OGŁOSZENIA.  II NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE RODZINOM ZA DARY NA KUCHNIE. .

2. DO NABYCIA TYGODNIK NIEDZIELA A W NIM NP.JAK SIĘ MODLIĆ BY ZOSTAĆ WYSŁUCHANYM.   NASZA GAZETKA PARAFIALNA „NASZ SZKAPLERZ” A W NIEJ MIĘDZY INNYMI: O ŚWIĘTOWANIU NIEDZIELI, KOMENTARZ DO EWANGELII, INTENCJE NA BIEŻĄCY TYDZIEŃ.

3    OFIARA 50 NA MISJE. 100 ZŁ Z PARKOWEJ,  100 ZŁ Z BARCHACZOWA Z WÓLKI ŁAB. 100 ZŁ ORAZ Z PARAFII TYSIĄC. BÓG ZAPŁAĆ.

4.DZIĘKUJĘ ZA PRACE W TYM TYGODNIU : KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEFA MOZOŁA, TOMASZ NICPOŃ ,WIESŁAW GĘBORY, ANDRZEJ SCHAB ,JERZY, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

5.ZBIÓRKA MAKULATURY TRWA NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W AFRYCE. KONTENER PRZY KOŚCIELE. RATUJEMY W TEN SPOSÓB LUDZKIE ŻYCIE.

6.DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNE SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: BURDZY MARIA, ANTOSZCZAK JÓZEF, STADNIK MICHAŁ, JUŚ PAWEŁ W SUMIE  110 zł.  SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA prosimy w sobotę na godzinę 8.15; BABICKA CZESŁAWA, BABICKA MARIA, RODZINA KOSZYKÓW, SOŁODUCHA MARZENA, MIKULSKA  MAŁGORZATA, RYPINA  KATARZYNA.  DZIĘKUJĘ ZA OSOBY W PARAFII KTÓRE POTRAFIĄ ZABRAĆ WŁASNYMI AUTAMI WIERNYCH DO KOŚCIOŁA, TO PIĘKNY UCZYNEK BÓG ZAPŁAĆ.

7.SPOTKANIA FORMACYJNE W PIĄTEK TAK JAK ZAWSZE ZAPRASZAMY. TACA REMONTOWA WYNIOSŁA 5 TYS. 81 GROSZY. Z KOLĘDY NA KOŚCIÓŁ ZEBRALIŚMY 59.240 ZŁ. NIECH DOBRY BÓG BŁOGOSŁAWI KOCHANI ZA WASZE OFIARNE SERCA.

WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ ZA WSPÓLNE MODLITWY, OWOCNE ROZMOWY. MOŻNA JESZCZE UMÓWIĆ DODATKOWĄ WIZYTĘ PO MSZY JEŚLI KTOŚ ZOSTAŁ PRZYPADKIEM POMINIĘTY.

8.SPOTKANIE DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA ORAZ ICH RODZICÓW ZA TYDZIEŃ NA SUMIE ORAZ PO. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA. W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ O 10.00 ZOSTANIE ROZEGRANY TURNIEJ W TENISIE STOŁOWYM DLA LSO Z NASZEJ PARAFII. ZAPISY NA TURNIEJ DO PIĄTKU U KS. KRZYSZTOFA. A TURNIEJ DLA SENIORÓW O PUCHAR PROBOSZCZA W DRUGIM TYGODNIU FERII. ZAPISY U KS. PROBOSZCZA. ZAPRASZAMY. ZABIERAMY BUTY NA ZMIANĘ ORAZ DRESY. MAMY DWA STOŁY I W NASZYCH CELACH TE ZAWODY BĘDĄ ROZEGRANE.

9.BEZALKOHOLOWY BAL KARNAWAŁOWY KARCZMA POD LASEM 18 LUTY ZAPISY POD TEL. 510433697 DOMOWY KOŚCIÓŁ. ZAPRASZAMY

10.PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK ZA TYDZIEŃ O 14-STEJ W DOMU KULTURY.

11.MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE ,ZA MISJONARZY , ZA WROGÓW KOŚCIOŁA- O POKÓJ NA UKRAINIE-ZA DZIECI I MŁODZIEŻ UDANE FERIE ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE, ZA OWOCE WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ, ZA OFIARODAWCÓW WOŁAJMY;    POD TWOJĄ…

12.ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH. BERNARDA KAMILA SIEK L. 84 Z WÓLKI ŁAB. Wieczny…