OGŁOSZENIA.  IV  NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE RODZINOM ZA DARY NA KUCHNIE I POSŁUGĘ.

2.DO NABYCIA TYGODNIK NIEDZIELA A W NIM NP. ŻE DZIENNIKARZE BRONIĄ PAPIEŻA. NASZA GAZETKA PARAFIALNA „NASZ SZKAPLERZ” A W NIEJ MIĘDZY INNYMI: O ŚWIĘTOWANIU NIEDZIELI, KOMENTARZ DO EWANGELII, INTENCJE NA BIEŻĄCY TYDZIEŃ.

3.  OFIARA NA KOŚCIÓŁ 100  ZŁ Z WÓLKI ŁAB. 100 ZŁ Z PARAFII I  Z ŁABUŃ 100.BÓG ZAPŁAĆ.

4.DZIĘKUJĘ ZA PRACE W TYM TYGODNIU : KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, WIESŁAW GĘBORYS, GRZEGORZ MATWIEJCZUK, BOGDAN NIEDZIAŁKOWSKI. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

ODNOWILIŚMY STARY FOTEL Z NASZYCH CEL. PROSZĘ ZOBACZYĆ JAK PIĘKNIE WYGLĄDA. TO ZASŁUGA PANA BOGUSŁAWA  NIEDZIAŁKOWSKIEGO.

5.ZBIÓRKA MAKULATURY TRWA NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W AFRYCE. RATUJEMY W TEN SPOSÓB LUDZKIE ŻYCIE.

6.DZIĘKUJĘ ZA SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: ANGELIKA PASIECZNA, KATARZYNA I ARTUR PIÓRO, BARBARA ŁÓJ, ANNA NIEMCZUK, ALEKSANDRA  SEMCZUK, JAN  POPŁAWSKI,  , DO OFIARY DOŁOŻYŁ SIĘ  MATUSZ  POPŁAWSKI. W SUMIE  140ZŁ.  SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.   DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA PROSIMY W SOBOTĘ NA GODZINĘ 9.15; DARIUSZ KUŹMA, AGNIESZKA SZYMAŃSKA, KAZIMIERZ UMIŃSKI, BOŻENA SZYPER, MARIUSZ  FLAK.

7.SPOTKA FORMACYJNE W PIĄTEK DZIECI BOŻE NA 16-STĄ, SCHOL NA 17-STĄ MSZA I PRÓBA PO MSZY.  ORAZ OAZA MŁODYCH 18.20 U SIÓSTR.  ZAPRASZAMY.

8.W CZWARTEK 2 LUTEGO MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ BŁOGOSŁAWIENIE GROMNIC, PROSZĘ ZABIERZMY OSŁONKI NA GROMNICE ABY NIE ZANIECZYŚCIĆ ŁAWEK LUB POSADZKI. JEST TO DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO ZBIÓRKA DO PUSZEK NA SIOSTRY KLAUZUROWE. W TYM DNIU WYPADA TEŻ 17-ROCZNICA ŚWIĘCEŃ BISKUPICH KS. BISKUPA MARIANA ROJKA. PAMIĘTAJMY W MODLITWACH. MSZE NA GROMNICZNĄ O 8 ,10 I 17-STA . NA MAJDANIE 10-TA ZAPRASZAMY.

9.W DIECEZJALNYM TURNIEJU W TENISIE STOŁOWYM SZCZEBRZESZYNIE WYSTĄPILI NASI MINISTRANCI Z SUKCESAMI  3 MIEJSCE KRYSTIAN KISZKA I KAMIL SALAMON, 4 MIEJSCE MIŁOSZ SŁUPSKI. KS . KRZYSZTOF PIERWSZE W KATEGORII KAPŁANÓW GRATULUJEMY.

10.W NASZYM TURNIEJU O PUCHAR PROBOSZCZA MIEJSCA ZAJĘLI; 1 W ŚRÓD PAŃ AGATA WRÓBLEWSKA NASZA ORGANISTKA, 2 WIKTORIA SŁUPSKA, 3 AGNIESZKA SŁUPSKA. PANOWIE; 1 CEZARY POLICHA, 2 PIOTR CYMIŃSKI, 3 MIROSŁAW POLICHA, 4 RAFAŁ STADNICKI, 5 TOMASZ MULAWA, 6 MAREK NOWOSAD, 7 WIESŁAW ZIMERMAN, 8 JERZY SERAFIN, 9 PIOTR SOKAL. BRAWA

11.W PIĄTEK O 11-STEJ ZJAZD DIECEZJALNY  DZIECIĘCYCH KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH U NAS W ŁABUNIACH. EUCHARYSTIA O 11-STEJ POD PRZEWODNICTWEM BP.  MARIANA ROJKA, JASEŁKA, WRĘCZENIE PODZIĘKOWAŃ ORAZ WSPÓLNA AGAPA OGNISKO. KLASY TRZECIE SĄ ZAPROSZONE WRAZ Z RODZICAMI NA TĘ UROCZYSTOŚCI Z ŁABUŃ ORAZ ŁABUNIEK.

12.W TYM TYGODNIU DNI ODNOWY DUCHOWEJ I CZWARTEK, PIĄTEK, SOBOTA. NIEDZIELA MIESIĄCA, PRZYPOMINAMY O NABOŻEŃSTWACH ORAZ APELU O 21-SZEJ W SOBOTĘ.

13.MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, ZA WROGÓW KOŚCIOŁA O POKÓJ NA UKRAINIE ZA OFIARODAWCÓW ZA DZIECI I MŁODZIEŻ O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE MISYJNE I ZAKONNE ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE WOŁAJMY;   POD..

14.ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH PAŁKA DOROTA Z DOMU LUCHOWSKA L 51 Z RACHODOSZCZE. HŁOBIŁ KRZYSZTOF L .58 Z RUSZOWA. ZOFIA BRZESKOT L. 79 Z ZAMOŚCIA POGRZEB BYŁ U NAS ORAZ JUSZCZAK ZOFIA L. 87 Z WIERZBIA..WIECZNY