OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –25 NIEDZIELA  ZWYKŁA

 1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE ORAZ PANIOM ZA DBANIE O PIĘKNE KWIATY PRZY PARKANIE KOŚCIOŁA A TAKŻE PRZY PLEBANII.

2. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI-DO NABYCIA

EGZORCYSTA ORAZ NASZ GAZETKA PARAFIALNA-WARTO JĄ MIEĆ.

OFIARY NA REMONTY W PARAFII- 50 ZŁ Z ŁABUNIEK,  100 ZŁ Z ŁABUŃ, 100 ZŁ Z BARCHACZOWA 100 ZŁ Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

DZIŚ PO SUMIE SPOTKANIE Z KANDYDATAMI DO  SAK. BIERZMOWANIA.

3. JEST KILKA JESZCZE NOWYCH GROBOWCÓW WYBUDOWANYCH NA NASZYM CMENTARZU-MOŻNA JE NABYĆ.

WE WTOREK OBCHODZIMY ŚW. MATEUSZA APOSTOŁA I EWANGELISTY.

4. W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ALEKSANDER KUŚMIRZ, ROMAN KANIA, TOMASZ NICPOŃ, GUSTAW NOWOSAD, ALEKSANDER ZASUWA, HIERONIM ZASUWA, ADAM KNIAŹ, KSIĘŻA WIKARIUSZE. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. TACA REMONTOWA WYNIOSŁA 5 TYŚ 91 GROSZY. TACA Z MAJDANU ZOSTAJE W KAPLICY W MAJDANIE NA TAMTEJSZY REMONT I WYNIOSŁA PONAD 500 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ OFIARODAWCOM.

5. DZIŚ DIECEZJALNO–GMINNE ŚWIĘTO PLONÓW. GŁÓWNA MSZA O 12-STEJ W KRASNOBRODZIE. PRZEWODNICZY PASTERZ DIECEZJI KS. BP MARIAN ROJEK. WARTO SIĘ WYBRAĆ, TAKŻE Z WIEŃCEM Z NASZEJ PARAFII.

6. REMONT DZWONNICY TRWA, OKAZAŁO SIĘ ŻE CAŁA PODSTAWA BELKOWA I DACH W 80 PROCENTACH SĄ ZNISZCZONE, CZEKA NAS ZATEM WIELKI NAKŁAD PRAC I OPŁAT, DOBRZE ŻE SZCZĘŚLIWIE TEN DACH SIĘ JESZCZE NIE ZAWALIŁ. MAMY PROBLEM JEDNAK Z REMONTEM DACHU GROZI BOWIEM ROZPADNIĘCIEM. NIKT NIE CHCE WYKONAĆ ROZBIÓRKI.

7. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W BURKINA FASO – PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY I WRZUCANIE DO KONTENERA-DZIĘKUJĘ.

8. DZIĘKUJĘ SPRZĄTAJĄCYM: BALICKA JOLANTA, IZABELA, PAWEŁ I TADUSZ, KOZŁOWSKA ZOFIA, WIATER ALEKSANDRA. OFIARA 80 ZŁ, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY: MULAWĘ TOMASZA, RAMIĄCZKO JAGODĘ, PISKOR JANINĘ, ŚMIECH MARIUSZ.

9. GRATULUJEMY NASZYM MINISTRANTOM TRZECIEGO MIEJSCA W DIECEZJI W PIŁCE NOŻNEJ.

10. ZA TYDZIEŃ W SOBOTĘ ZBIÓRKA O 10-TEJ DLA MINISTRANTÓW ORAZ KANDYDATÓW-ZAPRASZAMY. SCHOLA MA SPOTKANIE ZE MNĄ W ŚRODĘ PO MSZY WIECZORNEJ ORAZ W PIĄTEK, OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA. ZAPRASZAMY DZIECI DO SCHOLI, KTÓRE UCZĘSZCZAJĄ DO SZKOŁY MUZYCZNEJ LUB TE KTÓRE, BARDZO LUBIĄ ŚPIEWAĆ.

DZIŚ PUSZKA NA NASZE KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ. WESPRZYJMY NASZĄ ROZGŁOŚNIE.

NAUKI PRZEDŚLUBNE SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE KS. GRZEGORZA.

11. WIELKA MSZA DZIĘKCZYNNA ZA BEATYFIKACJĘ PRYMASA WYSZYŃSKIEGO DZIŚ W KATEDRZE ZAMOJSKIEJ O GODZ O 18-STEJ. SAM SIĘ WYBIERAM. ZAPRASZAMY WARTO, MOŻNA SIĘ JESZCZE ZAPISAĆ, MAM 2 WOLNE MIEJSCA.

12. OBECNY JEST POŚRÓD NAS KS. DARIUSZ BABIAK, MODERATOR DIECEZJALNY RUCHU ŚWIATŁO ŻYCIE, GŁOSI SŁOWO BOŻE. CHCEMY ZAŁOŻYĆ OAZĘ W PARAFII ORAZ KOŚCIÓŁ DOMOWY, JEST TAKA WIELKA DUCHOWA POTRZEBA.

ZA TYDZIEŃ LICZENIE WIERNYCH.

13. ZA TYDZIEŃ WIZYTACJA BISKUPIA W PARAFII. ODWIEDZI NAS PASTERZ DIECEZJI KS. BP. MARIAN ROJEK.

ROZLICZYŁEM JUŻ W CAŁOŚCI REMONT NASZYCH ZABYTKOWYCH ORGANÓW. 38 TYŚ. ROBOCIZNA, 10 TYSIĘCY CZĘŚCI. BARDZO DZIĘKUJE OFIARODAWCOM ŻE MOGLIŚMY TEN REMONT DOKONAĆ.

14. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, POJEDNANIE ZA WROGÓW KOŚCIOŁA ZA OSOBY CIERPIĄCE O SPRZYJAJĄCĄ POGODĘ DLA ROLNIKÓW A TAKŻE DZIĘKUJEMY ZA DUCHOWE OWOCE NASZYCH RENOWACJI MISYJNYCH – POD TWOJĄ…

15. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH Z NASZYCH RODZIN. WIECZNY…