OGŁOSZENIA XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE RODZINOM ZA DARY NA KUCHNIE ORAZ PANIOM ZA PRACE W OGRODZIE. DZIŚ TACA REMONTOWA.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI. CIEKAWE

ARTYKUŁY Z ŻYCIA DIECEZJI. DO NABYCIA NASZA GAZETKA PARAFIALNA „NASZ SZKAPLERZ” NOWE WYDANIE A W NIEJ MIĘDZY INNYMI HISTORIA ŁABUŃ, DOMOWY OŁTARZYK, SAKRAMENT CHRZTU, SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA, ABC MINISTRANTA, INTENCJE NA BIEŻĄCY TYDZIEŃ.

3.CEGIEŁKA NA STUDNIE MISYJNĄ 50 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ. OFIARY NA REMONT PLEBANII 500 ZŁ Z MAJDANU ORAZ 10 TYŚ. Z PARAFII OFIARA BEZIMIENNA, WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

ZA DWA TYGODNIE RUSZA TAKŻE REMONT W KAPLICY NA MAJDANIE, NOWE PODWALINY ORAZ NOWE POKRYCIE CAŁEGO DACHU.

4. DZIĘKUJĘ ZA PRACE W TYM TYGODNIU PRACOWALI JÓZEF MOZOŁA, KAZIMIERZ BEDNARCZUK, MAREK NOWOSAD, TOMASZ MULAWA, BOGUSŁAW SZAST, PIOTR RYPINA, TOMASZ NICPOŃ. MACIEJ JUSZCZA. KS. KRZYSZTOF. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

5. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W AFRYCE TRWA. RATUJEMY W TEN SPOSÓB LUDZKIE ŻYCIE.

6. DZIĘKUJĘ ZA SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: ZBIGNIEWOWI PASZKOWSKIEMU, ELŻBIECIE I BARBARZE SOBOŃ, KRYSTYNIE ŁACH DO KWIATÓW DOŁOŻYŁA SIĘ URSZULA SOBOŃ 150 ZŁ-SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

7. PRZYPOMINAM O PIERWSZYCH DZIEWIĘCIU PIERWSZYCH PIĄTKACH SZCZEGÓLNIE DZIECIOM KLAS 4 I 8. KLASY 4-TE SĄ PO 1 KOM. ŚW. A 8-SME IDĄ DO SAK. BIERZMOWANIA. PROSZĘ RODZICÓW O POMOC I DOPILNOWANIE.

8. DZIŚ DOŻYNKI DIECEZJALNE W KRASNOBRODZIE WIENIEC Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ BĘDZIE REPREZENTOWAŁ NASZĄ PARAFIĘ I GMINĘ. DZIĘKUJĘ.

9. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA ZAPRASZAMY: RODZINĘ GODZISZÓW, SOBANIÓW, CIĘCIERÓW, ROZKRES, GRANDÓW. SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ ROZPOCZYNAMY O GODZ. 8.30. W SOBOTĘ O GODZ. 10.00 ZBIÓRKA LSO. ZAPRASZAMY. WCZORAJ NASI MINISTRANCI Z RODZICAMI UCZESTNICZYLI W IGRZYSKACH SPORTOWO-REKREACYJNYCH W KRASNOBRODZIE. DZIĘKUJEMY ZA REPREZENTOWANIE NASZEJ PARAFII.

10.ZA TYDZIEŃ PUSZKA NA NASZE KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ. W ŚRODĘ ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO.

11. DZISIAJ O GODZ. 12.00 SPOTKANIE KLAS TRZECICH Z RODZICAMI PRZED PIERWSZĄ KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

12.DBAJMY O CZYSTOŚĆ NA NASZYM CMENTARZU, MAMY NOWE CZYTELNE OZNACZENIA NA SEGREGACJE ŚMIECI. ZBIERAMY ZNICZE NA GROBY NA WOŁYNIU TO PIĘKNA AKCJA. ZNICZE PROSZĘ ZOSTAWIAJMY W ZAKRYSTII

13.ZAPOWIEDZI; MATEUSZ KULASZA KAWALER Z WÓLKI ŁAB. Z PAULINĄ BISKUPSKĄ PANNĄ Z BYDGOSZCZY PARAFII ŚW. STANISŁAWA BISKUPA.

ADRIAN ŁUKASZCZUK KAWALER Z WÓLKI PANIEŃSKIEJ Z EWĄ WILCZYŃSKĄ PANNĄ Z ŁABUŃ REFORMY PARAFII TUTEJSZEJ.

14. SPOTKANIA FORMACYJNE W PIĄTEK NA MSZY WIECZORNEJ ORAZ PO SCHOLA. DZIECI BOŻE 17 -STA, OAZA MŁODYCH 19 –STA TAKŻE W PIĄTEK.

W SOBOTĘ WYJEŻDŻAMY NA SYNOD MISYJNY DZIECI DO WARSZAWY, LENA I OLIWIA TO NASZE PRZEDSTAWICIELKI. PROSZĘ JEDNEGO Z RODZICÓW JAKO OPIEKUNA NA CZAS WYJAZDU. DZIĘKUJE.

15.MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, POJEDNANIE ZA WROGÓW KOŚCIOŁA O POKÓJ NA UKRAINIE ZA DZIECI I MŁODZIEŻ ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE PROŚMY POD TWOJĄ.

16. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH JÓZEFĘ CYBULA Z MAJDANU R. LAT 90. EMILIAN KROCHMAL Z BARCHACZOWA LAT 91 Wieczny.