OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –II NIEDZIELA ADWENTU

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ.

DZIĘKUJEMY  SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE.

2. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI. UWAGA NIEDZIELA PODROŻAŁA NA 8 ZŁ. JEST NASZA GAZETKA PARAFIALNA A W NIEJ MIĘDZY INNYMI CO OZNACZA WIENIEC ADWENTOWY, CZCIJ DZIEŃ PAŃSKI CZY TEŻ SPIS INTENCJI MSZALNYCH, WARTO ZAKUPIĆ.

3. WPŁYNĘŁY OFIARY NA REMONTY W PARAFII: Z BRÓDKA 100 ZŁ, Z WÓLKI ŁAB. 100 ZŁ. Z ŁABUNIEK I 100 ZŁ. Z UL. ZAMOJSKIEJ 100 ZŁ. Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ 2 TYŚ ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

4.W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, WIESŁAW ZIMERMAN, HIERONIM ZASUWA, ALEKSANDER KUŚMIRZ, SEBASTIAN CHOŁODY, KSIĘŻA WIKARIUSZE. BARDZO DZIĘKUJEMY PANI MARYLI Z RODZINĄ ZA ZAPROJEKTOWANIE PIĘKNYCH PACZEK DLA ŚW. MIKOŁAJA. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

5. ZA TYDZIEŃ TACA NA POTRZEBY REMONTOWE W NASZEJ PARAFII.

6. DZIŚ PUSZKA POMOCY KOŚCIOŁOWI NA WSCHODZIE.

7. DZIĘKUJEMY SZCZEGÓLNIE ZA WIECZORNĄ WCZORAJSZĄ ADORACJĘ OD 17–STEJ PRZY NAJ. SAKRAMENCIE DO 21 ORAZ ZA APEL O 21-EJ.

8. MIELIŚMY DWA MIESIĄCE TEMU RENOWACJE MISJI ŚW. W NASZEJ PARAFII, REKOLEKCJI NIE BĘDZIE W ADWENCIE ALE BĘDĄ DNI SPOWIEDZI WYZNACZONE PRZED ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIA, PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚW. JESTEŚMY W KONFESJONALE. SKORZYSTAJMY.

9. ZAKOŃCZYLIŚMY NAKRYWANIE POSZYCIA DACHOWEGO NA NASZEJ ZABYTKOWEJ DZWONNICY. CAŁOŚĆ WYGLĄDA PIĘKNIE. DZIĘKUJEMY OFIARODAWCOM TO WASZE DZIEŁO ORAZ BÓG ZAPŁAĆ ZA MODLITWĘ ORAZ PRACOWNIKOM ZA WIELE PRAC ORAZ POŚWIĘCENIE.

10. WE WTOREK ZAPRASZAM MĘŻCZYZN Z BRÓDKA, RUSZÓW I WIERZBIA NA 9-TĄ DO UPORZĄDKOWANIA TERENU PRZY DZWONNICY PONIEWAŻ W ŚRODĘ JUŻ NASTĄPI ODBIÓR PRAC PRZEZ KOMISJĘ.

11. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W BURKINA FASO. PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY I WRZUCANIE DO KONTENERA. DZIĘKUJĘ.

12. DZIĘKUJĘ ZA SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: ELŻBIETA PASZT, TERESA KOWALSKA, JOANNA DĄBROWSKA, MARIUSZ KUKIEŁKA, DOŁOŻYŁA SIĘ IZABELA WOJCIESZUK W SUMIE OFIARA -160 ZŁ. BARDZO DZIĘKUJE.

13. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA ZAPRASZAMY: ADAMA KNIAŹ, ROMANA DOBEK, BARBARĘ DZIWURĘ, TERESE KUŚNIERZ, BARBARĘ KACZOROWSKĄ.

14. ZA TYDZIEŃ W SOBOTĘ ZBIÓRKA O 10-TEJ DLA MINISTRANTÓW ORAZ KANDYDATÓW. ZAPRASZAMY.

ZA TYDZIEŃ OBOWIĄZKOWE SPOTKANIE DLA DZIECI I ICH RODZICÓW NA 12-STĄ.  POŚWIĘCENIE I NAŁOŻENIE CUDOWNYCH MEDALIKÓW NIEPOKALANEJ.

15.W ŚRODĘ UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP MSZE O 8 ,10 I 17 -STEJ. OD GODZ 12 DO 13-STEJ GODZINA ŁASKI. ADORACJĘ POPROWADZI KS. PROBOSZCZ. ZAPRASZAMY WIERNYCH.

W ŚRODĘ TAKŻE MSZA W BARCHACZOWIE O GODZ 17–STEJ.

SCHOLA MA SPOTKANIE    W PIĄTEK O 17-STE. MSZA Z UDZIAŁEM SCHOLI ORAZ PO MSZY PRÓBA. 0 18-STEJ SPOTKANIE MA   OAZA, ZAPRASZAMY.

16. MSZE RORATNIE WIECZORNE W ŚRODY A W SOBOTY RANO MSZE O GODZ. 7-EJ. RORATNIE Z LAMPIONAMI ZAPRASZAMY DZIECI Z RODZICAMI, SĄ PIĘKNE ZDRAPKI PLANSZE A TAKŻE NA KONIEC NAGRODY. DZIĘKUJEMY ZA OBECNOŚĆ.

17. ŚW. MIKOŁAJ BISKUP ODWIEDZI DZIŚ NASZE DZIECI W KOŚCIELE O 12 STEJ- KAŻDE GRZECZNE DZIECKO OTRZYMA PIĘKNĄ PACZKĘ.

18. ŚWIECE CARITAS NA NASZE WIGILIJNE STOŁY, POMOC DLA UBOGICH PO 6 ZŁ, WARTO WESPRZEĆ TO SZCZYTNE DZIEŁO.

19. BŁOGOSŁAWIMY DZIŚ OPŁATKI NA WIGILIJNY STÓŁ. NASI RADNI PARAFIALNI PRZYNIOSĄ JE DO NASZYCH DOMÓW. OFIARY Z OPŁATKÓW BĘDĄ PRZEZNACZONE NA ZAKUP POLA POD NOWY CMENTARZ PARAFIALNY. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ OFIARODAWCOM.

20. PROBOSZCZ DZIĘKUJE ZA ŻYCZENIA IMIENINOWE, MODLITWĘ, PREZENTY I POZDRAWIA Z ZUBOWIC, GDZIE GŁOSI REKOLEKCJE.

21. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, POJEDNANIE, ZA WROGÓW KOŚCIOŁA ZA NASZĄ OJCZYZNĘ O POKÓJ ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE W SZPITALACH I NA KWARANTANNIE ZA BARDZO CIĘŻKO CHOREGO WOJCIECHA, ARTURA, NASZYCH PARAFIAN. POD TWOJĄ.

22. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH +MARIANNA WOLSKA Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ LAT 88, STANISŁAWA KOWALCZUK LAT 84. BYŁA NASZA PARAFIANKA, POGRZEB DZIŚ W SUCHOWOLI – WIECZNY ODPOCZYWANIE.