OGŁOSZENIA. XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ, DARY NA KUCHNIĘ ORAZ PRACE PAŃ W OGRODZIE.

2. DO NABYCIA TYGODNIK NIEDZIELA A W NIM NP. CIEKAWY ART. KTO KRADNIE NAM DZIECI Z SĄSIEDZTWA? GAZETKA PARAFIALNA „NASZ SZKAPLERZ A W NIEJ: KOMENTARZ DO EWANGELII, PROGRAM PIELGRZYMKI DO KRASNOBRODU, O MAŁŻEŃSTWIE, BEATYFIKACJA ULMÓW.

3. OFIARA NA KOŚCIÓŁ CEGIEŁKA 100zł. ORAZ NA MISJE 50 ZŁ BÓG ZAPŁAĆ.

4. SĄ JUŻ NOWE KALENDARZE KATOLICKIEGO RADIA ZAMOŚĆ PO 10 ZŁ. ZA TYDZIEŃ DZIŚ PUSZKA NA KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ.

5.CIEKAWY MAGAZYN GAZETKA DLA MŁODZIEŻY „WZRASTANIE” KOŚCIÓŁ SMUTNA HISTORIA.

6. SPOTKANIE SCHOLI W PIĄTEK NA MSZY WIECZORNEJ O 18-STEJ . PO MSZY PRÓBA. KOŚCIÓŁ DOMOWY SPOTKANIE W PIĄTEK PO MSZY WIECZORNEJ .

7. W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ O 9.00. Z PARKINGU PRZY KOŚCIELE WYJAZD MINISTRANTÓW NA PIELGRZYMKĘ DO KRASNOBRODU. POWRÓT O 13.00 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MINISTRANTÓW. ZAPISY NA PIELGRZYMKĘ DO PIĄTKU U KS. OPIEKUNA . ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ LSO NA DIECEZJALNY DZIEŃ SPORTU 28 WRZEŚNIA (CZWARTEK) DO TOMASZOWA LUBELSKIEGO. BĘDĄ RÓŻNE KONKURENCJE MIĘDZY INNYMI PIŁKA NOŻNA, BIEGI, RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ, SKOK W DAL. SZCZEGÓŁY NA STRONIE DIECEZJALNEJ. ZAPISY U KSIĘŻY DO 20 WRZEŚNIA.

8. DZIĘKUJEMY ZA SPRZĄTANIE NASZEJ ZABYTKOWEJ PIĘKNEJ ŚWIĄTYNI: MARI PRESZ, BARBARZE WIATER, MARI KOWALSKIEJ.

DO KWIATÓW DOŁOŻYLI SIĘ : AGNIESZKA PIŁAT i MARIANNA WOJCZUK RAZEM 230 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA PROSIMY NA GODZ 8.10 W SOBOTĘ; RAFAŁA FERĘSZKIEWICZ, IWONĘ NAKLICKĄ, LESZKA KOWALSKIEGO, ZBIGNIEWA KOWALSKIEGO, ALICJĘ HAIK, JERZEGO KWARCIANY.

9. W PONIEDZIAŁEK ŚW . STANISŁAWA KOSTKI PATRONA DZIECI I MŁODZIEŻY KTÓRY BARDZO WSTAWIA SIĘ ZA MŁODYMI DO PANA BOGA. Z TEJ RACJI MSZA ŚW . WIECZORNA Z KAZANIEM , CIEKAWE DUCHOWE SPOTKANIE PO MSZY ŚW. W SALKACH ,PIZZA DLA WSZYSTKICH ;DZIECI , MŁODZIEŻY I RODZICÓW. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

10. ZA PRACE W TYM TYGODNIU DZIĘKUJEMY PANOM; KAZIMIERZ BEDNARCZUK, TOMASZ MULAWA, JÓZEF MOZOŁA, KS. KRZYSZTOF . SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

11. ZEBRANIE LEGIONU MARYII W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 18.30.

UWAGA ZEBRANIE Z KANDYDATAMI DO BIERZMOWANIA ORAZ ICH RODZICAMI ZA TYDZIEŃ NA MSZY O 12 .00 ORAZ PO.

12. ZAPOWIEDŹ PIERWSZE: HUBERT MROCZEK PARAFIA ŚW. FAUSTYNY W WARSZAWIE i KATARZYNA SŁUPSKA Z MAJDANU RUSZOWSKIEGO PARAFIA TUTEJSZA

13. ZAPOWIEDŹ DRUGA ; KONRAD ERNEST MRÓWKA PARAFIA PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚW. W CEWKOWIE i ANNA ZASUWA Z DĄBROWY PARAFIA TUTEJSZA.

14. TACA REMONTOWA Z NIEDZIELI ; 6. 255ZŁ SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

WE WTOREK GOŚCIĆ BĘDZIEMY OJCA MISJONARZA.

15. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE , ZA WROGÓW KOŚCIOŁA- O POKÓJ NA UKRAINIE, ZA DZIECI I MŁODZIEŻ, O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE MISYJNE I ZAKONNE ZA OFIARODAWCÓW. O ZDROWIE DLA KAZIMIERZA. ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE NASZEJ PARAFII .. POD TWOJĄ…

17. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH; + KS. BOGUSŁAW ROMANKIEWICZ LAT 64 POSŁUGIWAŁ W NASZEJ DIECEZJI . LUCJAN CHURZĘPA LAT 81 Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ, JÓZEF ZIELIŃSKI LAT 79 Z ŁABUNIEK PIERWSZYCH JEGO POGRZEB W PONIEDZIAŁEK O 12.00. WIECZNY ODPOCZYNEK…