https://bi.im-g.pl/im/f0/2a/16/z23242480V.jpg

II Rajd po Roztoczu nie tylko dla motocykli (zapraszamy również tych, którzy nie jeżdżą motocyklami ale jeżdżą samochodami czy dopuszczonymi do ruchu po drogach publicznych quadami. Rowerzyści pod warunkiem utrzymania tempa motocykli. 
W dniach 3-6 czerwca br odbędzie się drugi Rajd po Roztoczu nie tylko dla motocykli organizowany w formule Rajdu Katyńskiego tzn. odwiedzimy miejsca ważne dla naszej historii i pamięci: miejsca bitew z różnych okresów naszej historii, męczeństwa miejscowej ludności ale także zwiedzimy wieczorową porą wraz z przewodnikiem ubranym w strój z epoki Zamość, muzeum AK w Bondyrzu, zrekonstruowaną ziemiankę por. Kuncewicza ps. „Podkowa”, miejsce gdzie ukrywał się przed bezpieką por. Kobos ps. „Wrzos”. Odwiedzimy miejsca związane z Powstaniem Zamojskim oraz wyjedziemy na Podkarpacie aby zobaczyć powstający pomnik poświęcony Żołnierzom Niezlomnym, Wyklętym w Mielcu. Prawdopodobnie spotkamy się z autorem książek o Wołyniu, w czasie którego zainteresowani będą mogli nabyć jego publikacje z dedykacją. 
3 czerwca (Boże Ciało) ok. 17.00 spotykamy się w Domu Misyjnym Św. Ducha w Łabuńkach Pierwszych, zostawiamy bagaże, obiadokolacja i wyjazd do Zamościa (zwiedzanie i pierwsze zapalenie zniczy).
4 czerwca piątek po śniadaniu wyjazd około godziny 8.00 na trasę liczącą ok. 370 km, m. in. : wzgórze Polak, Sól, Momoty Górne, Mielec, Szarajówka, Łukowa, Krasnobród. Powrót około godziny 19.00, obiadokolacja i odpoczynek.
5 czerwca sobota po śniadaniu wyjazd około godziny 8.00 na trasę około 270 km. Odwiedzimy m. in.: Muzeum AK w Bondyrzu, Jarczów, Sahryń, Zosin, Horodło, Uchanie, Wolica Uchańska i Skierbieszów. Powrót około godziny 17.00, obiadokolacja, niespodzianka i odpoczynek.
6 czerwca niedziela. Po śniadaniu i mszy świętej o godz. 8.00 wyjazd w trasę. Odwiedzimy Kawęczyn (bunkier „Podkowy”), Bialowolę, Zaboreczno, Brzeziny. Ok. godziny 14.00 zakończenie rajdu i wyjazd do domów.
Trasa może ulec zmianie na wyraźną prośbę uczestników po zapoznaniu się ze szczegółami odwiedzanych miejsc lub w wyniku niesprzyjających warunków atmosferycznych. 
Koszty (wersja podstawowa, zakładana): 355 zł w tym:1) zakwaterowanie + wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja) 75 zł za osobodobę;2) koszty upamietnień (znicze i gadżety rajdowe w zależności od ilości uczestników) max 130 zl;Dodatkowe koszty:- paliwo na ok. 800 km we własnym zakresie,- ewentualnie dodatkowe jedzenie we własnym zakresieNoclegi w pokojach 3 – 4 osobowych. Węzły sanitarne na korytarzu.
Koszty (wersja awaryjna, niezakładana): 250 zł w tym:1) zakwaterowanie 40 zł za osobodobę;2)  koszty upamietnień (znicze i gadżety rajdowe w zależności od ilości uczestników) max 130 zl;Dodatkowe koszty:- paliwo na ok. 800 km we własnym zakresie,-  jedzenie we własnym zakresie jeżeli nie będzie możliwe zapewnienie wyżywienia (czekam na info w tej sprawie). 
Dla przybywajacych z daleka a chcących uczestniczyć w procesji Bożego Ciała możliwość noclegu z 2/3  i niechcących wracać na wariata po nocy z 6/7 czerwca za dodatkową opłatą. 
Zapisy przyjmuję do niedzieli 23.05.2020 r. do godz. 20.00 listem elektronicznym na adres: piotrrypina@gmail.com.
W zgłoszeniu proszę podać:1. Imię i nazwisko uczestnika/uczestników2. Nr telefonu kontaktowego 3. Adres elektroniczny do korespondencji4. Markę i model motocyklaWarunkiem zapisania i rezerwacji noclegu i wyżywienia jest wpłata pieniędzy na konto do dnia 24.05.2020 roku do godz. 10.00. Nr konta podam indywidualnie odpowiadając na zgłoszeniowego e-maila. 
Organizacja Rajdu „Ojczyzna to pamięć i groby – przez historię na motocyklu” nie jest usługą turystyczną w rozumieniu ustawy „O usługach turystycznych” Dz. U. Nr 223, poz. 2268 z dnia 29 sierpnia 1997 roku z późniejszymi zmianami.
Wszelkich dodatkowych informacji udzielę poprzez e-mail, messengera, WhatsAppa lub telefonicznie.