OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –26 NIEDZIELA  ZWYKŁA

 

 1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ Z PASTERZEM NASZEJ DIECEZJI.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE ORAZ PANIOM ZA DBANIE O PIĘKNE KWIATY PRZY PARKANIE KOŚCIOŁA A TAKŻE PRZY PLEBANII.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI-DO NABYCIA EGZORCYSTA ORAZ NASZ GAZETKA PARAFIALNA-WARTO JĄ MIEĆ WPŁYNĘŁY OFIARY NA REMONTY W PARAFII- 100 ZŁ Z ŁABUŃ, 100 zł Z WÓLKI ŁABUŃSKIEJ, 200 ZŁ Z ULICY SZKOLNEJ SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

3.JEST KILKA JESZCZE NOWYCH GROBOWCÓW WYBUDOWANYCH NA NASZYM CMENTARZU MOŻNA JE NABYĆ.

W ŚRODĘ OBCHODZIMY ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA A W SOBOTĘ ŚWIĘTYCH ANIOŁÓW STRÓŻÓW.W TYM TYGODNIU ROZPOCZYNAMY PIĘKNY MIESIĄC RÓŻAŃCOWY. ZAPRASZAMY JAK ZAWSZE DZIECI Z RODZICAMI NA NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE Z NAGRODAMI DLA NAJMŁODSZYCH. MARYJA PROSI NAS, DZIECI MOJE ODMAWIAJCIE RÓŻANIEC. PRZYCHODZI PODCZAS MODLITWY. JEST OBECNA, PRZYJDŹMY DO ŚWIĄTYNI.

MSZE WIECZORNE UWAGA W PAŹDZIERNIKU O GODZ. 17-STEJ.

4.DZIŚ TACA NA BUDOWNICTWO SAKRALNE W DIECEZJI. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY.

PRZED NAMI 1 PIĄTEK ,SOBOTA I NIEDZIELA MIESIĄCA. NABOŻEŃSTWA WYNAGRADZAJĄCE Z ADORACJĄ. ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH ORAZ APEL O 21-EJ W I SOBOTĘ MIESIĄCA. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

5.W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ALEKSANDER KUŚMIRZ, ROMAN KANIA, TOMASZ NICPOŃ, GUSTAW NOWOSAD, ALEKSANDER ZASUWA, WIESŁAW GĘBORYS, MAREK MART, MAREK NOWOSAD, MAREK GÓRA, PAWEŁ MRÓZ, ANDZREJ KAPERA, ANTONI SKÓRA, HIERONIM ZASUWA, ADAM KNIAŹ ORAZ KSIĘZA WIKARIUSZE. NATOMIAST PRZY DACHU DZWONNICY PRACOWALI Z POŚWIĘCENIEM  PANOWIE: MARIUSZ KAWKA, BOGUSŁAW SZAST, ANDRZEJ. ORAZ  KSIĘŻA WIKARIUSZE.  SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

ZA OFIAROWANE DREWNO NA CAŁY DACH ZABYTKOWEJ DZWONNICY DZIĘKUJĘ TOMASZOWI CIĘCIERA. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

