OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –II NIEDZIELA  ZWYKŁA

 

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI.JEST TEŻ NASZA, GAZETKA PARAFIALNA –CIEKAWE INFORMACJE NA PRZYKŁAD FOTO RELACJA Z ORSZAKU TRZECH KRÓLI, MODLITWA W INTENCJI DZIADKA I BABCI, ROK LITURGICZNY, ARTYKUŁ KS. GRZEGORZA, AUDYCJA MISYJNA DZIŚ W RADIO KATOLICKIM O 20 Z KS. PROBOSZCZEM I SIOSTRĄ EMILIĄ. RÓŻANIEC MISYJNY O 19 -STEJ. WSPÓLNOTY GALILEA Z KS KRZYSZTOFEM. WARTO ZAKUPIĆ GAZETKĘ, SPRAWDZIĆ INFO.

3.WPŁYNĘŁY OFIARY NA REMONTY W PARAFII. 100ZŁ Z ŁABUŃ NA POLE CMENTARNE 100 ZŁ i 500 ZŁ Z PARAFII. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

4.W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE. KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ANDRZEJ KARWINA, WIESŁAW GĘBORYS I KSIĘŻA WIKARIUSZE. BÓG ZAPŁAĆ.

5. TACA REMONTOWA WYNIOSŁA 4412 zł. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

6. PROSZĘ ZACHOWUJMY ŚRODKI OSTROŻNOŚCI.

7. GDYBY KTOŚ CHCIAŁ JESZCZE PRZYJĄĆ KAPŁANA Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM RODZINY, TO PROSIMY DZIŚ ZGŁOSIĆ PO MSZACH. MIELIŚMY TAKĄ PROŚBĘ WIĘC OGŁASZAMY.

8. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W BURKINA FASO. PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY I WRZUCANIE DO KONTENERA. DZIĘKUJĘ.

9. DZIĘKUJĘ ZA SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: BIELECKA ANNA I HALINA, SKIBA AGNIESZKA I TOMASZ, NIEDZIAŁKOWSKA BOŻENA, PEJDA EUGENIUSZ DO OFIARY DOŁOŻYŁA ANNA BUDZYŃSKA W SUMIE 150 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ.

10.DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA ZAPRASZAMY: IZĘ PODOBA, GRZEGORZA GĘBORYSA, AGATĘ PITAK, MARIUSZA GAŁEK, ELŻBIETĘ GRANDĘ.

11. DZIĘKUJEMY ZA WIZYTĘ DUSZPASTERSKĄ MODLITWĘ, DOBRE ROZMOWY ZA PODWIEZIENIE KAPŁANÓW ORAZ ZA OFIARY NA NOWE POLE CMENTARNE SKŁADANE PRZY OKAZJI KOLĘDY. BARDZO DZIĘKUJEMY OFIARODAWCOM DOBRY BÓG NIECH OBDARZA ŁASKAMI ZA WASZE HOJNE SERCA MOI DRODZY.

12. OFIARY Z MIEJSCOWOŚCI W TYM TYGODNIU: UL. ZAMOJSKA Z NIEDZIELI-1290. ŁABUNIE REFORMA-1580. OSIEDLE-1900. WIERZBOWA i AKACJOWA-440. ŁABUŃKI SOŚNINA-1100.  ŁABUŃKI STARA WIEŚ-1800. ŁABUŃKI PRZY ZAMOJSKIEJ-1250. ŁABUŃKI I PRZY SZOSIE-1530. ŁABUNIE ZAMOJSKA OD STRONY SZKOŁY-1400. WÓLKA ŁAB.-1300. WÓLKA ŁAB. KOLONIA- 1310. PARKOWA-1120.  LIPSKA- 2780.  WÓLKA ŁAB. Z WCZORAJ- 2430.  W SUMIE NA POLE CMENTARNE ZEBRALIŚMY  57 570 zł.  WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

W PIĄTEK OBCHODZIMY DZIEŃ BABCI A W SOBOTĘ DZIEŃ DZIADKA.

13.PRÓBA SCHOLI W PIĄTEK PO MSZY, MINISTRANCI W SOBOTĘ O 10-TEJ. DZIECI BOŻE W PIĄTEK 16-STA ORAZ OAZA 18-STA.

14. RUSZA NABÓR DO NASZEGO CHÓRU PARAFIALNEGO (TO BYŁO MOJE MARZENIE) ZACHĘCAMY DO ZAPISÓW, NAPRAWDĘ WARTO. CHÓR POPROWADZI NASZA ORGANISTKA PANI AGATA SĄ PIĘKNE GŁOSY W PARAFII, TO SŁYCHAĆ. PROSZĘ DAJMY SIĘ ZAPISAĆ BO WARTO.

15. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE-POJEDNANIE, ZA WROGÓW KOŚCIOŁA ZA NASZĄ OJCZYZNĘ O POKÓJ ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE W SZPITALACH I NA KWARANTANNIE. POD TWOJĄ.

16. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH …ZA ŚW. P. WITOLDA ANTKOWIAKA LAT 90 Z POZNANIA – TATĘ PANA KRZYSZTOFA ANTKOWIAKA .WIECZNY..