OGŁOSZENIA. UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚW

TACA REMONTOWA.

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ UROCZYSTĄ MODLITWĘ.

 DZIĘKUJEMY SERDECZNIE RODZINOM ZA DARY NA KUCHNIE ORAZ PANIOM ZA PRACE W OGRODZIE.         

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI-ART. Z ŻYCIA

NASZEJ DIEC.   JEST TEŻ NASZA GAZETKA PARAFIALNA, KOMENTARZ DO

EWANGELII, ODNOWA LITURGICZNA, ABC MINISTRANTA, TRÓJCA ŚW, BOŻE  CIAŁO,  INTENCJE -WARTO ZAKUPIĆ GAZETKĘ.

3. WPŁYNEŁA OFIARY 100 i 50 z PARAFII. BÓG ZAPŁAĆ DZIĘKUJĘ ZA PRACE (Zdjęcia). KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, WIESŁAW ZIMERMAN, WIESŁĄW GĘBORYS ,EWA i TOMASZ MULAWA, PAŃSTWO KUŚMIERZ Z BARCHACZOWA, ANNA BURDZY, IWONA ZWOLAN, ANNA GRENDA, ELŻBIETA PALONKA, MARIOLA I GRZEGORZ GĘBORYSOWIE, DAWID PYSIEWICZ, JOANNA UŁANOWSKA, BOZENA JUSZCZAK- TYMCZUK i KS. KRZYSZTOF. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. WCZORAJ 85 OSÓB PRZYJĘŁO BIERZMOWANIE W NASZEJ PARAFII Z RĄK KS. BISKUPA MARIANA ROJKA. DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNĄ ATMOSFERĘ MODLITWY.

4.ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W AFRYCE.RATUJEMY LUDZKIE ŻYCIE.PROSZĘ POMÓŻ.

5.ZAPOWIEDZI 2. NATALIA ŁÓJ PANNA Z ŁABUNIEK PAR. TUT. Z WALDEMAREM KRZYSZTOFEM KAWALEREM Z PARAFII ŚW. MICHAŁA W MIĄCZYNIE.

6 DZIĘKUJĘ ZA SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: RYCAK KATARZYNA, WOSZCZAK CECYLIA, KARCHUT RENATA, MAZUREK DANUTA, NIEMCZYCCY DOROTA, WIESŁAW, GRZEGORZ, I KRZYSZTOF, DOŁOŻYLI SIĘ WYGACHIEWICZ KRYSTYNA , SZARUGA MARTA, W SUMIE 140 ZŁ-SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

7. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA PROSZONE SĄ OSOBY: Zwolan Anna, Piłat Edyta, Martyniuk Aleksandra, Państwo Bil, Hubala Dariusz, Szykuła Marzena, Dudek Tomasz.

8.PRÓBA SCHOLI W PIĄTEK NA MSZY WIECZORNEJ ORAZ PO. MINISTRANCI W SOBOTĘ GODZ 9.00 WYJEŻDŻAJĄ DO ZAMOŚCIA     NA TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ HALOWA. DZIECI BOŻE O 17-STEJ. OAZA O 19 STEJ W PIĄTEK. KOŚCIÓŁ DOMOWY W PIĄTEK ZA TYDZIEN OD TEGO PIĄTKU PO MSZY NA PLEBANII 18.30. Schola wyjeżdża za tydzień w sobotę do Grodu Posadów o 9 tej, zapraszamy także rodziców opiekunów, zapisy w tygodniu w zakrystii i na plebanii.

9. WE WTOREK JUŻ OSTATNIA NOWENNA DO ŚW. ANTONIEGO PRZED ODPUSTEM O 17.30. ZAPRASZAMY. W ODPUST SŁOWO BOŻE BĘDZIE GŁOSIŁ OJCIEC ZAKONNY Z RADECZNICY. MSZA NA CMENTARZU W INTENCJACH ZBIOROWYCH ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH W SOBOTĘ O 18-STEJ, WCZEŚNIEJ RÓŻANIEC 17.30 I MOŻLIWOŚĆ DOŁĄCZENIA WYPOMINEK ZA ZMARŁYCH. WŁĄCZMY ICH TAKŻE DO ODPUSTU ŚW. ANTONIEGO. SZYKUJEMY Z PANEM ZIMERMANEM NOWE BARDZO POTRZEBNE NAGŁOŚNIENIE NA NASZYM CMENTARZU.

CHCEMY W WAKACJE WYKOŃCZYĆ ŁAZIENKI W NASZYCH CELACH BO JEST NAPRAWDĘ POTRZEBA ABY ONE ZAFUNKCJONOWAŁY MAMY 21 WIEK, PONADTO W MAJDANIE W KAPLICY JEST DO REMONTU DACH I PODWALINY –TRZEBA TO NAPRAWIĆ (DACH ETERNITEM POKRYTY I PRZECIEKA) W CZERWCU PROSZĘ NASZYCH RADNYCH ABY DO 25 CZERWCA PRZESZLI W SWOICH MIEJSCOWOŚCIACH ZE ZBIÓRKĄ CEGIEŁEK, MOI DRODZY WSPÓLNYMI SIŁAMI MOŻEMY KOLEJNE PIĘKNE DZIEŁA W NASZEJ PARAFII ZROBIĆ, KTO UMIE SIĘ DZIELIĆ OTRZYMUJE STOKROĆ WIĘCEJ

10.W CZWARTEK BOŻE CIAŁO WIELKA UROCZYSTOŚĆ. PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE OŁTARZY SZCZEGÓLNIE ŻE SĄ ZROBIONE PODSTAWY. UROCZYSTA PROCESJA PO MSZY O GODZ 10-TEJ. ZAPRASZAMY DZIECI DO SYPANIA KWIATÓW, MINISTRANTÓW, PANIE DO FERETRONÓW, STRAŻAKÓW, CHÓR, SCHOLĘ, WSPÓLNOTY MODLITWENE. BĘDZIE 300 LODÓW ZAMÓWIONYCH PO PROCESJI DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I CHĘTNYCH.

 11. W ZAMOŚCIU DZIŚ DZIEŃ PAPIESKI W PARAFII M.B.K. POLSKI

  1. DZIŚ ODPUST U NASZYCH BRACI KRWI CHRYSTUSA W ŁABUŃKACH -KS. PROBOSZCZ GŁOSI TAM PODCZAS SUMY SŁOWO BOŻE ORAZ PRZEWODNICZY EUCHARYSTII.
  2. W GÓRECKU KOŚCIELNYM 19 z TEGO CZERWCA ODBĘDZIE EXODUS RODZIN. SZCZEGÓŁY NA PLAKATACH I STRONIE exodus rodzin.pl
  3. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE-POJEDNANIE ZA WROGÓW KOŚCIOŁA- O POKÓJ NA UKRAINIA DZIECI I MŁODZIEŻ , ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE – PROŚMY    POD TWOJĄ.
  4. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH + Andrzej JANUSZ MOMOT Z ZAMOŚCIA LAT 47 ORAZ STANISŁAW DĄBKOWSKI LAT 64 Z RUSZOWA POGRZEB W PONIEDZIAŁEK GODZ. 15-STA.WIECZNY ODPOCZYNEK.