OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ. DZISIEJSZA TACA REMONTOWA. BÓG ZAPŁAĆ ZA WSPARCIE.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI.JEST TEŻ NASZA

GAZETKA PARAFIALNA, CIEKAWE INFORMACJE NA PRZYKŁAD-O MIEJSCU PRZEWODNICZENIA, DALSZY CIĄG WYWIADU Z PANIĄ TERESĄ Z MOCÓWKI, TWÓRCZYNIĄ NASZEJ SZOPKI, PROGRAM WIZYTY KOLĘDOWEJ, WARTO ZAKUPIĆ GAZETKĘ.

3.WPŁYNĘŁY OFIARY NA REMONTY W PARAFII 100 NA MISJE. 100 Z ŁABUŃ NA POLE CMENTARNE 100 ZŁ   ORAZ Z DĄBROWY  100 ZŁ NA KOŚCIÓŁ SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

4.W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA I KSIĘŻA WIKARIUSZE-BÓG ZAPŁAĆ.

5. W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE MAMY CORAZ WIĘCEJ DZIECI I MŁODZIEŻY, KTÓRE PRZYCHODZĄ NA SPOTKANIA OAZOWE, CO NAS BARDZO CIESZY, PRAGNIEMY PODZIELIĆ NASZĄ OAZĘ NA DWIE GRUPY, ABY JAK NAJLEPIEJ DOSTOSOWAĆ TREŚĆ SPOTKAŃ DO WIEKU UCZESTNIKÓW. I TAK W PIĄTKI O GODZ. 16.00 BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ SPOTKANIA OAZY DZIECI BOŻYCH, PRZEZNACZONE DLA DZIECI OD 1 DO 5 KLASY, DLA KTÓRYCH PRZEGOTOWANY JEST PIĘKNY PROGRAM FORMACJI, PROWADZĄCY KU DOJRZAŁEMU PRZEŻYWANIU SWOJEGO ŻYCIA. Z KOLEI W PIĄTKI O GODZ 18.00 SWOJE SPOTKANIA BĘDZIE MIAŁA NADAL STARSZA GRUPA, OD 6 KLASY WZWYŻ. ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NOWE OSOBY I ZACHĘCAMY RODZICÓW ABY ZACHĘCALI SWOJE DZIECI.

6. ZA TYDZIEŃ PO MSZY ŚW. O GODZ 16.00 SPOTKANIE FORMACYJNE PRZED BIERZMOWANIEM BĘDZIE MIAŁA MŁODZIEŻ Z KLASY 8c. DZIŚ PO SUMIE SPOTKANIE FORMACYJNE PRZED I KOMUNIĄ ŚW. DLA DZIECI Z KLAS III I RODZICÓW. ZAPRASZAMY.

7. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W BURKINA FASO, PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY I WRZUCANIE DO KONTENERA. DZIĘKUJĘ.

8. DZIĘKUJĘ ZA SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: TOMASZOWI KUCZERA, AGNIESZCE KUCZERA, MAGDALENIE PYŚ, JUSTYNIE SADOWSKIEJ OFIARA 100 ZŁ BARDZO DZIĘKUJE.

9.DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA ZAPRASZAMY: AGNIESZKĘ SKIBA, ANNĘ BUDZYŃSKĄ, PAN NIEDZIAŁKOWSKIEGO Z UL. OSIEDLOWEJ, ANNĘ BIELECKĄ, EUGENIUSZA PEJDA.

10.NIE CHCEMY PRZERYWAĆ PIĘKNEJ I JAKŻE WAŻNEJ TRADYCJI KOLĘDOWANIA. IDZIEMY NA ZAPROSZENIE, KTO BĘDZIE KAPŁANA OCZEKIWAŁ PROSZĘ NIECH WYJDZIE PRZED DOM I ZAPROSI.  IDZIEMY DO WASZYCH DOMOSTW Z BOŻYM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM. DZIĘKUJĘ PANOM KTÓRZY NAS PODWOŻĄ.

11. DZIĘKUJEMY TEŻ ZA OFIARY NA KOŚCIÓŁ SKŁADANE PRZY OKAZJI KOLĘDY W TYM ROKU NA ZAKUP POLA POD CMENTARZ. DĄBROWA-250ZŁ. MOCÓWKA- 1750. BRÓDEK- 2900. ŁABUNIE SZKOLNA-900. LEŚNICZÓWKA- 700. RUSZÓW WIERZBIE HARY- 920. BLOKI NAUCZYCIELSKIE-900. ŁABUNIE GÓRNA I POLNA-1050. PARTYZANTÓW-1500. RUSZÓW STARA WIEŚ- 1000. RUSZÓW PRZECIĘCIA-1200. WIERZBIE- 3200. RUSZÓW- 2150. KOLONIA RUSZÓW- 780. BARCHACZÓW- 4570. MAJDAN RUSZOWSKI-1680. KOŚCIELNA 2570. LIPOWA- 1450. DŁUGA I LEŚNA- 1620. ŁABUŃKI PIERWSZE OD JAROSŁAWCA I CENTRALKA 5250. BARDZO DZIĘKUJEMY OFIARODAWCOM. DOBRY BÓG NIECH OBDARZA ŁASKAMI.

12. DZIĘKUJEMY NASZEJ SCHOLI ZA JASEŁKA MISYJNE NA 3 KRÓLI- DZIECI DOZBIERAŁY NA MISJE 1750ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. PRÓBA SCHOLI W PIĄTEK Z PANIĄ AGATĄ PO MSZY WIECZORNEJ.

RUSZA NABÓR DO NASZEGO CHÓRU PARAFIALNEGO (TO BYŁO MARZENIE KS. PROBOSZCZA) ZACHĘCAMY DO ZAPISÓW. NAPRAWDĘ WARTO. CHÓR POPROWADZI NASZA ORGANISTKA PANI AGATA.

PLAN KOLĘDY NA TEN TYDZIEŃ.

13. DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE WŁĄCZENIE SIĘ I ORGANIZACJĘ OGÓLNOPOLSKICH OBCHODÓW ŚWIĘTA 3 KRÓLI W NASZEJ PARAFII ZORGANIZOWANY WE WSPÓŁPRACY: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU GMINY ŁABUNIE, PARAFII I URZĘDU NASZEJ GMINY. BYŁ TAKŻE Z NAMI KS. BISKUP MARIAN ROJEK. BYŁO NAPRAWDĘ WYJĄTKOWO.

14. DZIŚ NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO KOŃCZY OKRES LITURGICZNY BOŻEGO NARODZENIA. KOLĘDY ŚPIEWAMY DO 2 LUTEGO.

15. PROBOSZCZ WRACA DO ZDROWIA. PROSI O MODLITWĘ I POZDRAWIA SERDECZNIE PARAFIAN.

16. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, POJEDNANIE, ZA WROGÓW KOŚCIOŁA ZA NASZĄ OJCZYZNĘ O POKÓJ ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE W SZPITALACH I NA KWARANTANNIE. POD TWOJĄ.

17. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH.