OGŁOSZENIA. ZESŁANIE DUCHA ŚW. ODPUST.

ROCZNICOWA KOM. ŚW.

KAZANIA GŁOSI KS. FILIP PAWEŁ PIĘTA MISJONARZ KRWI CHRYSTUSA-SERDECZNIE WITAMY.

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ UROCZYSTĄ MODLITWĘ.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE RODZINOM ZA DARY NA KUCHNIE ORAZ PANIOM ZA PRACE W OGRODZIE.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI-ART. Z ŻYCIA NASZEJ DIEC. JEST TEŻ NASZA GAZETKA PARAFIALNA, KOMENTARZ DO EWANGELII, ODNOWA LITURGICZNA, BIERZMOWANIE, ABC MINISTRANTA, PIERWSZA KOMUNIA ŚW., ZESŁANIE DUCHA ŚW., CO TO JEST ODPUST, INTENCJE. WARTO ZAKUPIĆ GAZETKĘ.

3.WPŁYNĘŁY OFIARY 100ZŁ z MOCÓWKI, 100 ZŁ Z KOŚCIELNEJ.

OD RODZICÓW DZIECI ROCZNICOWYCH Z ŁABUNIEK 390 ZŁ. Z ŁABUŃ KLASA 4A 660 ZŁ.   KLASA 4B 630 ZŁ.  SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.  ŚWIĘCIMY DZIŚ BIAŁY PIĘKNY ORNAT TO DARY RODZICÓW DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. POŚWIĘCIMY TAKŻE ŚLICZNY ORNAT CZERWONY. DAR RODZICÓW KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA ORAZ WYJĄTKOWE NOWE OBRUSY KTÓRE WIDZIMY NA WSZYTKICH OŁTARZACH W KOŚCIELE. KOSZT OBRUSÓW 2 860ZŁ, ORNATY W SUMIE 1628  ZŁ. WIEKIE BÓG ZAPŁAĆ.

4.DZIĘKUJĘ ZA PRACE (Zdjęcia). KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ANDRZEJ KAPERA. NAPRAWA MECHANIZMU ODSŁONIĘCIA OBRAZU ŚW. ANTONIEGO, MARIUSZ SŁUPSKI, WIESŁAW ZIMERMAN, EWA I TOMASZ MULAWA, PAŃSTWO KUŚMIERZ Z BARCHACZOWA, ARTUR BRANECKI, BOGUSŁAW SZAST (WAŻNE PRACE W DZWONNICY) TOMASZ NICPOŃ, PAN BOĆ i KS. KRZYSZTOF. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

5.ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W AFRYCE. RATUJEMY LUDZKIE ŻYCIE. PROSZĘ POMÓŻ. DZIĘKUJĘ RODZICOM DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH ORAZ WSZYSTKIM KTÓRZY W ŚRODĘ NA MSZY WIECZORNEJ WSPARLI DZIECI NA MISJACH. WSPÓLNA KWOTA 1568ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ.

6.ZAPOWIEDZI 1. NATALIA ŁÓJ PANNA Z ŁABUNIEK PAR. TUT. Z WALDEMAREM KRZYSZTOFEM KAWALEREM Z PARAFII ŚW. MICHAŁA W MIĄCZYNIE.

7. DZIĘKUJĘ ZA SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: DROŹDZIEL GRAŻYNA, KRUKOWSKA NATALIA Z CÓRKAMI , TURCZYN MARZENA, KAMIŃSKA JOLANATA, KĘDZIERA ANNA, BAMBURSKI ZBIGNIEW, DO OFIARY DOŁOŻYŁ SIĘ KOŁODZIEJCZYK ZBIGNIEW, W SUMIE 200 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

8. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA PROSZONE SĄ OSOBY: WYGACHIEWICZ KRYSTYNA I JÓZEF, NIEMCZYCKA DOROTA, MAZUREK DANUTA, WOSZCZAK CELINA, RYCAK KATARZYNA, SZARUGA WIESŁAW, KARCHUT PAWEŁ.

9. PRÓBA SCHOLI W PIĄTEK NA MSZY WIECZORNEJ ORAZ PO. MINISTRANCI W SOBOTĘ GODZ 9.00 WYJEŻDŻAJĄ DO ZAMOŚCIA NA TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ HALOWĄ. DZIECI BOŻE PIĄTEK O 17-STEJ, MŁODZIEŻ OAZOWA O 19.

