OGŁOSZENIA. NIEDZIELA BIBLIJNA. TACA REMONTOWA

1.BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ ORAZ DARY NA KUCHNIE. TRWAJĄ PRACE PRZYGOTOWAWCZE PRZY NAPRAWIE KOMPLEKSU OGRODZENIE I KOŚCIOŁA NA ZEWNĄTRZ –WIDZIMY FOTO .

2. DO NABYCIA TYGODNIK NIEDZIELA A W NIEJ CIEKAWY ART. „KOMU WIERZY DZIŚ CZŁOWIEK’’. GAZETKA PARAFIALNA. „NASZ SZKAPLERZ A W NIEJ: ABC MINISTRANTA, INTENCJE, TYDZIEŃ BIBLIJNY, CHRZEST POLSKI I JEGO PRZYCZYNY

3. WPŁYNĘŁY OFIARA NA KOŚCIÓŁ z PARAFII CEGIEŁKI:100, 200 i 200 Z ŁABUŃ. NA STUDNIE MISYJNĄ 50 . BÓG ZAPŁAĆ.

4. SPOTKANIE KSM GRUPA STARSZA I MŁODSZA W PONIEDZIAŁEK. ROZPOCZYNAMY MSZĄ
O 18.00 NAST
ĘPNIE SPOTKANIE O 18.45 W BIURZE KSM. MŁODZIEŻ PRZED KOŚCIOŁEM ROZPROWADZA SŁOWO BOŻE, Z KTÓREGO TEŻ FORMUJE SIĘ W STOWARZYSZENIU, WZRASTAJ ZE SŁOWEM PRZEZ 3 MIESIĄCE ZA JEDYNE 30 ZŁ. (ZDJĘCIA NA EKRANIE)

WSPÓLNA INTEGRACJA NASZEJ MŁODZIEŻY W RADZIĘCINIE

5. DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE SPRZĄTANIE NASZEJ ZABYTKOWEJ ŚWIĄTYNI, SPRZĄTALI: STANISŁAW, ANNA , KAMIL, PIOTR MAŁGORZATA JASTRZĘBSCY, MONIKA, PAWEŁ, ZUZANNA , MIŁOSZ DĘBKOWSCY. DOŁOŻYŁA SIĘ MARIA JASTRZĘBSKA ORAZ ORAZ JADWIGA DĘBKOWSKA . Ofiara na Kościół 300 zł. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

6. DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA ZAPRASZAMY W SOBOTĘ NA GODZ. 8.10: PRYGOŻY ALKS, ADAMCZUK JERZY, WIATER ANDRZEJ, SZARUGA IRENEUSZ, BRYK ANDRZEJ, MAZUR STANISŁAW.

7. ZA PRACE W TYM TYGODNIU DZIĘKUJEMY PANOM; PRACOWALI; KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, GRZEGORZ GĘBORYS, MARIUSZ HALEJ, BRANECKI STANISŁAW, DUDA PIOTR, MICHAŁ HUBALA, PIOTR WAGA, NOWOSAD PIOTR, NOWOSAD PAWEŁ, PETRYK ANDRZEJ, CYBULA MAREK, WIATER JÓZEF, POLICHA MIROSŁAW, PAWEŁ KNIAŹ, KS. KRZYSZTOF i KS. MATEUSZ. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ.

8. ZEBRANIE LEGIONU MARYI W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 18.30. ZAPRASZAMY. DZIŚ W ZWIĄZKU Z NIEDZIELĄ BIBLIJNĄ WSPÓLNOTA GALILEA PO KAŻDEJ MSZY ŚW. ROZPROWADZA SŁOWO BOŻE ZAPISANE NA KARTECZKACH. DZIŚ O 12.00 PODSUMOWANIE PUNKTÓW MINISTRANTÓW I SCHOLI, PAMIĄTKOWE PUCHARY. MINISTRANCI: I MIEJSCE; KRYSTIAN KISZKA 1940 PUNKTÓW, II MIEJSCE; MAKSYMILIAN MADEJA 1770 PUNKTÓW, III MIEJSCE MIŁOSZ SŁUPSKI 1720 PUNKTÓW, IV MIEJSCE FABIAN WIŚNIEWSKI 1425 PUNKTÓW, V MIEJSCE JAKUB FLAK 1130 PUNKTÓW. GRATULUJEMY. ZBIÓRKA LSO W SOBOTĘ O 10.00. ZAPRASZAMY.

9. DZIŚ TAKŻE O 12.00. SPOTKANIE FORMACYJNE KLAS III Z RODZICAMI PRZED PIERWSZĄ KOMUNIĄ. W NAJBLIŻSZY WTOREK PO MSZY ŚW. WIECZOREM O 18.30 PIERWSZA PRÓBA PRZED I KOMUNIĄ ŚW. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

10. DOKONUJEMY WPŁAT NA PIELGRZYMKĘ NA LITWĘ DO WILNA OSTREJ BRAMY WPŁACAMY PO MSZACH ŚW ORAZ W KANCELARII GODZ 17-STA W CIĄGU TYGODNIA. SZCZEGÓŁOWY PLAN NA NASZEJ STRONIE PARAFII. ZA TYDZIEŃ PODAMY GODZ. WYJAZDU.

11. ZA TYDZIEŃ NIEDZIELA RADIOWA; MODLITWĄ ORAZ OFIARAMI NA TACĘ WSPIERAMY NASZE KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ. PRZED ŚWIĄTYNIĄ BĘDZIE MOŻNA NABYĆ GADŻETY RADIA .

12. ZAPOWIEDZI: DAMIAN KUŚMIERZ Z BARCHACZOWA PARAFIA TUTEJSZA i AGATA MAGDALENA WIĄCEK Z PARAFII ŻÓŁKIEWKA ZAPOWIEDŹ DRUGA, PAWEŁ KOLAJA Z ŁABUNIEK I PARAFIA TUTEJSZA i KATARZYNA LALIK Z KALINOWIC PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ZAMOŚCIU ZAPOWIEDŹ PIERWSZA, ŁUKASZ ANTONIEWICZ Z MAJDANU RUSZOWSKIEGO PARAFIA TUTEJSZA i ANNA KUCNER Z PARAFI LIPSKO ZAPOWIEDŹ PIERWSZA, MARCIN TOMASZEWSKI Z PARAFII ŚW. FLORIANA ŁAGÓW KOZIENICKI i EDYTA SOKOŁOWSKA Z ŁABUNIEK I PARAFIA TUTEJSZA ZAPOWIEDŹ PIERWSZA.

13. MODLITWA O JEDNOŚĆ POKÓJ W NASZEJ OJCZYŹNIE O POSZANOWANIE PRZYKAZAŃ BOŻYCH. ZA WROGÓW KOŚCIOŁA- O POKÓJ W RODZINACH, ZA DZIECI I MŁODZIEŻ O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE MISYJNE I ZAKONNE ZA OFIARODAWCÓW, ROLNIKÓW ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE. ZA DOBRE WYBORY DLA NASZEJ OJCZYZNY. POD TWOJĄ OBRONĘ.

14. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH; GRZEGORZ HŁOBIŁ L.64 Z RUSZOWA. WIECZNY…