II Niedziela Zwykła, 19 stycznia 2020 r.

 1. Dziś tzw. taca gospodarcza. Ofiary będą przeznaczone na inwestycje parafialne.
 2. Dzisiaj przypada dzień imienin Biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego. Pamiętajmy o nim w swoich modlitwach.
 3. W kalendarzu liturgiczny tego tygodnia: we wtorek wspominać będziemy św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę, w piątek św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła a w sobotę obchodzić będziemy święto nawrócenia św. Pawła Apostoła.
 4. W najbliższy wtorek przypada Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych codziennych modlitwach, prosząc o potrzebne łaski dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych.
 5. Na nowennę do MB Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę o godz. 16:45.
 6. W sobotę, 25 stycznia, kończy się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
 7. Za tydzień w niedzielę, 26 stycznia, Dzień Islamu, a także Światowy Dzień Trędowatych.
 8. W przyszłą niedzielę po Sumie zapraszamy nowo wybranych radnych parafialnych na spotkanie organizacyjne.
 9. Serdecznie dziękujemy wszystkim włączyli się w tzw. Niedzielę Radiową. Ofiary z tacy i puszki dały kwotę 4 711, 96 zł, która wesprze utrzymanie Katolickiego Radia Zamość.
 10. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy nas przyjęli za życzliwość, gościnność, poczęstunek i sugestie duszpasterskie. Dziękujemy również za składane ofiary z racji kolędy. Na nasze inwestycje parafialne zebraliśmy kwotę 76 100 zł.
 11. Oprócz tego dziękujemy za bezimienną ofiarę 1000 zł na kościół.
 12. „Bóg zapłać” także za sprzątanie kościoła i złożoną przy tej okazji ofiarę – 160 zł. Sprzątały: Panie Maria Kapłon – Wnuk i Grażyna Gałek. Do ofiary dołożyła się Pani Maria Maziarczuk.
 13. W przyszłą sobotę do sprzątania świątyni zapraszamy Państwa z rodzin: Edwarda Bryka, Jana Przyczyny, Zdzisława Ćwika, Jerzego Dąbkowskiego i Zofii Płazy.
 14. Przy kościele w tym tygodniu pracowali Panowie: Józef Mozoła, Marek Nowosad i Krzysztof Iwankow. „Bóg zapłać”.
 15. Prosimy, segregujmy śmieci na cmentarzu.. Odkryliśmy, że nawet z Wysokiego wrzucono odpady domowe. Tak nie można. Osoby zostaną pociągnięte do odpowiedzialności.
 16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowe numery „Niedzieli” i „Egzorcysty”.
 17. W tym tygodniu próg wieczności przekroczyli: śp. Janusz Ciuraszkiewicz z Łabuniek Pierwszych, śp. Maria Wolska z Wólki Łabuńskiej, śp. Bernadeta Ostasz z Barchaczowa, śp. Roman Sztojko z Barchaczowa, śp. Ksawery Szaruga z Łabuń i Marta Rybak także z Łabuń oraz Marian Rajtak z Posadowa. Dobry Jezu…