OGŁOSZENIA. I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU .

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ ORAZ DARY NA KUCHNIE. DZIŚ TACA NA SEMINARIUM . BÓG ZAPŁAĆ.

2. DO NABYCIA TYGODNIK NIEDZIELA „NASZ ŚWIAT TRACI SUMIENIE DLACZEGO?” CIEKAWY ART. GAZETKA PARAFIALNA „NASZ SZKAPLERZ A W NIEJ: KOMENTARZ DO EWANGELII, ABC MINISTRANTA, TRZY DOBRE UCZYNKI, PRZYRZECZENIA LEGIONOWE, ABC SPOŁECZNEJ KRUCJATY MIŁOŚCI WYSZYŃSKIEGO.

3. WPŁYNĘŁY OFIARA NA KOŚCIÓŁ z PARAFII CEGIEŁKA: 100 ZŁ Z KOŚCIELNEJ ORAZ 200ZŁ Z ŁABUŃ REFORMY. NA STUDNIE MISYJNĄ 50 Z ZAMOJSKIEJ . BÓG ZAPŁAĆ.

4. SPOTKANIE KSM W PONIEDZIAŁEK 18.30 . SCHOLA SPOTKANIA MA W PIĄTKI NA DRODZE KRZYŻOWEJ O 15-TEJ. ZAPRASZAMY NA PIĘKNE PASYJNE NABOŻEŃSTWA DROGI KRZYŻOWE W PIĄTKI DLA DZIECI GODZ. 15-TA. DLA WSZYSTKICH 16.30 . GORZKIE ŻALE W NIEDZIELĘ PO MSZY O 10-TEJ. ZAPRASZAMY.

5. DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE SPRZĄTANIE NASZEJ ZABYTKOWEJ ŚWIĄTYNI RODZINOM: MAGDZIAK, BRYK, MULAWA, HAIK, SKRĘTUŁA i BOĆ, OFIARA – 200 NA KOŚCIÓŁ . SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

6. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA ZAPRASZAMY W SOBOTĘ NA GODZ. 8.10 RODZINĘ: SZAST, BILIK, FURMAN, MAZIARCZUK, BYCZEK, PILIP.

7. ZA PRACE W TYM TYGODNIU DZIĘKUJEMY PANOM; PRACOWALI; KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, KNIAŹ PAWEŁ. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

8. ZEBRANIE LEGIONU MARYI W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 17.30. DZISIAJ LEGION MARYI O 19.00 POPROWADZI RÓŻANIEC NA ANTENIE KRZ. W SOBOTĘ ZBIÓRKA MINISTRANTÓW O 10.00. ZAPRASZAMY

9. DLA SENIORÓW MISTRZOSTWA O PUCHAR PROBOSZCZA W TENISIE STOŁOWYM JUŻ W TEN PIĄTEK 23-GO LUTEGO OD GODZ. 18-STEJ. ZAPRASZAMY PANIE I PANÓW DLA KAŻDEGO PAMIĄTKOWE MEDALE (ZDJĘCIA).

10. W WIERZBIU W ŚWIETLICY 20 LUTEGO O GODZ. 17 WAŻNE SPOTKANIE. ROZLICZENIE FOTOWOLTAIKI NA STARYCH ZASADACH I WIELE INNYCH PROPOZYCJI.

11. MAGAZYN WZRASTANIE ZA DOBROWOLNĄ OFIARĘ DO NABYCIA. ZAŁOŻYCIELSKIE SPOTKANIE KSM W PONIEDZIAŁEK 19 LUTEGO 18.30. ZAPRASZAMY MŁODYCH OD 13-DO 30 ROKU ŻYCIA, MOŻESZ ZOSTAĆ CZŁONKIEM ZAŁOŻYCIELEM ODDZIAŁU.

12. TACA GOSPODARCZA 6. 112zł. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

13. ZA TYDZIEŃ NIEDZIELA AD GENTES, DZIEŃ MODLITWY POSTU i SOLIDARNOŚCI Z POLSKIMI MISJONARZAMI. PUSZKA Z POMOCĄ DLA NICH.

14. KARTKI Z INTENCJAMI MSZY ŚW. POGRZEBOWE ORAZ INNE DO ODEBRANIA W ZAKRYSTII.

15. JAK W KAŻDYM WIELKIM POŚCIE PROSZĘ ZELATORKI i ZELATORÓW RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH O ZBIÓRKĘ PO 5 ZŁ OD CZŁONKA i CZŁONKIŃ NA MISJE ŚWIĘTE. A TAKŻE PROSIMY O OFIARY NA KWIATY DO BOŻEGO GROBU JAK CO ROKU. BÓG ZAPŁAĆ.

16. ZAPROSZENIE. WSPÓLNOTA GALILEA ZAPRASZA NA REKOLEKCJE, KURS NOWE ŻYCIE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W PARAFII ŁABUNIE OD 01-02. MARCA 2024 r. SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE.

17. ORGANIZUJEMY 3 DNIOWĄ ZAGRANICZNĄ PIELGRZYMKĘ NA LITWĘ DO WILNA, OSTREJ BRAMY ORAZ TROKI 26, 27 i 28 KWIETNIA. KOSZT 550 ZŁ ORAZ 90 EURO. CENY LEKKO MOGĄ ULEC ZMIANIE. ZAPISY W ZAKRYSTII ORAZ KANCELARII.

18. MODLITWA O JEDNOŚĆ POKÓJ W NASZEJ OJCZYŹNIE O POSZANOWANIE PRZYKAZAŃ BOŻYCH. ZA WROGÓW KOŚCIOŁA O POKÓJ W RODZINACH ZA DZIECI I MŁODZIEŻ O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE MISYJNE I ZAKONNE ZA OFIARODAWCÓW. ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE. POD TWOJĄ OBRONĘ…

19. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH; KRYSTYNA WIATER L. 64 Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ.