OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –24 NIEDZIELA ZWYKŁA

TACA REMONTOWA- RENOWACAJE MISJI ŚWIĘTYCH, KTÓRE PROWADZI OJCIEC ATONI PAŹDZIORKO, REDEMTORYSTA

 1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE ORAZ PANIOM ZA DBANIE O PIĘKNE KWIATY PRZY PARKANIE KOŚCIOŁA A TAKŻE PRZY PLEBANII.
 2. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI DO NABYCIA EGZORCYSTA ORAZ NASZ GAZETKA PARAFIALNA. WARTO JĄ MIEĆ.

OFIARA NA KOŚCIÓŁ 50 Z ŁABUŃ, 100 ZŁ Z ŁABUŃ, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

 1. SPOTKANIE PRZED I KOMUNIĄ ŚW DZIŚ PO SUMIE. PRZYPOMINAM OBECNOŚĆ NA MSZY OBOWIĄZKOWA DLA KANDYDATÓW I ICH RODZIN.

ZA TYDZIEŃ PO SUMIE SPOTKANIE Z KANDYDATAMI DO SAK. BIERZMOWANIA.

 1. JEST KILKA JESZCZE NOWYCH GROBOWCÓW WYBUDOWANYCH   NA NASZYM CMENTARZU MOŻNA JE NABYĆ. WE WTOREK NOWENNA DO ŚW. ANTONIEGO.
 2. W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE -KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ANDRZEJ KAPERA, ROMAN KANIA, TOMASZ NICPOŃ, TOMASZ MULAWA, PIOTR MULAWA, WSPÓLNOTA GALILEA, WIKTORIA SŁUPSKA, AGNIESZKA SŁUPSKA, KSIĘŻA WIKARIUSZE. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.
 3. ZA TYDZIEŃ DIECEZJALNO-GMINNE ŚWIĘTO PLONÓW. GŁÓWNA MSZA O 12-STEJ W KRASNOBRODZIE. PRZEWODNICZY PASTERZ DIECEZJI KS. BP MARIAN ROJEK. WARTO SIĘ WYBRAĆ, TAKŻE Z WIEŃCEM Z NASZEJ PARAFII. DZIŚ DOŻYNKI WOJEWÓDZKIE W LUBYCZY KRÓLEWSKIE.
 4. REMONT DZWONNICY TRWA. UKAZUJE SIĘ PIĘKNA STARA ELEWACJA, ZALANA JEST JUŻ POSADZKA Z IZOLACJĄ. OKAZAŁO SIĘ ŻE CAŁA PODSTAWA BELKOWA I DACH W 80 PROCENTACH SĄ ZNISZCZONE-CZEKA NAS ZATEM WIELKI NAKŁAD PRAC I OPŁAT, DOBRZE ŻE SZCZĘŚLIWIE TEN DACH SIĘ JESZCZE NIE ZAWALIŁ. (ZDJĘCIA)
 5. RENOWACJA MISJI ŚW. JUŻ OD DZISIAJ DO ŚRODY WŁĄCZNIE –CZAS ŁASKI ZAPRASZAMY. GRAFIK MSZY ŚW. Z NAUKAMI JAK W REKOLEKCJE DOROŚLI 9 I 18. DZIECI I MŁODZIEŻ 15.30. MAJADAN GODZ. 11 ZAPRASZAMY BO WARTO. MSZE Z GODZ. 7-MEJ PRZYPOMINAM BĘDĄ O GODZ 9-TEJ. APELE OD DZIŚ DO WTORKU O GODZ 21–EJ. SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, TAKŻE NASZĄ SCHOLĘ DO OPRAWY MUZYCZNEJ NA APELACH. JUŻ DZIŚ PIERWSZY APEL O 21-SZEJ.
 6. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W BURKINA FASO. PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY I WRZUCANIE DO KONTENERA. DZIĘKUJĘ.
 7. DZIĘKUJĘ SPRZĄTAJĄCYM: MARIA OPALIŃSKA, BEATA CHOŁODY, AGATA CHOŁODY, GRZEGORZ CHOŁODY. DO KWIATÓW DOŁOŻYŁA SIĘ MARIANNA SUSKA, MARIA SOKOŁOWSKA, JOANNA SOKOŁOWSKA, KRZYSZTOF OPALIŃSKI 150 ZŁ -SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY: MARIUSZ BALICKI, TADEUSZ BASLICKI , ZOFIA KOZŁOWSKA, ALEKSANDRA WIATER.

ZA TYDZIEŃ OBŁÓCZYNY KANDYDATÓW NA MINISTRANTÓW PODCZAS SUMY.

NASI MINISTRANCI W PIĄTEK WYJEŻDŻAJĄ O GODZ 8.45 NA OLIMPIADĘ SPORTOWĄ DO ZAMOŚCIA. ŻYCZYMY DOBRYCH WYNIKÓW.

 1. ZA TYDZIEŃ W SOBOTĘ ZBIÓRKA O 10 -TEJ DLA MINISTRANTÓW ORAZ KANDYDATÓW. ZAPRASZAMY.

WE WTOREK ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO W ŚRODĘ MATKI BOŻEJ BOLESNEJ. W SOBOTĘ ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, PATRONA POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY.

ZA TYDZIEŃ PUSZKA NA NASZE KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ. NAUKI PRZEDŚLUBNE SZCZEGÓŁY NA ŁADNYM PLAKACIE KS. GRZEGORZA.

 1. WIELKA MSZA DZIĘKCZYNNA ZA BEATYFIKACJĘ PRYMASA WYSZYŃSKIEGO ZA TYDZIEŃ W KATEDRZE ZAMOJSKIEJ O GODZ O 18-STEJ. SAM SIĘ WYBIERAM, ZAPRASZAMY WARTO.

ZA TYDZIEŃ BĘDZIE OBECNY KS. DARIUSZ BABIAK, WYGŁOSI SŁOWO BOŻE. CHCEMY ZAŁOŻYĆ OAZĘ W PARAFII ORAZ KOŚCIÓŁ DOMOWY. JEST TAKA WIELKA DUCHOWA POTRZEBA.

 1. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE. POJEDNANIE ZA WROGÓW KOŚCIOŁA ZA OSOBY CIERPIĄCE O SPRZYJAJĄCĄ POGODĘ DLA ROLNIKÓW A TAKŻE O DUCHOWE OWOCE NASZYCH SPOTKAŃ MISYJNYCH POD TWOJĄ…
 2. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH Z NASZYCH RODZIN, BARTŁOMIEJ PALONKA Z BARCHACZOWA LAT 43. WIECZNY…