. Z TOMASZOWA LUB. NSJ. Z PANNĄ EMILIĄ KUŚMIERZ Z BRÓDKA, MICHAŁ KUŚMIERZ KAW. Z WARSZAWY POCHODZĄCY Z ŁABUŃ Z JOANNĄ OCHNIO PANNĄ Z WARSZAWY.

KRZYSZTOF ANTKOWIAK POZDRAWIA NAS ARTYŚCI NIE MAJĄ TERAZ KONCERTÓW, PRZEŻYWAJĄ TRUDNY CZAS PŁYTA TO 30 ZŁ, MOŻE BYĆ PIĘKNYM PREZENTEM, JEST MOŻLIWOŚĆ NABYCIA JEJ PO MSZY ŚW.

DZIŚ   ZBIÓRKA DO PUSZEK NA CARITAS, POMÓŻMY POTRZEBUJĄCYM.

OTWÓRZMY DZIŚ SZCZEGÓLNIE BIBLIE W DOMU PRZED OBIADEM LUB PÓŹNIEJ, SŁOWO BOŻE DZIAŁA JEST ŻYWE I SKUTECZNE, TRZEBA PO NIE SIĘGAĆ.

DZIŚ NASI MINISTRANCI: MIŁOSZ I SZYMON Z KS. KRZYSZTOFEM POPROWADZĄ W RADIO ZAMOŚĆ O 19-STEJ MODLITWY W INTENCJI MISJI ŚWIĘTYCH. ZAPRASZAMY TEŻ CHĘTNYCH MINISTRANTÓW. NATOMIAST O 20-STEJ POPROWADZĘ AUDYCJĘ Z NASZĄ MISJONARKĄ FRANCISZKANKĄ MARYI SIOSTRĄ BOŻENĄ. ZACHĘCAMY DO SŁUCHANIA

12. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, W RODZINACH O ZGODĘ, ZA OSOBY CHORE, ZAKAŻONE, CIERPIĄCE, ZA PRZEŚLADOWCÓW KOŚCIOŁA O MIŁOSIERDZIE BOŻE DLA NICH …POD  TWOJĄ..

13. DO WIECZNOŚCI ODESZLI W TYM TYGODNIU: + JANINA KULPA Z BARÓDKA LAT 85  -WIECZNY ..