OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III  NIEDZIELA  W. POSTU REKOLEKCJE

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE PANIOM ZA DARY NA KUCHNIE, POSŁUGĘ NA PLEBANII ORAZ ZA PRACE W OGRODZIE.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI- JEST TEŻ NASZA, GAZETKA PARAFIALNA A W NIEJ NP. ARTYKUŁ O EUCHARYSTII, PLAN REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH, CO TO SĄ REKOLEKCJE, ABC MINISTRANTA, INTENCJE. WARTO ZAKUPIĆ GAZETKĘ.

3.WPŁYNĘŁA OFIARA NA REMONT W PARAFII Z ŁABUNIEK 100ZŁ, Z ZAMOJSKIEJ 100zł Z ARMII KRAJOWEJ-200 ZŁ, ANDRZEJ WIATER Z RUSZOWA 100 ZŁ, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

4. W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, TOMASZ MULAWA, WIESŁAW ZIMERMAN BOGUSŁAW SZAT, SZYMON SAWKA. BÓG ZAPŁAĆ.

5. BARDZO DZIĘKUJEMY OFIARODAWCOM DARÓW DLA LUDNOŚCI Z UKRAINY I TYM KTÓRZY PRZYJĘLI LUDNOŚĆ UKRAINY. NIECH DOBRY BÓG BŁOGOSŁAWI ZA DOBRE SERCE.

6. PROSZĘ ZACHOWUJMY ŚRODKI OSTROŻNOŚCI.

7. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W BURKINA FASO. PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY I WRZUCANIE DO KONTENERA. DZIĘKUJĘ. PRZEKAZALIŚMY W ŚRODĘ W KURII MISJONARZOM Z BURKINA FASO GOTÓWKĘ 35 TYŚ ZŁ NA WYBUDOWANIE KOLEJNEJ JUŻ TRZECIEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ OD NASZEJ DIECEZJI DLA RATOWANIA TAMTEJSZEJ LUDNOŚCI. BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI ZA TO DZIEŁO.

8. OFIARY NA TACĘ W PONIEDZIAŁEK I WTOREK TO DAR WDZIĘCZNOŚCI DLA NASZEGO REKOLEKCJONISTY KS. PROFESORA BOGUSŁAWA MIGUTA. BÓG ZAPŁAĆ.

9. TACA REMONTOWA Z OSTATNIEJ NIEDZIELI WYNIOSŁA 5 TYŚ 124 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

10. DZIĘKUJĘ ZA SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: ANECIE BIL, FILIPOWI BIL, MARTYNCE BIL, RENACIE PASZT, ASI PASZT DO OFIARY DOŁOŻYŁA SIĘ EUGENIA WIATER. OFIARA 90 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ.

11. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA ZAPRASZAMY: JADWIGĘ GMITROWICZ, CELINĘ PAKUŁA, MARIĘ DĄBROWSKĄ, RENATĘ JASTRZĘBSKA, RODZINĘ BURDZY, FLORIANA GROMEK.

12. SPOTKANIE SCHOLI W PIĄTEK O 15-STEJ NA DRODZE KRZYŻOWEJ. SPOTKANIE DZIECI BOŻYCH W PIĄTEK W CELACH UWAGA O 15.40 BEZPOŚREDNIO PO DRODZE KRZYŻOWEJ. OAZA W PIĄTEK GODZ 18-STA. OAZA PRZEPROWADZI AKCJĘ DORĘCZENIA DARÓW UCHODŹCOM. MINISTRANCI SPOTKANIE W SOBOTĘ O 10 TEJ.

