OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – UROCZYSTOŚĆ NAJŚ.TRÓJCY.

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE ORAZ PANIOM ZA DBANIE O PIĘKNE KWIATY PRZY PARKANIE KOŚCIOŁA A TAKŻE PRZY PLEBANII.

BÓG ZAPŁAĆ PASTERZOWI NASZEJ DIECEZJI KS. BISKUPOWI MARIANOWI ROJKOWI ZA MODLITWĘ Z NAMI, TAK BARDZO POTRZEBNE SŁOWO BOŻE.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI, DO NABYCIA EGZORCYSTA, ZA DARMO W PRZEDSIONKU DOBRA NOWINA ORAZ NASZA GAZETKA PARAFIALNA, NOWE WYDANIE, CIEKAWE INFORMACJE. DZIĘKUJĘ ZA DAR OŁTARZA RODZICOM BIERZMOWANEJ MŁODZIEŻY, TO WASZ WKŁAD   MOI DRODZY W REMONT ZABYTKOWYCH ORGANÓW.

3. W CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA-BOŻE CIAŁO, PROCESJA O 10–TEJ. PROSIMY O PRZYGOTOWANIE OŁTARZY JAK CO ROKU. ZAPRASZAMY STRAŻAKÓW, PANIE DO FERETRONÓW, DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNE DO SYPANIA KWIATÓW, CHŁOPCÓW DO NIESIENIA RÓŻAŃCA. PRÓBA WŁAŚNIE DLA DZIECI W ŚRODĘ PO MSZY WIECZORNEJ.

POŚWIĘCENIE PÓL W DNI MARYJNE. I TAK W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ –KOLONIA RUSZÓW O 16-STA, ŁABUNIE REFORMA 16-STA, ORAZ GODZ 19.00 DĄBROWA. BĄDŹMY OBECNI, MAMY PANU BOGU ZA CO DZIĘKOWAĆ.

PROSIMY PRZYGOTOWAĆ OŁTARZE.

4. DZISIEJSZA UROCZYSTOŚĆ KOŃCZY CZAS KOMUNII ŚW. WIELKANOCNEJ.

W PONIEDZIAŁEK DIECEZJALNA PIELGRZYMKA CHORYCH DO KRASNOBRODU.

5. W TYM TYGODNIU PRZYPADA PIERWSZY CZWARTEK, PIĄTEK, SOBOTA I NIEDZIELA MIESIĄCA, NABOŻEŃSTWO PRZEBŁAGALNE W SOBOTĘ PO MSZY WIECZORNEJ ORAZ PRZYPOMINAMY O GODZ  21 APEL. TRWAJMY PRZY MARYI. ZAPRASZAM TAKŻE NASZĄ SCHOLE NA APEL JAK ZAWSZE.

6. KAŻDEGO WTORKU ZAPRASZAMY O GODZ 17.30 NA   NOWENNĘ PRZED ODPUSTEM ŚW. ANTONIEGO, ZDROJE ŁASK.

 NA KOŚCIÓŁ WPŁYNĘŁO    100 ZŁ Z PARAFII, 100 ZŁ Z ŁABUŃ NA REMONT ORGANÓW, 100 ZŁ Z ŁABUNIEK PIERWSZYCH, Z MAJDANU 250 ZŁ, 1000 ZŁ OD RODZICÓW DZIECI ROCZNICOWYCH. WIELKIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ OFIARODAWCOM.

 7.  KOŚCIÓŁ SPRZĄTALI: HELENA HUBALA, MAŁGORZATA I MAREK NOWOSAD, TERESA SOWA, DZIĘKUJĘ ZA ZŁOŻONĄ OFIARĘ 90 ZŁ. DO SPRZĄTANIA ŚWIĄTYNI ZA TYDZIEŃ PROSIMY ANNĘ NOWOSAD, IZABELĘ SZWED, ZOFIĘ CZUJ, JANA CZUJ, TOMASZA SZYKUŁĘ, DARIUSZA PALCZYWELC

8. ZAPOWIEDZI I: PATRYK MARIAN FILIPEK KAWALER Z PARAFII TRÓJCY ŚW. NA SOLCU W WARSZAWIE Z DIANĄ AGNIESZKĄ SAPUTA PANNĄ Z ŁABUŃ PARAFII TUTEJSZEJ. ZAPOWIEDZI II: MICHAŁ PYŻ KAW.  Z WÓLKI ŁAB. PARAFII TUTEJSZEJ ORAZ EWELINA ROGOWSKA PANNA Z NOWIN, PARAFII MAJDAN SOPOCKI. JACEK MIERZEJEWSKI KAW. Z WARSZAWY Z KLAUDIĄ KLIMKO Z PANNĄ Z ŁABUNIEK I PARAFII TUTEJSZEJ.  

9. JEST KILKA JESZCZE NOWYCH GROBOWCÓW WYBUDOWANYCH NA NASZYM CMENTARZU, MOŻNA JE NABYĆ.

10. NA UKOŃCZENIU JEST REMONT NASZYCH ZABYTKOWYCH ORGANÓW. PANOWIE OKREŚLILI ZE POTRZEBUJĄ JUŻ TYLKO OKOŁO 10 DNI.

11. W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ADAM KNIAŹ, PIOTR MULAWA, TOMASZ MULAWA, GRZEGORZ HOŁODY, MARIUSZ HALEJ, PAWEŁ MRÓZ, KSIĘŻA WIKARIUSZE. WIELKIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

12. PROSZĘ ZACHOWUJMY ŚRODKI OSTROŻNOŚCI. DO NABYCIA W  ZAKRYSTII CIEKAWE  KSIĄŻKI O ŚW. JÓZEFIE, PATRONIE ROKU DUSZPASTERSKIEGO – 16 ZŁ. POLA NADZIEI, TO WSPARCIE DZIŚ PUSZKA DLA HOSPICJUM SANTA GALLA W ŁABUŃKACH.  DOBRO ZAWSZE WRACA.

13. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, OWOCE SAKRAMENTU BIERZMOWANIA DLA NASZEJ MŁODZIEŻY ZA   ICH RODZICÓW, RODZICÓW CHRZESTNYCH, ZA NOWO WYŚWIĘCONYCH WCZORAJ 6 KAPŁANÓW NASZEJ DIECEZJI ORAZ    ZA OSOBY CHORE, ZAKAŻONE, CIERPIĄCE, ZA MISJONARZY. POD TWOJĄ.

14. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH   ŚP.  ADAM KANCERZ Z WÓLKI ŁABUNSKIEJ LAT 88 LAT. WIECZNE ODPOCZYWANIE.