OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – ROCZNICA POŚWIĘCENIE WŁASNEGO KOŚCIOŁA.

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE, PRACĘ PRZY PIELĘGNACJI KWIATÓW NA ZIMĘ ORAZ ZA PIĘKNĄ DEKORACJĘ PANIOM: EWIE, ANNIE i MAŁGORZACIE. POMAGAŁ TAKŻE PAN TOMASZ.

2. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI DO NABYCIA: KTÓŻ JAK BÓG, DWUMIESIĘCZNIK ZA 9 ZŁ ORAZ NASZ GAZETKA PARAFIALNA, ART. O SZKODLIWOŚCI HALLOWEEN. WARTO ZAKUPIĆ NASZĄ GAZETKĘ.

3. WPŁYNĘŁY OFIARY NA REMONTY W PARAFII 100ZŁ Z ŁABUŃ Z ŁABUNIEK 100 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

4. DZIĘKUJEMY ZA MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ, DZIŚ NAGRODY DLA NAJMŁODSZYCH.

NOWENNA DO ŚW. ANTONIEGO WE WTOREK O 16.30 Z WYPOMINKAMI.

PRZED NAMI I CZWARTEK, PIĄTEK, SOBOTA I NIEDZIELA MIESIĄCA W I SOBOTĘ RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH PO MSZY ŚW CZYLI OKOŁO 17.30 Z NABOŻEŃSTWEM WYNAGRADZAJĄCYM i ADORACJA W CISZY DO 21-EJ AŻ DO APELU. WIDZĘ TAKĄ WIELKĄ POTRZEBĘ ADORACJI. ZAPRASZAMY RÓŻE RÓŻAŃCOWE, WSPÓLNOTY, RODZIN, DZIECI I MŁODZIEŻ.

5. W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, JAROSŁAW ŁUKASZEWSKI, ROMAN KANIA, ALEKSANDER ZASUWA, LESZEK HELMAN, MARIAN LISOWSKI, MARIUSZ SŁUPSKI, WIESŁAW ZIMERMAN, HIERONIM ZASUWA, MAREK MART Z MAJDANU: ANDRZEJ LEGIEĆ, ROMAN KRUPA, KSIĘŻA WIKARIUSZE. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

6. PROSZĘ SEGREGUJMY ŚMIECI NA NASZYM CMENTARZU. WYJAŚNIĆ.

7. ZA WYKONANIE PIĘKNYCH PORĘCZY NA SCHODY PLEBANII DZIĘKUJĘ PANOM: STEFANOWI SOWA, ZBIGNIEWOWI BAMBURSKIEMU, BOGUSŁAWOWI SZAST I JÓZEFOFI MOZOŁA.

SIOSTRY DZIĘKUJĄ ZA MODLITWĘ I PUSZKĘ – 2 555 ZŁ NA CELE MISYJNE.

8. JUTRO WIELKA UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, MSZA GŁÓWNA NA CMENTARZU O GODZ 12 –STEJ. W TYCH DNIACH PAMIĘTAJMY O ŁASCE ODPUSTU ZUPEŁNEGO. W PONIEDZIAŁEK CZYLI JUTRO NIE MA MSZY O 16-STEJ. PAMIĘTAJMY, KSIĘŻA ODWIEDZAJĄ TAKŻE GROBY SWOICH BLISKICH TEGO DNIA.

9. WE WTOREK WSZYSTKICH ZMARŁYCH: MSZE O 8-EJ. UROCZYSTA MSZA   O 10-TEJ Z PROCESJĄ NA CMENTARZ JAK ZAWSZE I O 16 STEJ -WCZEŚNIEJ NOWENNA DO ŚW. ANTONIEGO.  OFIARY ZE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH I DNIA ZADUSZNEGO PRZEZNACZAMY NA ZAKUP POLA POD CMENTARZ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. WYPOMINKI PÓŁ GODZ.  PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚWIĘTĄ WIECZORNĄ ORAZ  15 MINUT PRZED NIEDZIELNĄ. KTO NIE MA JESZCZE WYPOMINEK PROSZĘ JE ZABRAĆ SĄ PRZY WYJŚCIU Z KOŚCIOŁA. MOŻNA ZAMÓWIĆ MSZE ZBIOROWE W ZAKRYSTII NA JUTRZEJSZĄ SUMĘ O GODZ 12 –STEJ.

