NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE RODZINOM ZA DARY NA KUCHNIE.

DZIŚ TACA REMONTOWA.  OD JUTRA ROZPOCZYNA SIĘ OKRES ZWYKŁY.

2. DO NABYCIA TYGODNIK NIEDZIELA A W NIM NP. CIEKAWY ART. MAŁŻEŃSTWO PO KATOLICKU. NASZA GAZETKA PARAFIALNA „NASZ SZKAPLERZ” A W NIEJ MIĘDZY INNYMI: O ŚWIĘTOWANIU NIEDZIELI, PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ, KOMENTARZ DO EWANGELII, INTENCJE NA BIEŻĄCY TYDZIEŃ.

3.    OFIARA 50 NA MISJI.   50 ZŁ Z PARKOWEJ, 100 ZŁ Z BARCHACZOWA. BÓG ZAPŁAĆ.

4.DZIĘKUJĘ ZA PRACE W TYM TYGODNIU: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEFA MOZOŁA. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

5.ZBIÓRKA MAKULATURY TRWA NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W AFRYCE. KONTENER PRZY KOŚCIELE. RATUJEMY W TEN SPOSÓB LUDZKIE ŻYCIE.

6.DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNE SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: WIESŁAWOWI KUŹMA, MARIANNIE GUTY, MALWINIE GUTY, MARIUSZOWI MICHALIK, JOANNIE UŁANOWSKIEJ, ANNIE KOLAJA, DANUCIE HELMAN, KATARZYNIE HUBALA DO OFIARY DOŁOŻYŁA SIĘ PANI ZOFIA KOLAJA W SUMIE 180 zł. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.   DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA W SOBOTĘ PROSIMY PO GODZINIE 8; MARIĘ BURDZY JOLANTĘ WILKIEWICZ JUŚ, MARIOLĘ KRYGOWSKĄ, BOŻENĘ SKÓRA, EMILIĘ ANTOSZAK, STANISŁAWA KUPIEC, BEATĘ STADNIK.  DZIĘKUJĘ ZA OSOBY W PARAFII KTÓRE POTRAFIĄ ZABRAĆ WŁASNYMI AUTAMI WIERNYCH DO KOŚCIOŁA, TO PIĘKNY UCZYNEK BÓG ZAPŁAĆ.  DNIA 12.01 (CZWARTEK O GODZ. 17.00 W 0SP ŁABUNIE ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE UCHWAŁY ANTYSMOGOWEJ, MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH. SZCZEGÓŁY W GABLOCIE NA PLAKACIE. DNIA 15 STYCZNIA O GODZ. 14 W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W WIERZBIU ODBĘDZIE SIĘ IMPREZA CHARYTATYWNA PODCZAS, KTÓREJ BĘDĄ ZBIERANE PIENIĄŻKI NA OPERACJĘ SERDUSZKA GABRYSI BRYK Z TOMASZOWA LUB. SZCZEGÓŁY OJ DZIEJE SIĘ W ŁABUNIACH.  OGŁOSZENIE Z WIERZBIA ODCZYTAĆ….

7.SPOTKANIA FORMACYJNE W PIĄTEK TAK JAK ZAWSZE. ZAPRASZAMY.

8.PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ. PRZYCHODZIMY Z BOŻYM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ ZA WSPÓLNE MODLITWY, OWOCNE ROZMOWY ORAZ OFIARY. ODCZYTAĆ PLAN.

9.MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE ZA MISJONARZY ZA WROGÓW KOŚCIOŁA O POKÓJ NA UKRAINIE ZA DZIECI I MŁODZIEŻ ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE ZA OWOCE WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ WOŁAJMY; POD TWOJĄ…

10.ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH. Wieczny…