OGŁOSZENIA.UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO.ALLELUJA!

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ UROCZYSTĄ MODLITWĘ.  DZIĘKUJEMY SERDECZNIE RODZINOM ZA DARY NA KUCHNIE ORAZ ZA PRACE W OGRODZIE.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI, JEST TEŻ NASZA, GAZETKA PARAFIALNA A W NIEJ NP. SYMBOLIKA BARANKA, FOTO RELACJA Z KONKURSU PALM, HUMOR ŚMIGUS DYNGUS, ABC MINISTRANTA, INTENCJE. WARTO ZAKUPIĆ GAZETKĘ.

3.WPŁYNĘŁA OFIARA NA REMONT W PARAFII Z PARAFII 100 ZŁ. Z ŁABUŃ 100 ZŁ Z BRÓDKA 100 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

4.W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, WIESŁAW ZIMERMAN, ANDRZEJ BONDYRA, ROMAN KRUPA, BOGUSŁAW SZAST. BÓG ZAPŁAĆ.

5. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ TYM RAZEM BUDUJEMY W BARDZO BIEDNEJ DIECEZJI ARGENTYNY PRZY GRANICY Z PERU. PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY I WRZUCANIE DO KONTENERA.

6.DZIŚ LIST REKTORA KUL, MODLITWY ZA NASZĄ KATOLICKĄ UCZELNIĘ I SKŁADANE OFIARY SĄ PRZEZNACZONE NA KSZTAŁCENIE MŁODYCH LUDZI. BÓG ZAPŁAĆ.

7. DZIĘKUJĘ ZA SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: SYNOWIEC BEATA, JUSTYNA KNIAŹ, ZASTĄPIŁŁO ANNA, ANNA I MIECZYSŁAW WNUK, KUŚMIRZ ALEKSANDRA, DUDEK ZOFIA, ELŻBIETA I SŁAWOMIR SULIMA, DO OFIARY DOŁOŻYŁ SIĘ WOLSKI MIROSŁAW W SUMIE 160 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ.

8. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA PROSZONE SĄ OSOBY: DZIUBA DOROTA, CHWEDYK JADWIGA, ZŁAMANIEC AGNIESZKA, MOSTOWSKA GRAŻYNA, MAŁYS BARBARA, WNUK HELENA.

9.PRÓBA SCHOLI W PIĄTEK PO MSZY WIECZORNEJ. MINISTRANCI SOBOTA GODZ 10-STA. DZIECI BOŻE 17-STA, MŁODZIEŻ OAZOWA 19-STA

10.TACA REMONTOWA WYNIOSŁA 5128 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ

NA KWIATY DO BOŻEGO GROBU BEZIMIENNA 100 ZŁ I 80 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ.

11. ZA PIĘKNĄ DEKORACJĘ ŚWIĄTECZNĄ POD EGIDĄ PANA ADAMA KNIAZIA, BARDZO DZIĘKUJĘ!!! POZIOM KATEDRALNY. POPATRZMY JAKIE MAMY PIĘKNE KWIATY I JAK ICH WIELE DLA PANA JEZUSA!!!! POMAGAŁY PANIE: ANNA ZASUWA, ANNA I PIOTR SOKAL. EWA, TOMASZ i OLA MULAWA, NATALIA WIATER, PAULINA BATALIA i PANI BEATA. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

13. DZIĘKUJĘ STRAŻAKOM ZA DZIELNE CZUWANIE PRZY GROBACH NA RĘCE PANA PREZESA ZARZĄDU GMINNEGO MARIUSZA BRANECKIEGO ORAZ POSZCZEGÓLNYM JEDNOSTKOM Z MIEJSCOWOŚCI RUSZÓW, WÓLKA ŁABUŃSKA, BARCHACZÓW, BRÓDEK, ŁABUŃKI i ŁABUNIE. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

14. ŻYCZENIA TAKŻE DO NAS ŚLE KS. PAWEŁ MARTYNIUK Z KAZACHSTANU.

15.DZIĘKUJĘ LITURGICZNEJ SŁUŻBIE OŁTARZA I KS. KRZYSZTOFOWI. DZIĘKUJĘ SCHOLI, CHÓROWI, STRAŻAKOM, KGW, GRUPOM MODLITEWNYM, OSOBOM ADORUJĄCYM PANA JEZUSA W NASZEJ PARAFII ZA PIĘKNĄ POSŁUGĘ W ŚWIĘTA.

15. ZA TYDZIEŃ JUŻ NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA-ZDROJE ŁASK BĄDŹMY NA EUCHARYSTII.

16. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, POJEDNANIE ZA WROGÓW KOŚCIOŁA O POKÓJ NA UKRAINIE ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE. PROŚMY MATKĘ ZMARTWYCHWSTAŁEGO PANA. POD TWOJĄ.

17. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH +JAN SZARUGA Z ŁABUŃ LAT 95, PIOTR MAZUREK Z MAJDANU RUSZOWSKIEGO LAT 70 POGRZEB WE WTOREK O 12-STEJ. WIECZNY ODPOCZYNEK.