OGŁOSZENIA. XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ, DARY NA KUCHNIĘ ORAZ PRACE PAŃ W OGRODZIE. TACA NA BUDOWNICTWO SAKRALNE. DZIŚ ŚWIATOWY DZIEŃ MIGRANTA I UCHODŹCY.

2. DO NABYCIA TYGODNIK NIEDZIELA A W NIM NP. CIEKAWY ARTYKUŁ: „TĘSKNOTA ZA WARTOŚCIAMI” GAZETKA PARAFIALNA „NASZ SZKAPLERZ A W NIEJ: KOMENTARZ DO EWANGELII, DIECEZJALNY DZIEŃ SPORTU, O MAŁŻEŃSTWIE.

3. OFIARA NA KOŚCIÓŁ CEGIEŁKA 100zł i 200 Z RUSZOWA. ORAZ NA MISJE 50 ZŁ, z MAJDANU 100ZŁ i z WIERZBIA 200ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

4. SĄ JUŻ NOWE KALENDARZE KATOLICKIEGO RADIA ZAMOŚĆ PO 10 ZŁ. ZA TYDZIEŃ PUSZKA NA DZIEŁA CARITAS.

5.CIEKAWY MAGAZYN GAZETKA DLA MŁODZIEŻY „WZRASTANIE” KOŚCIÓŁ SMUTNA HISTORIA.

6. SPOTKANIE SCHOLI W PIĄTEK NA MSZY WIECZORNEJ O 18 STEJ. MŁODZIEŻ KSM WTOREK 18 STA ORAZ W CELACH PO MSZY SPOTKANIE.

7. ZAPRASZAMY LSO NA DIECEZJALNY DZIEŃ SPORTU 28 WRZEŚNIA (CZWARTEK) DO TOMASZOWA LUBELSKIEGO. BĘDĄ RÓŻNE KONKURENCJE MIĘDZY INNYMI PIŁKA NOŻNA, BIEGI, RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ, SKOK W DAL. SZCZEGÓŁY NA STRONIE DIECEZJALNEJ. WYJAZD W CZWARTEK O 8.45 Z PARKINGU PRZY KOŚCIELE. W SOBOTĘ ZBIÓRKI MINISTRANTÓW NIE BĘDZIE.

8.ORGANIZUJEMY DWUDNIOWĄ PIELGRZYMKĘ AUTOKAROWĄ NA JASNĄ GÓRĘ DO CZĘSTOCHOWY W DNIACH 20 -21 PAŹDZIERNIKA PO DRODZE CHCEMY ODWIEDZIĆ ŁAGIEWNIK, KALWARIĘ ZEBRZYDOWSKĄ I WADOWICE. PLANOWANY WYJAZD 20 PAŹDZIERNIKA O 5.30 RANO Z PARKINGU PRZY KOŚCIELE. KOSZT PIELGRZYMKI Z NOCLEGIEM 200ZŁ OD OSOBY. WYŻYWIENIE WE WŁASNYM ZAKRESIE. ZAPISY W ZAKRYSTII U KSIĘŻY DO 15 PAŹDZIERNIKA.

9.WOJOWNICY MARYI ZAPRASZAJĄ MĘŻCZYZN W WIEKU OD 18 DO 50 LAT DO PODJĘCIA FORMACJI W WOJOWNIKACH MARYI W KRASNOBRODZIE 30 WRZEŚNIA. SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE.

10. DZIĘKUJEMY ZA SPRZĄTANIE NASZEJ ZABYTKOWEJ PIĘKNEJ ŚWIĄTYNI: LESZKOWI KOWALSKIEMU, IWONIE NAKLICKIEJ, ZBIGNIEWOWI KOWALSKIEMU, ALICJI HAIK.

OFIARA NA KWIATY : 40ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA PROSIMY NA GODZ 8.10 W SOBOTĘ; URSZULĘ KWARCIANĄ, MARKA TURCZYN, JANKA KAPŁON, ANDRZEJA NIEMCZUK, ADAMA NIEMCZUK, STANISŁAWA LEWICKIEGO.

11. W PIĄTEK ŚW; ARCHANIOŁÓW, MICHAŁA GABRIELA i RAFAŁA.

12. ZA PRACE W TYM TYGODNIU DZIĘKUJEMY PANOM; KAZIMIERZ BEDNARCZUK, TOMASZ MULAWA, JÓZEF MOZOŁA, TOMASZ NICPOŃ, PAWEŁ KNIAŹ, PIOTR SOKAL, KS. KRZYSZTOF. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

13. ZEBRANIE LEGIONU MARYII W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 18.30. W CELACH.

ZAPOWIEDŹ DRUGA: HUBERT MROCZEK PARAFIA ŚW. FAUSTYNY W WARSZAWIE i KATARZYNA SŁUPSKA Z MAJDANU RUSZOWSKIEGO PARAFIA TUTEJSZA

14. WE WTOREK GOŚCILIŚMY OJCA MISJONARZA FRANCISA Z KENII. WYGŁOSIŁ DO NAS SŁOWO BOŻE .ZEBRAŁ 1704 ZŁ DLA GŁODUJĄCYCH DZIECI W SWOJEJ PARAFII. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

15. ZA TYDZIEŃ JUŻ PIERWSZA NIEDZIELA MIESIĄCA PAŹDZIERNIKA; ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH, ADORACJA PO MSZY O 10 TEJ I NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO TEJ PIĘKNEJ KONTEMPLACYJNEJ MODLITWY.

16. KS PROBOSZCZ W DNIU DZISIEJSZYM JEST Z CAŁODNIOWĄ POSŁUGĄ NIEDZIELI RADIOWEJ W PARAFII ŁASZCZÓW. POZDRAWIA I PROSI O MODLITWĘ. DZIĘKUJEMY KAPŁANOM ZA DZISIEJSZĄ POSŁUGĘ W NASZEJ PARAFII.

17. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE , ZA WROGÓW KOŚCIOŁA- O POKÓJ NA UKRAINIE, ZA DZIECI I MŁODZIEŻ, O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE MISYJNE I ZAKONNE ZA OFIARODAWCÓW. O ZDROWIE DLA KAZIMIERZA. ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE NASZEJ PARAFII .ZA KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ. POD TWOJĄ…

18. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH; + ANNĘ MIELNICKĄ LAT 57 POCHODZĄCA Z WIERZBIA. WIECZNY ODPOCZYNEK…