OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 30 NIEDZIELA ZWYKŁA-MISYJNA

1. BÓG ZAPŁAĆ ZA DZISIEJSZĄ WSPÓLNĄ MODLITWĘ. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA DARY NA KUCHNIE.

2.W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER NIEDZIELI, DO NABYCIA KTÓŻ JAK BÓG, DWUMIESIĘCZNIK ZA 9 ZŁ ORAZ NASZ GAZETKA PARAFIALNA-WARTO JĄ MIEĆ.

WPŁYNĘŁY OFIARY NA REMONTY W PARAFII, 100ZŁ Z ŁABUŃ. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

3. JEST KILKA OSTATNICH GROBOWCÓW WYBUDOWANYCH NA NASZYM STARYM CMENTARZU. MOŻNA JE NABYĆ.

4. TRWA PIĘKNY MIESIĄC RÓŻAŃCOWY. ZAPRASZAMY JAK ZAWSZE DZIECI Z RODZICAMI NA NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE Z NAGRODAMI DLA NAJMŁODSZYCH. MARYJA PROSI NAS, DZIECI MOJE ODMAWIAJCIE RÓŻANIEC. PRZYCHODZI PODCZAS MODLITWY. W NIEDZIELĘ ZA TYDZIEŃ PODSUMOWANIE RÓŻAŃCA PO 10-TEJ I NA MSZY DLA DZIECI O 12-STEJ, NAGRODY.

5. W TYM TYGODNIU PRACOWALI PRZY NASZYM KOŚCIELE: KAZIMIERZ BEDNARCZUK, JÓZEF MOZOŁA, ROMAN KANIA, ALEKSANDER ZASUWA, MARIUSZ SŁUPSKI, WIESŁAW ZIMERMAN, HIERONIM ZASUWA Z MAJDANU: ANDRZEJ LEGIEĆ, ROMAN KRUPA, KSIĘŻA WIKARIUSZE, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

6. DZIŚ ROZPOCZYNA SIĘ TYDZIEŃ MISYJNY, MODLIMY SIĘ W INTENCJI MISJI I MISJONARZY. TACA NA POTRZEBY MISYJNE. GOŚCIMY SIOSTRĘ MARIĘ SPYCHALSKĄ FRANCISZKANKĘ MISJONARKĘ MARYI 17 LAT PRACOWAŁA W JAPONII A NASTĘPNIE WE FRANCJI, MODLITWAMI I PUSZKĄ WESPRZYJMY JEJ DZIEŁA MISYJNE.

7. REMONT ZABYTKOWEJ DZWONNICY TRWA. RADNI PRZY OKAZJI DOSTARCZĄ WYPOMINKI DO NASZYCH DOMÓW. KTO NIE MA JESZCZE WYPOMINEK PROSZĘ JE ZABRAĆ SĄ PRZY WYJŚCIU Z KOŚCIOŁA. WPŁYNĘŁY CEGIEŁKI: Z CENRTALKI-1850 ZŁ TYDZIEŃ TEMU NASTĄPIŁA POMYŁKA, PRZEPRASZAM. Z BRÓDKA 2 TYŚ ZŁ. ZBIERAŁ RADNY MARIUSZ HALEJ.  ŁABUŃKI PIERWSZE PRZY SZOSIE 1470 ZŁ, ŁABUŃKI STARA WIEŚ 2450 ZŁ. ZBIERALI PAN WICEPRZEWODNICZĄCY RADY MARIUSZ BRANECKI I SEBASTIAN STARSZUK. MOCÓWKA 470ZŁ ZBIERAŁA PANI RADNA HELENA WAŁASZYK. KOLONIA RUSZÓW 1520ZŁ. ZBIERAŁ PAN WIESŁAW GĘBORYS. BARCHACZÓW 4 TYS ZŁ ZBIERALI PAŃSTWO KAPERA. WIERZBIE 5 TYŚ ZŁ ZBIERAŁA PANI RADNA MARIA MOZOŁA. WIELKIE SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.  ZA WYCIĘCIE DRZEWA NA DACH DZWONNICY ZAPŁACILIŚMY 2200 ZŁ I ZA ZAKUP SUCHEGO DRZEWA NA STROP I POMOST I WIEŻYCZKĘ ZAPŁACILIŚMY 4500 ZŁ. MATERIAŁ ZAŚ NA KONSTRUKCJĘ DACHOWĄ MAMY ZA DARMO OD PANA TOMASZA CIĘCIERY, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

8. ZBIÓRKA MAKULATURY NA WYKOPANIE KOLEJNEJ STUDNI GŁĘBINOWEJ W BURKINA FASO. PROSIMY O PRZYWÓZ MAKULATURY I WRZUCANIE DO KONTENERA. DZIĘKUJĘ.

9. DZIĘKUJĘ ZA SPRZĄTANIE ŚWIĄTYNI: JOANNA RENATA I BARTŁOMIEJ NIEMCZUK, DOROTA CZEKIERDA DO OFIARY DOŁOŻYŁA SIĘ MARIA TURCZYN. RAZEM 80 ZŁ BÓG ZAPŁAĆ. DO SPRZĄTANIA ZAPRASZAMY: WERONIKĘ MACH, ANNĘ WIŚNIEWSKĄ, TERESĘ BEDNARCZUK, ZOFIĘ CHWEDYK.

10. ZA TYDZIEŃ W SOBOTĘ ZBIÓRKA O 10-TEJ DLA MINISTRANTÓW ORAZ KANDYDATÓW. ZAPRASZAMY.

11. SCHOLA MA SPOTKANIE W PIĄTEK O 16.20. PO MSZY SPOTKANIE MA OAZA. ZAPRASZAMY.

12. KALENDARZE RADIA ZAMOŚĆ PO 6 ZŁ, Z WIEŃCAMI ROLNICZE 6 ZŁ I DUŻE KSIĄŻKOWE PO 25 ZŁ. PIĘKNE Z PORADAMI ROLNICZYMI I ARTYKUŁAMI.

NAUKI DLA PAR W KAŻDĄ OSTATNIĄ NIEDZIELĘ MIESIĄCA PO MSZY O 16-STEJ. SĄ ZAPISY, ZAPRASZAMY.

13. MODLITWA O JEDNOŚĆ W NASZEJ POJEDNANIE ZA WROGÓW KOŚCIOŁA ZA OSOBY CHORE, CIERPIĄCE NA KWARANTANNIE. POD TWOJĄ. ZA NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH + WŁADYSŁAW PAWEŁCZUK L. 76 Z ŁABUŃ. PARAFIANKA KUKIEŁKA FELIKSA L. 99 ZMARŁA W AUSTRALII. WIECZNE.