OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV  NIEDZIELA  LAETARE -RADOŚCI

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ .  DZIĘKUJEMY SERDECZNIE PANIOM ZA DARY NA KUCHNIE , POSŁUGĘ  NA PLEBANII ORAZ  ZA PRACE W OGRODZIE.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI-  JEST TEŻ  NASZA, GAZETKA PARAFIALNA A W NIEJ NP. ARTYKUŁ O EUCHARYSTII, ROZPISKA ADORACJI NA I SOBOTĘ MIESIĄCA, SKĄD PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA,  ABC MINISTRANTA, INTENCJE -WARTO ZAKUPIĆ GAZETKĘ.

3.WPŁYNEŁA OFIARA NA REMONT W PARAFII Z ŁABUŃ 30ZŁ ,  Z MAJDANU RUSZOWSKIEGO 100ZŁ   SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.  

4.W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE –KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, TOMASZ MULAWA, WIESŁAW ZIMERMAN BOGUSŁAW SZAT, SZYMON SAWKA -BÓG ZAPŁAĆ.

5.BARDZO DZIĘKUJEMY OFIARODAWCOM DARÓW DLA LUDNOŚCI Z UKRAINY I TYM KTÓRZY PRZYJĘLI LUDNOŚĆ UKRAINY . NIECH DOBRY BÓG BŁOGOSŁAWI ZA DOBRE SERCE.

6.PROSZĘ ZACHOWUJMY ŚRODKI OSTROŻNOŚCI.

7.ZBIÓRKA MAKULATURY  NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ TYM RAZEM BUDUJEMY W BARDZO BIEDNEJ DIECEZJI ARGENTYNY  PRZY GRANICY Z PERU-DIECEZJA ŚW. ANATUA – TAM SĄ WARUNKI TRAGICZNE JEŚLI CHODZI O WODĘ. PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY I WRZUCANIE DO KONTENERA.

8.OGŁASZAMY KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NA NAJWIĘKSZĄ I NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ. KONKURS W NIEDZIELĘ PALMOWĄ PO MSZY O 12-STEJ. ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU ,KAŻDA PALMA BĘDZIE NAGRODZONA.

9.ZA TYDZIEŃ PRZY NASZYM KOŚCIELE ODBĘDZIE SIĘ KWESTA NA RZECZ HOSPICJUM SANTA GALLA W ŁABUŃKACH- SYMBOL NADZIEI. UDZIAŁ W NIEJ WEZMĄ UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ŁABUNIACH. BÓG ZAPŁAĆ ZA  OFIARY.

10.DZIĘKUJĘ ZA SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: JADWIDZE GMITROWICZ, CELINIE PAKUŁA, KRZYSZTOFOWI JASTRZĘBSKIEMU, RENACIE BURDZY, FLORIANOWI I BOŻENIE GROMEK – DO OFIARY DOŁOŻYŁA SIĘ MARIA  DĄBROWSKA,  OFIARA 120  ZŁ-BÓG ZAPŁAĆ.

11.DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA ZAPRASZAMY: MAŁGORZATĘ SIEK, ZOFIĘ FUS, RODZINĘ WILK, RODZINĘ MISZTAL, RODZINĘ PILIP, KAZIMIERZA HUBALĘ

12. SPOTKANIE SCHOLI  W PIĄTEK O 15-STEJ NA DRODZE KRZYŻOWEJ. SPOTKANIE DZIECI BOŻYCH  W PIĄTEK W CELACH UWAGA O 15.40 BEZPOŚREDNIO PO DRODZE KRZYŻOWEJ. OAZA W PIĄTEK GODZ  19-STA.MINISTRANCI  W SOBOTĘ O 10-TEJ. 

13.PRÓBA  CHÓRU PARAFIALNEGO- UWAGA WE WTOREK PO MSZY WIECZORNEJ –ZAPRASZAMY DWA GŁOSY.

