OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 15 NIEDZIELA ZWYKŁA

   DZIŚ TACA REMONTOWA-BÓG ZAPŁAĆ.

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE ORAZ PANIOM ZA DBANIE O PIĘKNE KWIATY PRZY PARKANIE KOŚCIOŁA A TAKŻE PRZY PLEBANII.

2. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI DO NABYCIA EGZORCYSTA ZA DARMO W PRZEDSIONKU DOBRA NOWINA.

3. NA KOŚCIÓŁ WPŁYNĘŁO NA ORGANY: 50ZŁ Z WÓLKI ŁABUŃ, 100 ZŁ Z KOLONII RUSZÓW i 200 ZŁ Z ŁABUŃ NA REMONT ORGANÓW, BÓG ZAPŁAĆ OFIARODAWCOM.

 ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ UROCZYSTY ODPUST KU CZCI NASZEJ PATRONKI. SUMA ODPUSTOWA O 12-STEJ. SŁOWO BOŻE WYGŁOSI I SUMIE BĘDZIE PRZEWODNICZYĆ ZNANY NAM KS. DYREKTOR  SYLWESTER ZWOLAK. CIESZYMY SIĘ NA TO SPOTKANIE MODLITEWNE.

PODCZAS SUMY BĘDZIE OBECNA TAKŻE ORKIESTRA DĘTA. PROSIMY STRAŻAKÓW, DZIECI DO SYPANIA KWIATÓW, MINISTRANTÓW, PANIE DO FERETRONÓW O WŁĄCZENIE SIĘ W PROCESJĘ.

4. ZAPOWIEDZI I: GRZEGORZ BRANECKI  KAW. Z ŁABUNIEK PIERWSZYCH PAR. TUT ORAZ KATARZYNA ZAŁOGA PANNA Z ZAMOŚCIA PARAFII BRATA ALBERTA. ZAPOWIEDZ II:  ŁUKASZ ZIMERMAN KAW. Z UL. ZAMOJSKIEJ  ORAZ KINGA SZYMANIUK PANNA Z MB. KRÓLOWEJ RODZIN Z BIAŁEGOSTOKU.     

5.JEST KILKA JESZCZE NOWYCH GROBOWCÓW WYBUDOWANYCH NA NASZYM CMENTARZU MOŻNA JE NABYĆ.  

6.   REMONT NASZYCH ZABYTKOWYCH ORGANÓW TRWA NADAL, KOLEJNE GŁOSY W NAPRAWIE.

7. W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE:  KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA,  PAŃSTWO NICPOŃ, LESZEK HELMAN, KSIĄDZ GRZEGORZ, KS MIREK.WIELKIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

8. PIKNIK MISYJNY SPORTOWY DLA RODZIN Z KWESTĄ DLA MISJONARZY JUŻ DZIŚ W GRODZIE POSADÓW. POCZĄTEK GODZ 14-STA. ZAPRASZAMY. SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE W GABLOCIE ORAZ NA STRONIE PARAFII. WARTO SIĘ WYBRAĆ.

10. PROSZĘ ZACHOWUJMY ŚRODKI OSTROŻNOŚCI.                                                              

11. MAKULATURA MISYJNA NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W BURKINA FASO JEST DUŻY KONTENER, PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY. DZIĘKUJĘ ZA UDZIAŁ W SZCZYTNYM CELU. KOLEJNY KONTENER SPRZEDANY ZA 850 ZŁ.

13. CEGIEŁKI NA ORGANY I ZAKUP POLA POD CMENTARZ. BRÓDEK 6600 ZŁ ZBIERALI  PAŃSTWO KAPERA, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.   MOCÓWKA -2150 ZŁ I PRZYMIARKI 1290 ZŁ, ZBIERAŁA PANI HELENA WAŁASZYK.

 ŁABUNIE: LIPSKA, ŁĄKOWA, PARTYZANTÓW-3100 ZŁ, KOŚCIELNA I OGRODOWA-4450 ZŁ, ZBIERAŁ PAN KOŚCIELNY I RADNY KAZIMIERZ BEDNARCZUK. MAJADAN RUSZOWSKI 4550 ZŁ, ZBIERALI  KAZIMIERA KRUPA ORAZ ANDRZEJ LEGIEĆ W TYM PRZEKAZANE ZE SKŁADKI 800 ZŁ NA ORYNNOWANIE KAPLICY W MAJDANIE. ŁABUŃKI PRZY SZOSIE I STARA WIEŚ-4160 ZŁ, ZBIERALI MARIUSZ BRANECKI I SEBASTIAN STARSZUK. ZBIERAJĄCYM ORAZ OFIARODAWCOM KTÓRZY KOCHAJĄ KOŚCIÓŁ SĄ ZA NIEGO ODPOWIEDZIALNI WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

ZA TYDZIEŃ W SOBOTĘ O 8-SMEJ ZAPRASZAM DO POMOCY PRZY PRACACH PARKINGU ZA NASZĄ KAPLICĄ. POTRZEBNE CIĄGNIKI I PRZYCZEPY, ŁADOWARKA.

 14. KOŚCIÓŁ SPRZĄTALI: MATEUSZ BUCZKOWSKI, MARZENA FRYZOWSKA, ELŻBIETA CIURASZKIEWCZ, DO KWIATÓW DOŁOŻYŁA SIĘ BARBARA PASTUSZAK W SUMIE 80 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA ŚWIĄTYNI ZAPRASZAMY ANNE SOKOŁOWSKĄ, ANNĘ HUBALA, JOLANTĘ LEGIEĆ, PANIĄ RYBAK I PANIĄ WAŁASZYN.

15. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE  ORAZ  ZA OSOBY CHORE ZA CIĘŻKO CHOREGO PANA MIETKA, ZA OSOBY ZAKAŻONE, CIERPIĄCE  ZA MISJONARZY, OWOCNE SPOTKANIE MISYJNE W GRODZIE POSADÓW, POGODĘ. POD  TWOJĄ..

16. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH Z NASZYCH RODZIN. ZA ZMARŁEGO STANISŁAWA ..WIECZNY..