10. WPŁYNĘŁY CEGIEŁKI: Z MAJDANU 3310 ZŁ ZBIERALI: PANI RADNA KAZIMIERA KRUPA I PAN RADNY ANDRZEJ LEGIEĆ. WÓLKA ŁABUŃSKA  6540 ZŁ ZBIERALI: PAN ROMAN KANIA I PAN  MARIUSZ SŁUPSKI. ŁABUNIE REFORMA I LEŚNICZÓWKA  1850 ZŁ: ZBIERALI PAN RADNY KRZYSZTOF BOREK I RENATA MAŁYS. ŁABUNIE LIPSKA, ŁĄKOWA I PARTYZANTÓW 1730 ZŁ. ARMII KRAJOWEJ I LIPOWA 1850 ZŁ. KOŚCIELNA I OGRODOWA 3390 ZŁ. ZBIERAŁ PAN RADNY KAZIMIERZ BEDNARCZUK-WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

11. WYKONANO NOWĄ PIĘKNĄ KONSTRUKCJĘ WIEŻYCZKI NA DZWONNICE. TO ZASŁUGA PANA ALEKSANDRA ZASUWY I PANA JÓZEFA MOZOŁA. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ ZA FACHOWĄ PRACĘ. NA UKOŃCZENIU SĄ JUŻ TYNKI DZWONNICY.

PROSZĘ ZACHOWUJMY ŚRODKI OSTROŻNOŚCI.

12. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W BURKINA FASO. PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY I WRZUCANIE DO KONTENERA. DZIĘKUJĘ.

13. DZIĘKUJĘ ZA SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: WERONIKA MACH, ANNA WIŚNIEWSKA, JAN BEDNARCZUK, JÓZEF CHWEDYK. OFIARA NA KWIATY 80 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY: SŁAWOMIRA KOSTRUBIEC, TERESE SZOSTAK, ANNE ZASTĄPIŁO, AGNIESZKĘ NIEMCZUK.

14. ZA TYDZIEŃ W SOBOTĘ ZBIÓRKA O 10-TEJ DLA MINISTRANTÓW ORAZ KANDYDATÓW, ZAPRASZAMY.

15. SCHOLA MA SPOTKANIE    W PIĄTEK O 16.20, PO MSZY SPOTKANIE MA OAZA, ZAPRASZAMY.

16. KALENDARZE RADIA ZAMOŚĆ PO 6 ZŁ. Z WIEŃCAMI ROLNICZE  6 ZŁ I DUŻE KSIĄŻKOWE PO 25 ZŁ.  PIĘKNE Z PORADAMI ROLNICZYMI I ARTYKUŁAMI.

17. ZBIERAMY ZNICZE TU W ZAKRYSTII BIAŁE I CZERWONE ABY UPAMIETNIĆ POLSKIE OFIARY TRZECH TOTALITARYZMÓW: NIEMIECKIEGO NAZIZMU, ROSYJSKIEGO KOMUNIZMU ORAZ UKRAIŃSKIEGO BANDERYZMU. SZCZEGÓŁY NA STRONIE PARAFII. WARTO WŁĄCZYĆ SIĘ W TO DZIEŁO.

NAUKI DLA PAR W KAŻDĄ OSTATNIĄ NIEDZIELĘ MIESIĄCA PO MSZY O 16-STEJ. SĄ ZAPISY, ZAPRASZAMY.

18. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, POJEDNANIE ZA WROGÓW KOŚCIOŁA-   ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE NA KWARANTANNIE. POD TWOJĄ.

19.ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH: + MARIA FIREK Z BRÓDKA LAT 97 WIETER GENOWEFA LAT 92 Z WÓLKI ŁAB. POGRZEB DZIŚ O 14 –STEJ. JANINA DUSZEJKO Z MAJDANU RUSZOWSKIEGO LAT 97-POGRZEB W ŚRODĘ O GODZ 15-STEJ. WIECZNE ODPOCZYWANIE..