OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –22 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE ORAZ PANIOM ZA DBANIE O PIĘKNE KWIATY PRZY PARKANIE KOŚCIOŁA A TAKŻE PRZY PLEBANII.
 2. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI DO NABYCIA EGZORCYSTA.

OFIARA NA KOŚCIÓŁ-50 ZŁ Z KOLONI RUSZÓW, 50 ZŁ Z WIERZBIA  I                 100 ZŁ  Z  ŁABUŃ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ

 1. DZIŚ DOŻYNKI GMINNO-PARAFIALNE O GODZ 14-STEJ NA STADIONIE Z WIEŃCAMI JUŻ NA 13.30. PO MSZY SZEREG ATRAKCJI DOŻYNKOWYCH ZAPRASZAMY.
 2. JEST KILKA JESZCZE NOWYCH GROBOWCÓW WYBUDOWANYCH NA NASZYM CMENTARZU. MOŻNA JE NABYĆ.
 3. W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ROMAN KANIA, MARIUSZ SŁUPSKI, PIOTR SOKAL, WSPÓLNOTA GALILEA – SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.
 4. PROSIMY ZACHOWUJMY ŚRODKI OSTROŻNOŚCI.
 5. REMONT DZWONNICY TRWA, UKAZUJE SIĘ PIĘKNA STARA ELEWACJA, OSUSZANIE FUNDAMENTÓW.
 6. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W BURKINA FASO. PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY I WRZUCANIE DO KONTENERA.

                PRZED NAMI 1 CZWARTEK, PIĄTEK, SOBOTA I NIEDZIELA MIESIĄCA,   APEL  O 21-SZEJ W SOBOTĘ, TRWAJMY PRZY MARYI.

 1. ZA TYDZIEŃ ZBIÓRKA DO PUSZEK Z POMOCĄ DLA UCHODŹCÓW.
 2. DZIĘKUJĘ SPRZĄTAJĄCYM ROZKRES GRAŻYNA, PĘDZIK RENATA, LEWICKA JOLANTA. DOŁOŻYŁA SIĘ HANNA ROZKRES I IRENA SOKOŁOWSKA, W SUMIE 120 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY: ALICJĘ SCHAB, MAGDĘ POLICHĘ,  MIROSŁAWA POLICHĘ, CEZAREGO POLICHĘ, GRZEGORZA OPALIŃSKIEGO.

 1. W ŚRODĘ POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO ZAPRASZAMY DZIECI, MŁODZIEŻ, RODZICÓW, NAUCZYCIELI NA EUCHARYSTIĘ. O GODZ 8.00 PO MSZY JAK ZAWSZE PRZEMARSZ NA CMENTARZ.
 2. ZA TYDZIEŃ W SOBOTĘ ZBIÓRKA O 10-TEJ DLA MINISTRANTÓW. ZAPRASZAMY CHĘTNYCH KANDYDATÓW PO 1 KOM. ŚWIĘTEJ DO POSŁUGI MINISTRANTA.
 3. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE ORAZ ZA OSOBY ZAKAŻONE, ZA PRZEBYWAJĄCYCH NA WAKACJACH I URLOPACH O SPRZYJAJĄCĄ POGODĘ DLA ROLNIKÓW NA CZAS ŻNIW. POD TWOJĄ.
 4. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH Z NASZYCH RODZIN W TYM TYGODNIU BYŁ POGRZEB Ś.P MARIUSZA KĘDZIORY LAT 67 Z LUBYCZY KRÓLEWSKIEJ. WIECZNY.