KWARTALNE PODSUMOWANIE PUNKTÓW LSO: 1 MIEJSCE JAKUB FLAK 677 PUNKTÓW, 2 MIEJSCE KRYSTIAN KISZKA 675, 3 MIEJSCE MIŁOSZ SŁUPSKI 599, 4 MIEJSCE KAROL SKRABAN 517, 5 MIEJSCE WIKTOR HELMAN 484.

10.WE WTOREK NOWENNA DO ŚW. ANTONIEGO O 17.30. ZAPRASZAMY.

11. KANDYDACI DO BIERZMOWANIA MAJĄ WE WTOREK OBOWIĄZKOWĄ PRÓBĘ O 18.30 PRZED BIERZMOWANIEM. PRZYPOMINAM BIERZMOWANIE W SOBOTĘ O GODZ 18-STEJ, BĘDZIE KS. BISKUP MARIAN ROJEK.

12. RODZICÓW KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA ZAPRASZAM W CZWARTEK i PIĄTEK OD 16-STEJ DO PRAC PRZY PARAFII.

13. SPOWIEDŹ DLA KANDYDATÓ1) DO BIERZMOWANIA W PIĄTEK O 17-STEJ. NIE ZWLEKAJMY PROSZĘ DO OSTATNIEGO DNIA SPOWIEDZI, UCZYŃMY TO WCZEŚNIEJ.

14. DZIĘKUJĘ WCZORAJ ZA UDZIAŁ WE MSZY ŚW.  ZA TO ŻE WŁĄCZYLIŚCIE SWOICH ZMARŁYCH W ŁASKI ODPUSTU, TO BARDZO WAŻNE.

15. TRWAJĄ POŚWIĘCENIA PÓL. ODWIEDZIMY JEŚLI POGODA POZWOLI W TYM TYGODNIU; WTOREK O GODZ. 16.00 UL. GÓRNA O GODZ. 19.00 UL. ARMII KRAJOWEJ I ŚRODA BARCHACZÓW I DĄBROWA GODZ 19.00 W CZWARTEK GODZ. 19.30 WÓLKA ŁABUŃSKA, PIĄTEK ŁABUNIE REFORMA GODZ. 19.00. PROSZĘ NIECH NAS NIE ZABRAKNIE NA TYCH MODLITWACH. NIE MÓWMY ŻE NIE MAMY CZASU.

16. DZIĘKUJĘ ORKIESTRZE POD BATUTĄ PANA ZBYSZKA, STRAŻAKOM, PANIOM OD FERETRONÓW, DZIECIOM ZA SYPANIE KWIATÓW MINISTRANTOM, SCHOLI, CHÓROWI. RÓŻOM RÓŻAŃCOWYM ZA UROCZYSTĄ SUMĘ.

17. JUTRO MATKI KOŚCIOŁA DRUGI DZIEŃ ŚWIĄTECZNY MSZE O 8. 10 i 18.

18. ZA TYDZIEŃ TRÓJCY ŚW. ODPUST U NASZYCH BRACI KRWI CHRYSTUSA W ŁABUŃKACH. GŁOSZĘ TAM PODCZAS SUMY SŁOWO BOŻE ORAZ PRZEWODNICZĘ EUCHARYSTII.

19. ZA TYDZIEŃ TACA REMONTOWA –DRUGA NIEDZIELA MIESIĄCA.

20. W GÓRECKU KOŚCIELNYM 19-STEGO CZERWCA ODBĘDZIE EXODUS RODZIN. SZCZEGÓŁY NA PLAKATACH I STRONIE EXODUS RODZIN.PL WARTO SIĘ WYBRAĆ.

21. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE-POJEDNANIE ZA WROGÓW KOŚCIOŁA O POKÓJ NA UKRAINIE ZA DZIECI I MŁODZIEŻ ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE. PROŚMY POD TWOJĄ.

22. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH +TERESA BURDZY Z BARCHACZOWA LAT 84. EWA WIESŁAWA STROPEK L. 76 Z MAJDANU RUSZOWSKIEGO.WIECZNY ODPOCZYNEK.