OGŁOSZENIA I NIEDZIELA ADWENTU

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ. ROZPOCZYNAMY PIĘKNY CZAS ADWENTOWY. MSZE RORATNIE O MATCE BOŻEJ W ŚRODY O 17-STEJ ORAZ W SOBOTY RANO O 7-MEJ, SERDECZNIE ZAPRASZAMY TAKŻE DZIECI Z LAMPIONAMI, SĄ DLA WAS PIĘKNE ZDRAPKI ORAZ NAGRODY NA KONIEC. DLA DZIECI KLAS TRZECICH ORAZ ÓSMYCH OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE RODZINOM ZA DARY NA KUCHNIE.

POD EGIDĄ PANA ADAMA KNIAZIA POWSTAŁA PIĘKNA DEKORACJA ADWENTOWA, BARDZO DZIĘKUJĘ PAŃSTWU MULAWA Z KOŚCIELNEJ, PANI ANI I PANI ALEKSANDRZE. BÓG ZAPŁAĆ.

2. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI. CIEKAWE

ARTYKUŁY. NP. ŚWIĘTOŚĆ W NASZYM ZASIĘGU. DO NABYCIA NASZA GAZETKA PARAFIALNA „NASZ SZKAPLERZ” SETNE WYDANIE A W NIEJ MIĘDZY INNYMI: O ŚWIĘTOWANIU NIEDZIELI, WAŻNY ARTYKUŁ O INTENCJACH ZBIOROWYCH, ŻE NIE SĄ MNIEJ WAŻNE OD INDYWIDUALNYCH ,,CUDOWNY MEDALIK, KOMENTARZ DO EWANGELII, INTENCJE NA BIEŻĄCY TYDZIEŃ.

3. OFIARA NA STUDNIĘ 100, NA POTRZEBY REMONTÓW 50 ZE ŚWIERKOWEJ, 100 Z PARAFII , 100 Z RUSZOWA, 200  Z KOŚCIELNEJ. BÓG ZAPŁAĆ.

4. DZIĘKUJĘ ZA PRACE W TYM TYGODNIU I POMOC: JÓZEF MOZOŁA, KAZIMIERZ BEDNARCZUK, NIEDZIAŁKOWSKI BOGDAN, WIESŁAW ZIMERMAN, MIROSŁAW SOKOŁOWSKI, ŁUKASZ WNUK, MARIUSZ SŁUPSKI, RODZINA PAŃSTWA LEGIECIÓW Z ŁABUŃ, KS. KRZYSZTOF. BÓG ZAPŁAĆ.

5. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W AFRYCE TRWA. RATUJEMY W TEN SPOSÓB LUDZKIE ŻYCIE.

6. DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNE SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: MARII MURMYDŁOWSKIEJ, BEACIE I PIOTROWI MURMYDŁOWSKIM, DARIUSZOWI ZASUWIE, ALEKSANDRZE, PAWŁOWI I JAKUBOWI WOŁOSZYN, JOLANCIE JĘDRZEJEWSKIEJ DO OFIARY DOŁOŻYŁA SIĘ: KAZIMIERA SITARSKA, GRAŻYNA DUBIK, DANUTA BONDYRA, ELŻBIETA KUŹMA 270ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA W SOBOTĘ PROSIMY PO GODZINIE 9-TEJ; MAGDALENĘ KMIEĆ, AGNIESZKĘ KUŚMIERZ, MARYLĘ JĘDRZEJEWSKĄ, ANNĘ ALBINGER, ANETĘ BOREK, JOLANTĘ ŁABAJCZUK.

7. SPOTKANIE FORMACYJNE DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA W ADWENCIE 4 GRUDNIA W NIEDZIELE GODZ. 12 ORAZ PO.

8. W SOBOTĘ O GODZ. 8.45 WYJAZD MINISTRANTÓW NA TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ HALOWĄ DO TOMASZOWA LUBELSKIEGO. NASI NAJMŁODSI MINISTRANCI ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO ETAPU DIJECEZJALNEGO. BRAWA.

9. MIKOŁAJ ODWIDZI GRZECZNE DZIECI JUŻ ZA TYDZIEŃ NA MSZY O GODZ. 12-STEJ. WARTO BYĆ. DLA KAŻDEGO DZIECKA BĘDZIE PACZKA, RODZICE KTÓRZY DODATKOWO CHCĄ DOSTARCZYĆ PACZKI ZAPRASZAMY DO ZAKRYSTII W SOBOTĘ. MOŻNA DOŁĄCZYĆ Z CEGIEŁKĄ DO UFUNDOWANIA PACZEK DZIECIOM.

10. DZIŚ BŁOGOSŁAWILIŚMY O GODZ. 8. 00 OPŁATKI NA WIGILIJNY STÓŁ. PROSZĘ NASZYCH RADNYCH O DOSTARCZENIE DO DOMOSTW NASZEJ PARAFII OPŁATKA. OFIARY W TYM ROKU CEGIEŁKI SĄ PRZEZNACZONE NA WYKOŃCZENIA KAPLICY POGRZEBOWEJ W NASZYCH CELACH ORAZ PROJEKT NOWEGO CMENTARZA I PARKINGU. ZA OFIARNE SERCA NIECH DOBRY BÓG BŁOGOSŁAWI.

11. SPOTKANIA FORMACYJNE W PIĄTEK; SCHOLA NA MSZY WIECZORNEJ ORAZ PO, DZIECI BOŻE O 16-STEJ, OAZA MŁODZIEŻY GODZ. 18. ZAPRASZAMY. W TYM TYGODNIU DNI ODNOWY DUCHOWEJ I CZWARTEK, PIĄTEK, SOBOTA I NIEDZIELA MIESIĄCA, PAMIĘTAJMY O NABOŻEŃSTWACH.

12. REKOLEKCJE DLA CHĘTNYCH U NASZYCH SIÓSTR, SZCZEGÓŁY NA FACEBOOKU SIÓSTR.

13. OSTATNIE KALENDARZE KATOLICKIEGO RADIA ZAMOŚĆ 8 ZŁ.

14. PUSZKA NA BUDOWĘ STUDNI WYNIOSŁA 672 ZŁ. BÓG ZAPŁAĆ. ZA TYDZIEŃ PUSZKA POMOCY KOŚCIOŁOWI NA WSCHODZIE.

15. W ŚRODĘ WSPOMNIE ŚW. ANDRZEJ APOSTOŁA PATRONA KS. PROBOSZCZA. BĘDĘ WDZIĘCZNY TEGO DNIA SZCZEGÓLNIE ZA MODLITWĘ W MOJEJ INTENCJI ,,ZAPRASZAM NA MSZE O GODZ 17-STEJ SZCZEGÓLNIE RADĘ, GRUPY MODLITEWNE I MUZYCZNE ORAZ LUD WIERNY.

16. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, ZA MISJONARZY ZA WROGÓW KOŚCIOŁA O POKÓJ NA UKRAINIE ZA DZIECI I MŁODZIEŻ, ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE,   PROŚMY    POD TWOJĄ…

17. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH + ZOFIA ZIMEK L. 83 Z BRÓDKA. WIECZNY…