14. ZBIERAMY NA MISJE OD RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH-OD KAŻDEJ CZŁONKINI ,CZŁONKA 5 ZŁ ROCZNIE. PROSZĘ W KOŁACH ZELATORKI  O ZBIÓRKĘ. DZIĘKUJĘ ZA DOSTARCZENIE OFIARY. OD DWÓCH KÓŁ Z BARCHACZOWA 200ZŁ. OD KOŁA RÓŻAŃCOWEGO PANI SOBCZAK 80ZŁ, OD KOŁA RÓŻAŃCOWEGO PANI STROPEK Z MAJDANU RUSZOWSKIEGO 100 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ.

15. NATOMIAST  NA KWIATY DO BOŻEGO GROBU  OD DWÓCH RÓŻ Z BARCHACZOWA 200ZŁ, OD KOŁA RÓŻAŃCOWEGO KOBIET  PANI BOSIAK, KANI, MICHOŃSKIEJ, NOWOSAD I SKRZYŃSKIEJ Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ 250 ZŁ, OD KOŁA RÓŻAŃCOWEGO PANI SOPCZAK Z ŁABUŃ 100 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.  ZBIERAMY  OFIARY NA KWIATY DO BOŻEGO GROBU-CHCEMY PIĘKNIE UDEKOROWAĆ GRÓB PANA JEZUSA.

16. PRZYPOMINAMY OD 1 KWIETNIA DO 30 WRZEŚNIA MSZE ŚW. BĘDĄ SPRAWOWANE PO POŁUDNIU O GODZ. 18.00. NATOMIAST KANCELARIA BĘDZIE CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY PO POŁUDNIU OD . 17.00 -17.40. W SOBOTĘ DODATKOWO OD 8.00 -9.00. W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA KANCELARIA NIE CZYNNA. INTENCJE MSZALNE MOŻNA ZAPISYWAĆ W ZAKRYSTII PO KAŻDEJ MSZY ŚW. LUB W KANCELARII W GODZ. KANCELARYJNYCH. 

17.DROGA KRZYŻOWA W NASZEJ PARAFII W PIĄTKI O 15-STEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY . O 17.30 DLA WSZYSTKICH. W MAJDANIE O 16.00.

18.W TYM TYGODNIU PIERWSZY PIĄTEK, PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWA. PAMIĘTAJMY O KOMUNII ŚW. WYNAGRADZAJĄCEJ W PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA W PIERWSZĄ SOBOTĘ O NABOŻEŃSTWIE WYNAGRADZAJĄCYM I ADORACJI ORAZ O APELU JASNOGÓRSKIM O GODZ. 21.00. ZAPRASZAMY. W PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA ODWIEDZIMY CHORYCH W RAMACH PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. CHORYCH PROSIMY ZGŁASZAĆ W ZAKRYSTII PO MSZY ŚW. LUB TELEFONICZNIE W GODZ. KANCELARYJNYCH.

19.ZBIÓRKA DARÓW W TYM TYGODNIU  PRZY PLEBANII, ŻYWNOŚĆ DLA DZIECI I MATEK  ORAZ CHEMIA  15.30 KAŻDEGO DNIA OPRÓCZ NIEDZIELI .PROSZĘ PRZYWOZIĆ NA TARAS PRZY PLEBANII.DZIĘKUJEMY.

20.DZIĘKUJĘ ZA OBECNOŚĆ NA ADORACJI W MINIONY CZWARTEK.

21. CARITAS NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ ROZPROWADZA PO 7 ZŁ BARANKI Z CZEKOLADY I PASCHALIKI- POMOC UBOGIM –LICZBA OGRANICZONA-ZACHĘCAMY DO WSPARCIA TEGO DZIEŁA.

22.MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ  OJCZYŹNIE-POJEDNANIE , ZA WROGÓW KOŚCIOŁA- O POKÓJ NA UKRAINIE-  ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE –    POD TWOJĄ..

23.ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH + STANISŁAW KANCERZ LAT 58 POCHODZĄCY Z ŁABUŃ. WIECZNY ODPOCZYNEK…