13. PRÓBA CHÓRU PARAFIALNEGO. UWAGA WE WTOREK PO MSZY WIECZORNEJ. ZAPRASZAMY DWA GŁOSY.

14. ZBIERAMY NA MISJE OD RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH OD KAŻDEJ CZŁONKINI, CZŁONKA 5 ZŁ ROCZNIE. PROSZĘ W KOŁACH ZELATORKI O ZBIÓRKĘ. DZIĘKUJĘ ZA DOSTARCZENIE OFIARY KÓŁ Z MAJDANU RUSZOWSKIEGO 100 ZŁ, Z LIPSKIEJ PANI MISZTAL 100 ZŁ, Z WIERZBIA PANI ĆWIKOWEJ 100 ZŁ, ŁABUNIE OD KOŁA PANI ZASUWA 75 ZŁ Z WÓLKI ŁAB. 180 ZŁ OD KÓŁ PANI KANIA I PANI NOWOSAD. BÓG ZAPŁAĆ.

NATOMIAST NA KWIATY DO BOŻEGO GROBU OD RÓŻ Z ŁABUŃ PANI SOKOŁOWSKIE 100ZŁ Z LIPSKIEJ PANI MISZTAL 100ZŁ Z ŁABUŃ OD PANI ZASUWA 100 ZŁ. Z BARCHACZOWA OD PANI BARBARY 50 ZŁ Z WIERZBIA OD KOŁA PANI ĆWIK 100 ZŁ OD KOŁA Z BRÓDKA 150 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.  ZBIERAMY OFIARY NA KWIATY DO BOŻEGO GROBU, CHCEMY PIĘKNIE UDEKOROWAĆ GRÓB PANA JEZUSA.

15. DZIS PUSZKA WSPARCIE NA NASZE KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ. BÓG ZAPŁAĆ OFIARODAWCOM

16.DROGA KRZYŻOWA W NASZEJ PARAFII W PIĄTKI O 15-STEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. O 16.30 DLA WSZYSTKICH. O 16-STEJ W MAJDANIE RUSZOWSKIM. GORZKIE ŻALE PO MSZY O 10-TEJ.

17. DZIŚ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. DNI SPOWIEDZI TO PONIEDZIAŁEK I WTOREK PÓŁ GODZ. PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚW.

18. ZBIÓRKA DARÓW W TYM TYGODNIU PRZY PLEBANII, ŻYWNOŚĆ DLA DZIECI I MATEK ORAZ CHEMIA 15.30 KAŻDEGO DNIA OPRÓCZ NIEDZIELI. PROSZĘ PRZYWOZIĆ NA TARAS PRZY PLEBANII. DZIĘKUJEMY.

19. DZIĘKUJĘ ZA OBECNOŚĆ NA ADORACJI W MINIONY CZWARTEK.

W PIĄTEK ZWIASTOWANIE PAŃSKIE. UROCZYSTOŚĆ MSZE O 8 ,10 I 17-STEJ NA MAJDANIE O 15-STEJ. ZAPRASZAMY CHĘTNYCH DO PODJĘCIA DUCHOWEJ ADOPCJI DZIECKA POCZĘTEGO. DEKLARACJE DO POBRANIA W PRZEDSIONKU. W TAMTYM ROKU KILKADZIESIĄT OSÓB Z PARAFII PODJĘŁO TO DZIEŁO. DEKLARACJE PRZYNOSIMY W PIĄTEK. DZIĘKUJĘ.

W ZWIASTOWANIE PRZYPADA 30-STA ROCZNICA UTWORZENIA NASZEJ DIECEZJI.

20. CARITAS NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ ROZPROWADZA PO 7 ZŁ BARANKI Z CZEKOLADY I PASCHALIKI. POMOC UBOGIM, LICZBA OGRANICZONA. ZACHĘCAMY DO WSPARCIA TEGO DZIEŁA.

21. DROGA POJEDNANIA 25 MARCA PIĄTEK GODZ 18-STA ŚW. BRAT ALBERT –SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE I NASZEJ STRONIE. ZACHĘCAMY.

22. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, POJEDNANIE ZA WROGÓW KOŚCIOŁA ZA NASZĄ OJCZYZNĘ O POKÓJ NA UKRAINIE ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE. POD TWOJĄ.

23. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH: + JERZEGO WIATER LAT 69 Z RUSZOWA, FELIKSĘ MIEDŹWIEDŹ LAT 94 Z MAJDANU RUSZOWSKIEGO.