OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – ODPUST M.B. SZKAPLERZNEJ

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIĘ ORAZ PANIOM ZA DBANIE O PIĘKNE KWIATY PRZY PARKANIE KOŚCIOŁA A TAKŻE PRZY PLEBANII.

2. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI– DO NABYCIA EGZORCYSTA ZA DARMO W PRZEDSIONKU DOBRA NOWINA.

3. NA KOŚCIÓŁ WPŁYNĘŁO NA ORGANY- 50 ZŁ Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ, 100 ZŁ Z KOLONII RUSZÓW, 100 ZŁ Z ORZECHOWEJ, 100 ZŁ Z ZAMOJSKIEJ, 100 ZŁ Z WIERZBIA i 200 ZŁ Z ŁABUŃ NA REMONT ORGANÓW. BÓG ZAPŁAĆ OFIARODAWCOM.  TACA REMONTOWA WYNIOSŁA 5 TYŚ 42 ZŁ W TYM Z MAJDANU 870 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

 DZIŚ SŁOWO BOŻE GŁOSI KS. DYREKTOR SYLWESTER ZWOLAK.  DZIĘKUJEMY.

DZIĘKUJE ZA OBECNOŚĆ ORKIESTRY DĘTEJ A TAKŻE STRAŻAKOM, DZIECIOM I KOM, MINISTRANTOM, PANIOM DO FERETRONÓW ZA POSŁUGĘ. PRZYJĘCIE SZKAPLERZA ŚW. PODCZAS SUMY ODPUSTOWEJ POŚWIĘCONE OBRAZKI Z M.B SZKAPLERZNĄ W PRZEDŚIONKU KOŚCIOŁA.

4. ZAPOWIEDZI   II: GRZEGORZ BRANECKI KAW. Z ŁABUNIEK PIERWSZYCH PAR TUT ORAZ KATARZYNA ZAŁOGA PANNA Z ZAMOŚCIA PARAFII BRATA ALBERTA.  

5. JEST KILKA JESZCZE NOWYCH GROBOWCÓW WYBUDOWANYCH NA NASZYM CMENTARZU-MOŻNA JE NABYĆ.  

6.   REMONT NASZYCH ZABYTKOWYCH ORGANÓW TRWA NADAL, JUŻ OSTATNIE  GŁOSY W NAPRAWIE.

7. W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, MAREK NOWOSAD, TOMASZ BONDYRA, TOMASZ NICPOŃ, ROMAN KANIA, PIOTR NOWOSAD, KAZIMIERZ HUBALA,   PAŃSTWO KUŚMIRZ, PAŃSTWO SŁUPSCY, PAŃSTWO SAWKA, WSPÓLNOTA GALILEA. KGW ŁABUNIE, ADAM KNIAŹ, TOMASZ MULAWA, ROBERT HUBALA, ZBIGNIEW KUŚMIERZ, SEBASTIAN CHOŁODY. WIELKIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. CIĘŻKIE PRACE PRZY PARKINGU ZA KAPLICĄ.

9. ZA TYDZIEŃ POŚWIĘCENIE POJAZDÓW ORAZ ZBIÓRKA NA NIVA POLSKA DLA MISJONARZY.

10. TRWAJĄ ZAPISY NA PIESZĄ PIELGRZYMKĘ DO CZĘSTOCHOWY.

11. PROSZĘ ZACHOWUJMY ŚRODKI OSTROŻNOŚCI.                                                            

 12. MAKULATURA MISYJNA NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W BURKINA FASO. JEST DUŻY KONTENER, PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY. DZIĘKUJĘ ZA UDZIAŁ W SZCZYTNYM CELU.

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA OBECNOŚĆ NA PIKNIKU MISYJNYM W GRODZIE POSADÓW I WSPARCIE MISJONARZY I MISJONAREK. KWOTA ZEBRANA i  PRZEKAZANA SIOSTROM FRANCISZKANKOM MISJONARKOM MARYI W ŁABUNIACH NA DZIAŁALNOŚĆ MISYJNĄ  TO 13 658, 75 GR.

13. CEGIEŁKI PODSUMOWANIE NA ZAKUP PLACU POD CMENTARZ I NA REMONT ORGANÓW TO 69 TYŚ 960 ZŁ. OGROMNE BÓG ZAPŁAĆ.

 14. KOŚCIÓŁ SPRZĄTALI: LEGIEĆ JOLANTA, RYBAK ANNA, WOŁOSZTYN TERESA, SOKOŁOWSKA ANNA, NICPOŃ RENATA. OFIARA 120 ZŁ DOŁOŻYŁA SIĘ PANI NICPOŃ TERESA, BÓG ZAPŁAĆ.

DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY: OKALSKĄ KRYSTYNĘ, DUDĘ MARTĘ,    KARABIN RYSZARDĘ, SAWIC DANUTĘ ORAZ RYSZCZUK AGNIESZKĘ.

OTRZYMALIŚMY Z MINISTERSTWA KULTURY Z WARSZAWY DOTACJĘ NA REMONT NASZEJ ZABYTKOWEJ DZWONNICY. GROMADZIMY STOSOWNE DOKUMENTY I OGŁASZAMY PRZETARG NA WYKONANIE PRAC. ZA PROJEKT DLA ZABYTKÓW ZABYTKOWEJ DZWONNICY 3 TYSIĄCE ZAPŁACONO W TYM TYGODNIU ORAZ  KOSZTORYS PRAC 2 TYŚ.

15. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE ORAZ    ZA OSOBY CHORE ZA OSOBY ZAKAŻONE, CIERPIĄCE ZA MISJONARZY ZA OWOCNE SPOTKANIE MISYJNE W GRODZIE POSADÓW WDZIĘCZNI ZA POGODĘ  Z PROŚBĄ O SPOKOJNY DESZCZ –POD  TWOJĄ..

16. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH Z NASZYCH RODZIN…WIECZNY..