5 stycznia 2020 r.

 1. Dziś I Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz.10:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, po Eucharystii zmiana tajemnic różańcowych i podanie intencji na styczeń.
 2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. 6 stycznia to Światowy Dzień Misyjny Dzieci i patronalne święto Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci w związku z tym ofiary złożone na tacę i do puszki przeznaczone będą na Krajowy Fundusz Misyjny.
 3. Jutro po Mszy św. o godz. 12:00 z kościoła wyruszy Orszak Trzech Króli na który zapraszamy w imieniu własny m i innych organizatorów Wójta Gminy Łabunie oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Łabunie. Zachęcamy do udziału w tych „ulicznych jasełkach” całe rodziny, niech to będzie okazja do manifestacji naszej wiary i tradycji chrześcijańskich.
 4. Zachęcamy do głosowania na kandydatów Rady Parafialnej, na kartce należy wpisać jedno nazwisko kandydata ze swojej miejscowości. Wyniki wyborów podamy za tydzień.
 5. Nowenna do św. Antoniego we wtorek, a w środę W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16:45.
 6. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego, kończąca liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii tzw. Niedzielę Radiową. Z naszej parafii będzie transmitowana w Katolickim Radiu Zamość Msza św. o godz. 12:00. Taca z tego dnia jest przeznaczona na utrzymanie naszej diecezjalnej rozgłośni.
 7. „Bóg zapłać” za życzliwe przyjęcie po kolędzie w tym tygodniu, za transport księży i złożone ofiary na kościół i po kolędzie. Ofiary zbierane w czasie wizyty kolędowej przeznaczone będą na remont świątyni, tj. termomodernizację, ogrzewanie podłogowe i cel przykościelnych, z całkowitym odnowieniem, toaletami z wodą bieżącą… Termin realizacji projektu rozpocznie się już wiosną 2020. Porządek kolędy na następny tydzień.
 8.  „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła i złożoną przy tej okazji ofiarę – 120 zł. Sprzątali Państwo: Jadwiga, Teresa, Iwona, Amelia Zwolan, Jadwiga, Waldemar Krupa, Stanisław, Sylwia Kiszka.
 9. Za tydzień do sprzątania świątyni zapraszamy Państwa z rodzin: Andrzeja Gwozdy, Andrzeja Kostrubca, Mariusza Kwarcianego, Danuty Płazy i Ireny Wójcik.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Egzorcysty”.
 11.  W tym tygodniu próg wieczności przekroczył: śp. Adam Legieć z Majdanu Ruszowskiego, którego pogrzeb będzie w środę (8 stycznia) o 13:30. Dobry Jezu…