OGŁOSZENIA XXXIII NIEDZIELA

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ. TACA REMONTOWA. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE RODZINOM ZA DARY NA KUCHNIE.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI. CIEKAWE ARTYKUŁY Z ŻYCIA DIECEZJI. DO NABYCIA NASZA GAZETKA PARAFIALNA „NASZ SZKAPLERZ” NOWE WYDANIE A W NIEJ MIĘDZY INNYMI: NIEBO, CZYŚCIEC, PIEKŁO, WYNIKI TURNIEJU W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ LSO, KOMENTARZ DO EWANGELII, INTENCJE NA BIEŻĄCY TYDZIEŃ.

3.OFIARA NA STUDNIE W AFRYCE 50 ZŁ .NA POTRZEBY KOŚCIOŁA 1500 ZŁ SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

POMALOWANO JUŻ CAŁĄ KAPLICĘ W MAJDANIE LAZURĄ DO TAKICH POWIERZCHNI-KOSZT ZA CAŁA FARBĘ  1880 ZŁ I CZEKA NAS JESZCZE MALOWANIE WIOSNĄ. DZIĘKUJEMY PRACUJĄCYM.

TWORZONY JEST TEŻ NOWY PARKING PRZY CMENTARZU, PROSIMY O GRUZ. BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI ZA TE PIĘKNE DZIEŁA NA JEGO CHWAŁĘ.

4.DZIĘKUJĘ ZA PRACE W TYM TYGODNIU. PRACOWALI: JÓZEF MOZOŁA, KAZIMIERZ BEDNARCZUK, ANDRZEJ KARWINA, WIESŁAW ZIMERMAN, MARIUSZ BONDYRA, BOGUSŁAW SZAST, ROMAN KANIA, MACIEJ JUSZCZAK, KS. KRZYSZTOF.

5.ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W AFRYCE TRWA. RATUJEMY W TEN SPOSÓB LUDZKIE ŻYCIE.

6.DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNE SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: BOŻENA MIELNICZUK, ALEKSANDRA FLAK, ANNA PETRYK, BARBARA PETRYK, ANNA PAWEŁCZUK, ZOFIA I PIOTR BARAŚ W SUMIE 260 ZŁ NA KWIATY, DOŁOŻYŁA SIĘ BOGUSŁAWA SOŁODUCHA, RENATA HELMAN, KAZIMIERA PETRYK. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA W SOBOTĘ PROSIMY PO GODZINIE 8-SMEJ WŁADYSŁAW FLAK, ANNA KOWALSKA, KRYSTYNA TOPOLSKA, MONIKA BULICZ, ANNA CIRUT, MARIANNA HALEJ, KRYSTYNA FLAK.

7.SPOTKANIE FORMACYJNE DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA W ADWENCIE 4 GRUDNIA W NIEDZIELE.

8.ZBIÓRKA MINISTRANTÓW W SOBOTĘ O 9. ZAPRASZAMY.

9.WYPOMINKI DO POBRANIA NA BOCZNYCH OŁTARZACH. MODLIMY SIĘ DO 20 LISTOPADA. ZMARLI PROSZĄ NAS O TĘ MODLITWĘ.

10.DZIŚ SOLIDARYZUJEMY SIĘ Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM NA CAŁYM ŚWIECIE. ZA TYDZIEŃ TACA NA NASZE WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNE. ZA TYDZIEŃ TAKŻE DOROCZNA UROCZYSTOŚĆ AKCJI KATOLICKIEJ I KSM NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA.

11.SPOTKANIA FORMACYJNE W PIĄTEK; SCHOLA W NA MSZY WIECZORNEJ ORAZ PO, DZIECI BOŻE O 16-STEJ, OAZA MŁODZIEŻY GODZ. 18-TA ZAPRASZAMY.

12.KALENDARZE KATOLICKIEGO RADIA ZAMOŚĆ 8 ZŁ W ZAKRYSTII.

13.DZIĘKUJEMY PAŃSTWU MADEJA Z ŁAB. PIERWSZYCH ZA KWIATY.

14.DZIŚ OBOWIĄZKOWE SPOTKANIE DZIECI PIERWSZO-KOM. ORAZ ICH RODZICÓW NA MSZY O 12-STEJ ORAZ PO. ZAPRASZAMY.

15.MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE ZA MISJONARZY ZA WROGÓW KOŚCIOŁA O POKÓJ NA UKRAINIE ZA DZIECI I MŁODZIEŻ ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE, PROŚMY POD TWOJĄ…

16.ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH MIECZYSŁAWĘ STANISŁAWĘ MARCZUK LAT 75 Z ŁABUNIEK, ZOFIĘ ĆWIK LAT 100 Z RUSZOWA. WIECZNY…