OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –21 NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIĘ ORAZ PANIOM ZA DBANIE O PIĘKNE KWIATY PRZY PARKANIE KOŚCIOŁA A TAKŻE PRZY PLEBANII.

2. W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI DO NABYCIA EGZORCYSTA. OFIARA NA KOŚCIÓŁ: 50 ZŁ Z WIERZBIA, 100ZŁ Z ŁABUŃ, 100 ZŁ Z SIENNICY ORAZ Z BYTOMIA  100ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.    

 3. DOŻYNKI GMINNO-PARAFIALNE ODBĘDĄ SIĘ ZA TYDZIEŃ 29 SIERPNIA O GODZ 14-STEJ NA STADIONIE. Z WIEŃCAMI ZAPRASZAMY JUŻ NA 13.30. PO MSZY SZEREG ATRAKCJI DOŻYNKOWYCH- ZAPRASZAMY.

4. JEST KILKA JESZCZE NOWYCH GROBOWCÓW WYBUDOWANYCH  NA NASZYM CMENTARZU. MOŻNA JE NABYĆ.

5. W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, WALDEMAR SAWKA, ROMAN KANIA, TOMASZ NICPOŃ.  SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

6. PROSIMY ZACHOWUJMY ŚRODKI OSTROŻNOŚCI.

7. REMONT DZWONNICY ROZPOCZĘTY, UKAZUJE SIĘ PIĘKNA STARA ELEWACJA. OSUSZANIE FUNDAMENTÓW NA MATERIAŁY WYPŁACIŁEM 40 TYSIĘCY Z KASY PARAFIALNEJ NA BLACHĘ MIEDZIANĄ, DACHÓWKĘ ORAZ KONSTRUKCJĘ DACHOWĄ.

8. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W BURKINA FASO. PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY I WRZUCANIE DO KONTENERA. W NOCY O 3.30 PRZYJEŻDŻA AUTO I WYRZUCA POD KONTENER TEKTURY. TAK NIE MOŻNA.

9. NIEZWŁOCZNE SKŁADANIE DEKLARACJI. WÓJT GMINY ŁABUNIE INFORMUJE, ŻE OSOBY ZAINTERESOWANE POSIADANIEM INSTALACJI SOLARNEJ PRZY WKŁADZIE WŁASNYM 15% WARTOŚCI KOLEKTORÓW. PROSZONE SĄ O WYPEŁNIENIE FORMULARZA DOSTĘPNEGO W URZĘDZIE GMINY LUB NA STRONIE INTERNETOWEJ GMINY.

SPIS W CZWARTEK W RUSZOWIE, MAJDANIE RUSZOWSKIM I W ŁABUNIACH OD 10 DO 16-STEJ.  A W NIEDZIELĘ W BARCHACZOWIE I ŁABUNIACH TAKŻE 10-16.

10. DZIĘKUJĘ SPRZĄTAJĄCYM: MARCIE BYCZEK, KAMILI TOKARSKIEJ, ZBYSZKOWI NOWAKOWI ORAZ ULCE I TYMKOWI, DOŁOŻYŁA SIĘ PANI  MAKUCH I PALONKA W SUMIE 120 ZŁ.  SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ

  DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY: STANISŁAW ROZKRES, STANISŁAW PĘDZIK, PIOTR LEWICKI, HANNA ROZKRES.

WE WTOREK JUŻ ŚW. BARTŁOMIEJA, SEJMIKI BOCIANÓW, JAK TEN CZAS BIEGNIE… A W CZWARTEK MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ, ODPUST O GODZ. 11-TEJ. U NASZYCH SIÓSTR.

11. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE ORAZ   ZA OSOBY ZAKAŻONE, ZA PRZEBYWAJĄCYCH NA WAKACJACH I URLOPACH O SPRZYJAJĄCĄ POGODĘ DLA ROLNIKÓW NA CZAS ŻNIW. POD TWOJĄ.

12. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH Z NASZYCH RODZIN. WIECZNY.