OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 29 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ.DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE ORAZ PANIOM ZA DBANIE O PIĘKNE KWIATY PRZY PARKANIE KOŚCIOŁA A TAKŻE PRZY PLEBANII.

2. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI DO NABYCIA KTÓŻ JAK BÓG, DWUMIESIĘCZNIK ZA 9 ZŁ ORAZ NASZ GAZETKA PARAFIALNA. WARTO JĄ MIEĆ.

WPŁYNĘŁY OFIARY NA REMONTY W PARAFII: 50 Z ŁABUŃ ,100 ZŁ Z ŁABUŃ, 100 ZŁ Z ZAMOJSKIEJ ,100 ZŁ NA WYWÓZ ŚMIECI Z CMENTARZA, 100 ZŁ OD BYŁEJ PARAFIANKI. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

3. JEST KILKA OSTATNICH GROBOWCÓW WYBUDOWANYCH NA NASZYM STARYM CMENTARZU, MOŻNA JE NABYĆ.

4. TRWA PIĘKNY MIESIĄC RÓŻAŃCOWY. ZAPRASZAMY JAK ZAWSZE DZIECI Z RODZICAMI NA NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE Z NAGRODAMI DLA NAJMŁODSZYCH. MARYJA PROSI NAS, DZIECI MOJE ODMAWIAJCIE RÓŻANIEC. PRZYCHODZI PODCZAS MODLITWY. JEST OBECNA. PRZYJDŹMY I MY DO ŚWIĄTYNI BO WARTO.

5. W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, STEFAN SOWA, BAMBURSKI TADEUSZ, BOGUSŁAW SZAST, ROMAN KANIA, ALEKSANDER ZASUWA, ANDRZEJ KAPERA, HIERONIM ZASUWA, Z MAJDANU: ANDRZEJ LEGIEĆ, ROMAN KRUPA, KSIĘŻA WIKARIUSZE, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

TACA REMONTOWA WYNIOSŁA 4 575 ZŁ NIECH PAN BÓG BŁOGOSŁAWI OFIARODAWCOM ŁASKĄ ZDROWIA.

6. ZA TYDZIEŃ ROZPOCZYNA SIĘ TYDZIEŃ MISYJNY. MODLIMY SIĘ W INTENCJI MISJI I MISJONARZY. TACA NA POTRZEBY MIJSYJNE, BĘDZIE SIOSTRA MARIA SPYCHALSKA FRANCISZKANKA MISJONARKA MARYI. 17 LAT PRACOWAŁA W JAPONII A NASTĘPNIE WE FRANCJI. MODLITWAMI I PUSZKĄ WESPRZYJMY JEJ DZIEŁA MISYJNE.

7. DZIŚ SPOTKANIE PO SUMIE KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA WRAZ Z RODZICAMI.

8. REMONT ZABYTKOWEJ DZWONNICY TRWA. RADNI PRZY OKAZJI DOSTARCZĄ WYPOMINKI DO NASZYCH DOMÓW. KTO NIE MA JESZCZE WYPOMINEK PROSZĘ JE ZABRAĆ, SĄ PRZY WYJŚCIU Z KOŚCIOŁA. WPŁYNĘŁY CEGIEŁKI Z ŁABUNIEK I- PRZYMIARKI 320 ZŁ, PIASKI 800 ZŁ, BARCHACZOWSKA 1420 ZŁ, CENRTALKA 1850 ZŁ. W SUMIE 4 390 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ. ZBIERAŁY: JOANNA MOLAS, ANNA SAWKA, MAGDALENA BARTOSZCYK. DZIĘKUJE TYM KTÓRZY CHCĄ WESPRZEĆ CEGIEŁKAMI REMONT ZABYTKOWEJ DZWONNICY ORAZ ZAKUP POLA POD NOWY CMENTARZ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

9. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W BURKINA FASO. PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY I WRZUCANIE DO KONTENERA. DZIĘKUJĘ.

10.DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNE SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: ALICJI DUDEK, MARCELINIE SOKOŁOWSKIEJ, ANNIE KRUPA DŁUBAK. OFIARA NA KWIATY 150 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY OSOBY: NIEMCZUK JOANNĄ, ANNE I JANINĘ ORAZ TURCZYN MARIĘ I CZEKIRDE DOROTĘ.

11. ZA TYDZIEŃ W SOBOTĘ ZBIÓRKA O 10-TEJ DLA MINISTRANTÓW ORAZ KANDYDATÓW. ZAPRASZAMY.

12. SCHOLA MA SPOTKANIE W PIĄTEK O 16.20 BO PO MSZY SPOTKANIE MA OAZA. ZAPRASZAMY.

13. KALENDARZE RADIA ZAMOŚĆ PO 6 ZŁ, Z WIEŃCAMI ROLNICZE 6 ZŁ I DUŻE KSIĄŻKOWE PO 25 ZŁ PIĘKNE Z PORADAMI ROLNICZYMI I ARTYKUŁAMI. NAUKI DLA PAR W KAŻDĄ OSTATNIĄ NIEDZIELĘ MIESIĄCA PO MSZY O 16-STEJ. SĄ ZAPISY, ZAPRASZAMY.

DZIŚ GOŚCIMY MISJONARZA Z NASZEJ DIECEZJI, KTÓRY PRACUJE Z POŚWIĘCENIEM W ABCHAZJI- KS. JERZY PILUŚ- OFIARAMI DO PUSZKI WESPRZEMY JEGO DZIEŁA MISYJNE.

14. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, POJEDNANIE ZA WROGÓW KOŚCIOŁA ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE NA KWARANTANNIE. POD TWOJĄ. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH+ JANINA SCHAB Z ŁABUŃ LAT 89 + SIOSTRA LUCYNA IGNACIUK LAT 90 A W ZAKONIE 70,  POGRZEB JUTRO U SIÓSTR 11.30. NASTĘPNIE +STEFANIA SEMCZUK Z BARCHACZOWA LAT 84 POGRZEB JUTRO O 14 –STEJ.    WIECZNE…