 1. DZIŚ ŚWIATOWY DZIEŃ MIGRANTA I UCHODŹCY PAMIĘTAJMY PROSZĘ O NICH W NASZYCH MODLITWACH.
 2. REMONT DZWONNICY TRWA. OKAZAŁO SIĘ, ŻE CAŁA PODSTAWA BELKOWA I DACH W 80 PROCENTACH SĄ ZNISZCZONE. CZEKA NAS ZATEM WIELKI NAKŁAD PRAC I OPŁAT, DOBRZE, ŻE SZCZĘŚLIWIE TEN DACH SIĘ JESZCZE NIE ZAWALIŁ.
 3. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W BURKINA FASO. PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY I WRZUCANIE DO KONTENERA. DZIĘKUJĘ. DZIĘKUJE KS BISKUPOWI ZA WŁĄCZENIE SIĘ DO TEJ PIĘKNEJ AKCJI.
 4. DZIĘKUJĘ SPRZĄTAJĄCYM: RODZINIE MULAWÓW, ALEKSANDRZE WIATER, MARZENIE ŚMIECH, MAŁGORZACIE NOWOSAD, ANNIE ZASUWA, ANDRZEJOWI KARWINA. DO OFIARY DOŁOŻYŁA SIĘ JANINA PISKOR ORAZ WIKTORIA SOBCZAK. OFIARA 140 ZŁ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA PIĘKNE SPRZĄTANIE.
 5. DO SPRZĄTANIA W SOBOTĘ PO 9-TEJ ZAPRASZAMY: IWANKO KRYSTYNĘ, SOKAL ANNĘ, BEDNARCZUK KAZIMIERZA, PYSIEWICZ DAWIDA. 9. ZA TYDZIEŃ W SOBOTĘ ZBIÓRKA O 10-TEJ DLA MINISTRANTÓW ORAZ KANDYDATÓW, ZAPRASZAMY.
 6. SCHOLA MA SPOTKANIE PO MSZY WIECZORNEJ W PIĄTEK. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA. ZAPRASZAMY DZIECI DO SCHOLI, KTÓRE UCZĘSZCZAJĄ DO SZKOŁY MUZYCZNEJ LUB TE KTÓRE BARDZO LUBIĄ ŚPIEWAĆ.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: KAMIL SOKOŁOWSKI KAW. Z ŁABUŃ   PARAFII TUT.  Z ANNĄ MARIĄ RAGAN PANNĄ PAR. NAJ. SERCA PANA JEZUSA W RZESZOWIE. KTO BY WIEDZIAŁ …

ZA TYDZIEŃ PUSZKA NA CARITAS. WARTO WESPRZEĆ TO DZIEŁO.

 1. NAUKI PRZEDŚLUBNE DZIŚ PO MSZY WIECZORNEJ: SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE. ZAPRASZAMY DZIECI I SZCZEGÓLNIE MŁODZIEŻ W PIĄTEK PO WIECZORNEJ MSZY ŚW. NA PIERWSZE SPOTKANIE OAZY, KTÓRĄ WPROWADZAMY W NASZEJ PARAFII JAK DROGĘ STAŁEJ FORMACJI.
 2. UROCZYSTA MSZA DZIĘKCZYNNĄ ZA BEATYFIKACJĘ PRYMASA WYSZYŃSKIEGO ODBYŁA SIĘ TYDZIEŃ TEMU W KATEDRZE ZAMOJSKIEJ O GODZ O 18-STEJ POD PRZEWODNICTWEM NASZEGO PASTERZA. WARTO BYŁO SIĘ WYBRAĆ. DZIĘKUJĘ PĄTNICZKOM Z NASZEJ PARAFII ZA OBECNOŚĆ.
 3. DZIŚ LICZENIE WIERNYCH W ŚWIĄTYNIACH.

RADUJEMY SIĘ Z NASZYCH ZABYTKOWYCH ORGANÓW OD TYGODNIA GRAJĄ PEŁNĄ PARĄ PO GENERALNYM REMONCIE-BÓG ZAPŁAĆ OFIARODAWCOM ZA WSPARCIE TEGO WAŻNEGO DZIEŁA.

 1. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE, POJEDNANIE ZA WROGÓW KOŚCIOŁA ZA OSOBY CIERPIĄCE, ZA MIGRANTÓW I UCHODŹCÓW A TAKŻE DZIĘKUJEMY ZA DUCHOWE OWOCE WIZYTACJI Z CAŁEGO SERCA OBECNEMU TU PASTERZOWI NASZEJ DIECEZJI KS. BISKUPOWI DOKTOROWI MARIANOWI ROJKOWI ZA MODLITEWNE TRWANIE W PARAFII ŁABUNIE, DLATEGO WOŁAMY DO NASZEJ PATRONKI TAKŻE W INTENCJACH NASZEGO PASTERZA. POD TWOJĄ…

I ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH Z NASZYCH RODZIN. FUNDATORÓW ŚWIĄTYNI WIECZNE…